Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Destiny chcą wyplenić z gry toksyczne zachowania

26 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2013 o 18:37, Zajanski napisał:

Heuheuuehue
Ale jednak uznanie czegoś za idiotyzm a postulowanie wyrzucenia wszystkiego, co może
potencjalnie doprowadzić do idiotycznych zachowań, to trochę co innego, więc proszę nie
cytować mnie w taki sposób, jakbym sugerował co innego.

Wiem, sam w połowie pisania tekstu zorientowałem się, że używam błędnego rozumowania, a u innych tego nie cierpię ;)

Nadal jednak obstaję przy tym, że teabagging to taunt jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 20:19, Dared00 napisał:

Nadal jednak obstaję przy tym, że teabagging to taunt jak każdy inny.


Wygooglowałem teabagging - lol.
Tak czy inaczej, dla mnie tauntowanie/drwienie sobie z pokonanych przeciwników to w ogóle są idiotyczne zachowania. Sam tak robiłem jak byłem idiotą i niewyżytym nastolatkiem. Nie mówię, że każdy ma kończyć grę słowami "gg", ale od "lol easy fu noob" lepsze jest milczenie, a od skakania po trupie czy kucania lepsze jest zabicie kolejnego przeciwnika.
Wiem, że shootery mają swoją specyfikę i wiem, że są dopuszczalne granice żartu i że czasami ciężko odróżnić, kiedy ktoś sobie robi jaja, a kiedy wyładowuje swoje frustracje. Nie zamierzam też nikomu mówić, jak ma grać, a jak ma nie grać ani tym bardziej popierać jakichkolwiek zakazów. Niemniej, według mnie takie zachowania są głupkowate. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > ktoś kuca nad zwłokami przeciwnika = idiota? ciekawe...
>
> Ktoś nagminnie kuca nad zwłokami przeciwnika celem poniżenia go - prawdopodobnie idiota.
> Sorry, jeśli trafiłem w czuły punkt.

idiotami dla mnie są ludzie, którzy się tym przejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 15:54, czopor napisał:

idiotami dla mnie są ludzie, którzy się tym przejmują.


A tak z ciekawości - co powiesz o ludziach, którzy się przejmują tym, kogo ktoś sobie uważa za idiotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować