Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie cena Wii U jest problemem - tak twierdzi Iwata

13 postów w tym temacie

Gdyby Wii U kosztowało by tak max 600zł to bym się skusił ale nie będę płacić 1600zł za konsolke która ma mało gier. Z resztą za 1800zł mam już kupić Ps4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:00, Tom180 napisał:

Gdyby Wii U kosztowało by tak max 600zł to bym się skusił ale nie będę płacić 1600zł
za konsolke która ma mało gier. Z resztą za 1800zł mam już kupić Ps4 :)

Wii u za 1600zl? Gdzie znalazłeś taką zdzierską cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 1100 zł za wersję basic i 1500 za za premium. Chyba potrzebujesz okularów. Zresztą premium na amazonie kosztuję koło 1300, więc nie jest już tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na muve to więcej zapłacisz za PS Vitę bez niczego, niż za PS Vitę w pakiecie z kartą pamięci 4Gb i Assassin''s Creed: Liberation w Empiku, Saturnie, czy Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:29, Tom180 napisał:

Mnie interesowała by tylko wersja premieum. A 1600zł a 1500 to żadna różnica

Mieć i nie mieć 100 złotych to już 200. Taką logiką moge sobie powiedzieć, że ps4 kosztuje 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkrycie na miarę K. Kolumba. Konsola w założeniach ma służyć do grania w gry, jeżeli nie ma odpowiedniej ilości produktów to niech się nie dziwią, że konsola słabo się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest ośmioletni hardware. Nikomu się nie opłaca inwestować środków w produkcję na sprzęt, na który po wyjściu nowych konsol nie będzie można wydawać multiplatformowców.
Dodatkowo, wii miało ciekawy gadżet który sprzedał konsolę, wiiu ma tablet... dotykowym ekranem to większość właścicieli telefonów już się pobawiła, kto dla tego kupi nową konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że biorąc pod uwagę cenę, ilość gier, bebechy WiiU i podejście i marketing Nintendo to to i tak jest niesamowity sukces że ktokolwiek to kupił :D

Przy takich okolicznościach Nintendo odniosło sukces że sprzedali tyle ile sprzedali :P

A bym się śmiał jak by np. Shield od Nvidi przebił sprzedaż WiiU :D a Shield zbiera bardzo dobre recenzje akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować