Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Wiedźminie 3 nie powinniśmy się nudzić - questy będą czekać na każdym kroku

46 postów w tym temacie

Oby nie, nie lubię mieć dzienniczka nasranego masą questów.
W Skyrimie to było męczące, bo nie zdążyłem wykonać jednego a wpadały dwa następne. Skończyło się na tym, że nie rozmawiałem z NPC, tylko latałem po jaskiniach kończąc wszystkie zadania. Oby w Wiedźminie nie było tego samego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz wiele zadań, to przynajmniej możesz sobie wybrać to najbardziej interesujące i od tego zacząć :D W Skyrimie trzeba się przyzwyczaić, że w dzienniku ma się mnóstwo nieukończonych zadań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie, nie lubię mieć dzienniczka nasranego masą questów.
> W Skyrimie to było męczące, bo nie zdążyłem wykonać jednego a wpadały dwa następne. Skończyło
> się na tym, że nie rozmawiałem z NPC, tylko latałem po jaskiniach kończąc wszystkie zadania.
> Oby w Wiedźminie nie było tego samego problemu.
RPG nie są dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oby nie, nie lubię mieć dzienniczka nasranego masą questów.
> > W Skyrimie to było męczące, bo nie zdążyłem wykonać jednego a wpadały dwa następne.
> Skończyło
> > się na tym, że nie rozmawiałem z NPC, tylko latałem po jaskiniach kończąc wszystkie
> zadania.
> > Oby w Wiedźminie nie było tego samego problemu.
> RPG nie są dla ciebie
RPG to mój ulubiony gatunek gier komputerowych ;) Po prostu jestem takim czyścicielem, że lubię mieć wszystko ogarnięte. Wolę skończyć jednego questa, a dopiero potem zacząć następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie poszli w stronę Skyrima, oby nie poszli w stronę Skyrima, oby nie poszli w stronę Skyrima... Jak pójdą w stronę Skyrima to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarty świat zdecydowanie na plus - te granice w 2 bardzo mnie irytowały, jednak przyzwyczajenie z innych gier zostaje. Co do questów, dla mnie lepiej jak jest ich więcej, chociaż fakt, jeżeli po drodze nawala się ich zbyt wiele, człowiek traci orientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że animacji wszystkich NPC i postaci będzie sporo i będą lepsze niż w wiedźminie 2, gdzie animacja polegała jedynie na wyciąganiu rąk i braniu niewidzialnych przedmiotów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze questy na kazdym kroku są męczące... przez moje podejście żeby przerobić cały content gry zawsze mam problemy z pierdyliardem q w dzienniczku a czasem poprostu chciało by się swobodnie pochasać po ch dzikich terenach bez tego napięcia że jak nie zagadam do typa i nie wezme q to później o nim zapomne albo nie będę mógł go znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zgadzam się, bałagan w dzienniczku zniechęcił mnie do Skyrima. Z drugiej strony czasem jak się idzie w jakiś region to można przy okazji wykonać główny wątek i parę pobocznych. Fajnie byłoby jakby była opcja: tak zajmę się tym; nie zajmę się tym zadaniem, nie teraz, w sensie, może kiedyś. I dzięki temu nie byłoby tego wszystkiego w dzienniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co wam przeszkadza powiedzmy w robieniu questów tak: Idziesz do miasta dajmy na to strażnik zagaduje Cię, daje quest, głowny i poboczny, zanim wejdziesz do miasta idziesz wykonac robote dle niego, wchodzisz i gadasz z kolejnym typkiem, robisz wracasz, gadasz, robisz... i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować