Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Programy przyśpieszające pobieranie plików!

15 postów w tym temacie

Słuchajcie mam mały problr z otwarciem dema i nie woge zainstalować virtual daemon manager v3.47 czy mozecie poradzic inny program do otwierania plików i internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam TweakMaster... Moim zdaniem jest świetny! 3 opcje optymalizacji... Możliwość zaawansowanego przyspieszania... Niestety nie jest darmowy... Ja go mam z PC-Format...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Flashgeta. Wprawdzie mój antywirus twierdził, że jeden z jego plików zawiera "reklamiarza" (może chodziło o spyware?). Usunąłem ten plik i FlashGet nadal działa. Generalnie używam go już parę lat i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 16:27, speedraid napisał:

Gdy pobieram jakieś demo to strasznie mnie wkurza wolny internet! Bardzo proszę o poradę jaki
program wybrać!

Słuchaj, tak czytam porady dla Ciebie, jakie to programy przyspieszą Ci ściąganie i trochę śmiech mnie bierze. Jak chcesz, żeby naprawdę wszystko szybciej się ściągało, to wykup szybsze łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:17, KrzysztofMarek napisał:

Słuchaj, tak czytam porady dla Ciebie, jakie to programy przyspieszą Ci ściąganie i trochę
śmiech mnie bierze. Jak chcesz, żeby naprawdę wszystko szybciej się ściągało, to wykup
szybsze łącze...


No tak, ale może on akurat nie ma możliwości poprawienia jakości łącza. :) A programy typu FlashGet (sam używam i jestem bardzo zadowolony) faktycznie potrafią znacznie skrócić czas ściągania plików z internetu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:20, Arxel napisał:

> /.../A programy typu
FlashGet (sam używam i jestem bardzo zadowolony) faktycznie potrafią znacznie skrócić czas
ściągania plików z internetu.

Tak, czasem potrafią, zwłaszcza potrafią nawiązać zerwane połaczenie i ściągać nie od początku, tylko od miejsca, gdzie ściąganie zostało przerwane. Ale, jak to mówią, wyżej pępka nie podskoczysz, żaden program nie ściągnie szybciej, niż mu na to łącze pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:23, KrzysztofMarek napisał:

żaden program nie ściągnie szybciej, niż mu na to łącze pozwoli ;)

Ale czasami serwer jest na tyle wolny, ze korzystanie z takich programow potrafi przyspieszyc, i to znacznie, predkosc z jaka sie sciaga ;). Ale Twoja uwaga rowniez jak najbardziej sluszna ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować