Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bill Gates odsuwa się w cień

67 postów w tym temacie

Domek

Bill Gates, współzałożyciel Microsoftu i najbogatszy człowiek świata, zamierza w ciągu najbliższych dwóch lat zrzec się swojej roli w firmie. Odszedł ze stanowiska głównego architekta oprogramowania i zapowiedział stopniowe przekazywanie obowiązków szefa zarządu w inne ręce.

Przeczytaj cały tekst "Bill Gates odsuwa się w cień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet poczuł się spełniony i tyle. Czas przejść na emeryture, zwłaszcza że forsę której trochę uzbierał(najbogatszy człowiek świata) starczy na utrzymanie paru następnych pokoleń jego rodziny, nie mówiąc o nim samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to on już od paru lat w Microsofcie jest tylko projektantem. Zrzekł się prezesowania społką za symbolicznego dolara. Podobny manewr zastosowali tworcy Google`a, ktorzy też oddali władzę nad społką ludziom ktorzy naprawdę znają się na zarządzaniu, i teraz panowie Bird I Page pracują nad rozwojem technologii w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co teraz będzie z Windows''ami?????? :((((((((((((( Bez niego to już nie będzie to samo. To on stworzył system dzięki któremu teraz pisze na tym forum :(. Mam nadzieję, że ten Ray nie zrezygnuje z Windows''ów i że będą tak samo fajne jak zawsze. Mam tylko nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł zrobienia nowego systemu z dziwną nazwą tj. Doors... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 13:16, lampak napisał:

Wiedziałem o tym parę godzin temu z gazeta.pl - http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,3420680.html.


a ja widziałem jeszcze wcześniej na http://money.cnn.com/2006/06/15/technology/microsoft_news/index.htm?cnn=yes .... i co z tego? niby tutaj ma się ten news nie pojawiać? może od razu niech kolejna osoba poda linka do centrum prasowego na stronie microsoft.com i wten sposób podważy szybkość umieszczania wiadomościprzez cnn i gazetę wyborczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakoś Windows i Microsoft bez Gates''a to coś dziwnego. Ale świat idzie dalej zmiany są cały czas więc dlaczego by nie? Zresztą Bill już i tak się dorobił :/ (pożyczyłby mi trochę a nie! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie, ze dopiero teraz opuszcza Małego Miękkiego :) Bo trzeba byc troche nienormalnym, zeby sie przepracowywac (bo on nie pracuje normalnie, to pracocholik) w sytuacji, kiedy ma sie kasy do konca zycia swojego, swoich dzieci, wnukow i prawnukow. Rozumiem - popracowac tak dla sportu, ale zyly sobie wypruwac jak sie nie musi, to juz jest zboczenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 13:54, hellgate napisał:

Ja na jego miejscu już dawno opalałbym się na Karaibach w towarzystwie dobrze "wykształconych"
blondynek popijając soczki :)

a nie czasem ukształconych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osob, ktore napisaly, ze jego dzieci, wnukowie i prawnukowie beda mialy kasy jak lodu male info:

Juz jakis czas temu Bill Gates zapowiedzial, ze odda jakies 90 pare procent swojego majatku na cele charytatywne czy tez dobroczynne - zapewne w tym miejscu wchodzi jego organizacja. Dlatego tez, jesli jego postanowienie nie zmienilo sie, jego potomstwo nie bedzie oplywac w luksusie - one juz chyba od jakiegos czasu sa wydziedziczone (albo beda ;)). Jak stwierdzil to sam B.G. chce on, by same dorobily sie majatku. Zeby zaczynaly tak samo jak on - czyli bez grosza przy duszy ...

Dziekuje za uwage ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odejmiesz 90% od ponad 100 miliardow dolarow, to nadal pozostaje ponad 10 mld :D Jak dla mnie to caly czas starcza nawet dla prawnukow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować