Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #11, czyli powrót Conana, Rocky`ego i Gliniarza z Beverly Hills

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Złotego okresu dla filmowych plotek ciąg dalszy. Comic Con bynajmniej nie wyczerpał tematu i w sieci znów zaroiło się od nowych wiadomości. Najciekawsze znajdziecie tutaj wraz z kilkoma niespodziankami.

Przeczytaj cały tekst "Taśma #11, czyli powrót Conana, Rocky'ego i Gliniarza z Beverly Hills" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt nosi tytuł Creed. Jego głównym bohaterem będzie wnuczek znanego z Fani Gwiezdnych Wojen mogą poczuć poważne zakłócenia mocy.

Coś mi tutaj nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ostatnim tygodniu ogłoszono, żena wielkie ekrany powrócą

->

Tylko w ostatnim tygodniu ogłoszono, że na wielkie ekrany powrócą


Coś autor chyba zabalował przed pisaniem tego artykułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, balangi nie było (niestety), tylko mały problem techniczny ;)

@Ecko09 - jeśli jest chęć na reckę Wolverine''a to mogę dorzucić ją w updacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Conana nie ma co gdybać, trzeba będzie poczekać do jakichś materiałów.

Stallone będzie grał boksera także w filmie Grudge Match, gdzie zmierzy się z De Niro. Rocky vs Wściekły Byk :)

Remake Efektu Motyla - nie wiem po co. Już sequel opowiadał praktycznie taką samą historię tylko w dużo gorszym wydaniu.

47 roninów... Czytałem w miarę niedawno opis i spodziewałem się zupełnie czegoś innego niż to co przedstawia zwiastun. Aż sprawdziłem czy nie produkuje tego Jerry Bruckheimer. Okazało się, że nie, ale cóż...

Za to nie słyszałem wcześniej o The Lone Surivor. Zobaczymy co z tego wyjdzie, oby nie było za dużo patosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

47 roninów zapowiada się ciekawie. Może będzie porządny, zrobiony z rozmachem film fantasy w japońskich realiach. No i Shibasaki Kou :) Oby tylko nie wymieszali bezmyślnie motywów japońskich i chińskich.
Conana też nigdy za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, balangi nie było (niestety), tylko mały problem techniczny ;)
>
> @Ecko09 - jeśli jest chęć na reckę Wolverine''a to mogę dorzucić ją w updacie :)

Im więcej opinii poznam tym lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jednym. Co do tego drugiego dobrego superbohatera w czwartej części nowej wersji Spider-Mana (nie wiedzieć czemu ta seria jest mi strasznie obojętna, może dlatego, że podobała mi się trylogia Raimiego i nie widziałem sensu rebootowania, szczególnie w takich okolicznościach w jakich miało to miejsce) to przyszedł mi do głowy Daredevil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować