Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins, Assassin`s Creed IV, Dead Rising 3... - masa materiałów z Comic-Con 2013

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Dziś ostatni dzień Comic-Conu 2013 w San Diego. Na imprezie pojawiło się kilka głośnych tytułów – oprócz tych wymienionych w tytule między innymi Castlevania: Lords of Shadow 2, Splinter Cell: Blacklist i Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Gorąco zapraszamy na seans!

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Origins, Assassin's Creed IV, Dead Rising 3... Masa materiałów z Comic-Con 2013!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System walki w Wildstar jest bardzo ciekawy. W połączeniu z tradycyjnymi rajdami, to będzie fajne doświadczenie i niezła współpraca z gildią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wildstar zapowiada się faktycznie nader ciekawie, sledze ten projekt od pierwszych jego zajawek i jestem coraz bardziej optymistycznie nastawiony do tego co pokazują w materiałach przedpremierowych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Batmanie widać że jeszcze niedopracowany system walki. Moim zdaniem powinni poczekać z tą produkcją do przyszłego roku by ją jeszcze dopracować. Tylko irytuje mnie w tej grze jedna rzecz: skoro to prequel Arkham Asylum to czemu gacek ma lepszy sprzęt, bomby dymne i ogólnie lepiej się napierdziela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa rasa z Wildstara kojarzy mi się za bardzo z Asurami z Guild Wars.
-mali : check
-naukowcy: check
-pogarda dla innych ras: check
-częste ekspozje przez eksperymenty: check

Asura to świetna rasa, Wildstar ma dla mnie minus za kopię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 14:33, Joker234 napisał:

W Batmanie widać że jeszcze niedopracowany system walki. Moim zdaniem powinni poczekać
z tą produkcją do przyszłego roku by ją jeszcze dopracować.


A co tu dopracowywać? Jest to to samo co w poprzednikach..

>Tylko irytuje mnie w tej grze jedna rzecz: skoro to prequel Arkham Asylum to czemu gacek ma lepszy sprzęt, bomby dymne i ogólnie lepiej się napierdziela ?

Konsolowcom by się nie podobało gdyby było trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 14:33, Joker234 napisał:

W Batmanie widać że jeszcze niedopracowany system walki. Tylko irytuje mnie w tej
grze jedna rzecz: skoro to prequel Arkham Asylum to czemu gacek ma lepszy sprzęt, bomby
dymne i ogólnie lepiej się napierdziela ?


Niech się już napierdziela lepiej, ale czemu tak samo? Gra jest totalną kopią Arkham City, wszystko wygląda jak kopiuj->wklej. Ktoś tu idzie drogą AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Niech się już napierdziela lepiej, ale czemu tak samo? Gra jest totalną kopią Arkham
> City, wszystko wygląda jak kopiuj->wklej. Ktoś tu idzie drogą AC.


tylko moim zdaniem powinien mieć gorszy lub taki sam sprzęt a walczyć powinien po prostu gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować