Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co o skasowaniu Fez 2 sądzą współpracownicy Phila Fisha?

24 postów w tym temacie

> No i własnie powinieneś brać przykład z Fisha i jemu podobnych i sam ją zrobić a nie
> biadolić że ktoś Cię nie chce wysłuchać i siedzieć na tyłku ;)

No patrz. Nie wpadłem na to że mógłbym sam napisac grę na urządzenia mobilne. Wystarczy zebrać 200tys zł a tyle to każdy ma na koncie, nawet przedszkolak. Jutro idę zrobić przelew. Dzięki za pomc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą swoją aplikację (prostą gierkę dla znajomych) zrobiłem za zero złotych. ZERO złotych. Grę przeglądarkową dla firmy, pierwsza na której zarobiłem zrobiłem za około 1000zł (3 tygodnie pracy) a dostałem za nią 2900. Teraz weź pod uwagę za nie potrafię programować ani nie potrafiłem grafiki robić (sam się uczyłem i nadal się uczę pixel artu). Więc nie tłumacz swojego lenistwa tym że nikt Ci kasy nie chce dać na grę skoro nie wiedział byś co z tą kasą nawet zrobić ;).

Nie chcesz korzystać z game makera studio (na ktorym duzo indy teraz powstaje) to zainstaluj Corona SDK. Tam możesz bez pluginu za który się płaci w GMS zrobić grę lub aplikację na urządzenia mobilne.

W tych czasach zrobienie gry jest banalne jak pójście się wysikać. Tylko trzeba mieć pomysł i wiedzieć co chce się zrobić a tego żadna kasa nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw jestem, jak by zareagowali wszyscy nazywający Fisha primadonną, gdyby dziennikarz
> GT publicznie by go obsmarowywał w sieci, robiąc o nim filmik.
>
> To samo tyczy się tego developera Call of Duty, któremu grożono śmiercią jego i jego
> rodzinie. Idę o zakład, że większość z was momentalnie nie wyrobiłaby psychicznie.

Jeden nielicznych który dobrze gada pod tym tematem. Polać ci. Jak to trudno czasem zrozumieć drugiego człowieka. Łatwiej nim gardzić niż zrozumieć. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to całe zamieszanie z powodu jakiejś minigry. Jakie to ma znaczenie? Moim zdaniem to żadna strata dla branży. Nawet AngryJoe wspominał o tym w podsumowaniu najbardziej kontrowersyjnych spraw roku, ale cała sprawa była ewidentnie nadmiernie rozdmuchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować