Zaloguj się, aby obserwować  
Isil

Sesja - temat ogólny

314 postów w tym temacie

Ja miałem już zaliczenie i egzamin i nic się jeszcze nie uczyłem :D. Jutro kolejny, ale do niego już się kilka godzin uczyłem. Potem będą dwa killery, co to można juz na wrzesień sobie w harmonogramie zapisać i po sprawie, nic strasznego. No i byłbym zapomniał o przedmiocie powtarzanym :D (nie ma nic gorszego niż feministka na politechnice, co laczki rozdaje jedynie z zamiłowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powtórki są najgorsze, wloką się za człowiekiem jak rumuńskie wyłudzacze na ulicy :] Na szczęście jeszcze nie doświadczyłem tego osobiście (o powtórce mówię :)

A jak zdam wszystko w czerwcu, to ojciec funduje mi kurs prawa jazdy kategorii A :D Mam więc dobrą motywację. A zdać tak czy siak muszę wszystko teraz, bo we wrześniu zmieniam okresowo kraj zamieszkania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dość wyczerpujących dwóch tygodniach zakończyłam moją przygodę z sesją... Jeszcze nie mam wyników jednego egzaminu ale mam nadzieję, że też będzie do przodu... Tak więc teraz mogę sobie rozpocząć wakacje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Buu szczęściara :(
Ja mam do 7 lipca, a wszystkie egzamy jeszcze przede mną :F
Żeby było śmieszniej moja uczelnia zaczyna rok akademicki jeszcze we wrześniu, więc pierwsi zaczynamy a ostatni kończymy, zonk :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, współczuję Wam tej sesji :-( Ale pomyślcie sobie, że warto się trochę pomęczyć, bo potem będzie spokój xD A mnie czekają sesje za trzy lata (jeśli zdam do następnych klas :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:40, Budo napisał:

Buu szczęściara :(
Ja mam do 7 lipca, a wszystkie egzamy jeszcze przede mną :F
Żeby było śmieszniej moja uczelnia zaczyna rok akademicki jeszcze we wrześniu, więc pierwsi
zaczynamy a ostatni kończymy, zonk :F


Moja uczelnia też zaczyna we wrześniu - no i z racji tego sesja nam się wcześniej zaczyna (no i kończy :))
Ale moje kumpele z poibudy to jeszcze normalnie na zajęcia chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Niektórym to dobrze :) Zazdroszczę Ci wolności ^_^
Ja nie dość, że mam jeszcze 4 egzaminy przede mną, to jeden już mam uwalony, 26 czerwca poprawka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:50, Quatre napisał:

/.../ , to jeden już mam uwalony, 26 czerwca poprawka > :/

No cóż, jeszcze komisyjnego egzaminu nie miałeś, to nie wiesz, jak to jest. Ja miałem, z wojska. Trzech nas tak Studium Wojskowe załatwiło, pierwszy przypadek w historii Akademii Medycznej, żeby komis z woja...
A wtedy nie przechodziło się na następny rok nie mając zdanych wszystkich egzaminów. Wyobraź sobie, repetujesz rok przez wojsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:56, KrzysztofMarek napisał:

No cóż, jeszcze komisyjnego egzaminu nie miałeś, to nie wiesz, jak to jest. Ja miałem, z wojska.
Trzech nas tak Studium Wojskowe załatwiło, pierwszy przypadek w historii Akademii Medycznej,
żeby komis z woja...
A wtedy nie przechodziło się na następny rok nie mając zdanych wszystkich egzaminów. Wyobraź
sobie, repetujesz rok przez wojsko...

Rzeczywiście niewesoła sytuacja :/ Ale u mnie nierealna, bo bez problemu, po pół godzince nauki, można było piątkę zdobyć - jestem dobrym tego przykładem :D Miałem do woja w te wakacje pójść, ale jak ostatnio byłem w WKU, to mi komendant powiedział, że ma 100 chętnych i 19 miejsc i niestety nie postrzelam w wakacje :] Czyli wojo mam już z głowy - z jednej strony wygodnie, ale wolałbym jednak te 6 tygodni ''pożołnierzyć'' ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sesja do przodu, bez poprawek. Teraz czeka mnie już tylko wyjazd na praktyki do Zakopanego - w dniach 17-24 czerwca i będę free like a bird :) Powodzenia tym, co jeszcze kują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:24, conradzik napisał:

2 sesja do przodu, bez poprawek. Teraz czeka mnie już tylko wyjazd na praktyki do Zakopanego
- w dniach 17-24 czerwca i będę free like a bird :) Powodzenia tym, co jeszcze kują!

Praktyka tylko tydzień?? Trochę przykrótkawo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już zaczyna przygotowania do september campaign? :) O ile oczywiście nie macie wszystkiego już za sobą. Mi został jeszcze jeden egzamin - rynek pracy :/ Jakoś tak się nie mogę zebrać do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to powodzenia w kampanii żołnierzu :D
Jesteśmy z Tobą ;]
A ja mam z głowy, zaliczyłem wszystko w pierwszych terminach, a cały wrzesień mam praktyki, więc i tak nie miałbym czasu na naukę za bardzo ;]
btw jak Twój wyjazd? wszystko dopięte na ostatni guzik? ja właśnie jestem na etapie liczenia punktów i ustalania programu, jakoś tego nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:03, Budo napisał:

btw jak Twój wyjazd? wszystko dopięte na ostatni guzik? ja właśnie jestem na etapie liczenia
punktów i ustalania programu, jakoś tego nie widzę :D

O kurczę, szkoda gadać. Dostałem wiadomość z Francji, że po wnikliwej analizie moich osiągnięć akademickich oraz wybranych przedmiotów doszli do wniosku, że wybrane przeze mnie przedmioty są poniżej moich możliwości i powinienem coś trudniejszego wybrać :D I teraz muszę nowy Learning Agreement zrobić, znowu (już trzeci raz) muszę z tym lecieć do dziekanów. A najgorsze jest to, że pewnie na urlopach teraz siedzą, kobieta, która się ze mną kontaktowała we Francji ma urlop do 3 września (ja tam jadę szóstego), a u mnie na uczelni w biurze stosunków międzynarodowych do połowy sierpnia :] Także nie wiem z kim ja to wszystko załatwię. Ale jestem optymistą, już mi jeden Francuz napisał, że będę z nim mieszkał, więc przynajmniej bezdomny tam nie będę :D
A z tym programem to się specjalnie nie przejmuj, weź sobie coś fajnego i przyjemnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:18, Quatre napisał:

O kurczę, szkoda gadać. Dostałem wiadomość z Francji, że po wnikliwej analizie moich osiągnięć
akademickich oraz wybranych przedmiotów doszli do wniosku, że wybrane przeze mnie przedmioty
są poniżej moich możliwości /.../


Coooo? Ja wiedziałem, że Francuzi sa dziwni, ale żeby aż tak xD
W sumie co oni mają do Twojego programu to Twoja sprawa, nawet 30 pkt nie trzeba uzbierać, najwyżej coś sie zaliczy po powrocie. No coż, pozostaje Ci wymienić jakiś przedmiot, na inny którego nazwy nie rozumiesz za 8 czy 10 pkt i będzie dobrze :D
Z tymi urlopami to też porażka, ja sobie kombinuję te listy przedmiotów- wlasnie dzwoniłem do dziekanatu "my tu mamy remont, niech pan przyjdzie w poniedziałek"... a koordynatorzy i dziekani na urlopach, tyle że ja mam komfortową sytuację bo jade dopiero zimą :)
Ale póki co nawet nie wiem co wybierać, bo nie wiem jakie miałbym przedmioty tutaj ;]
W każdym razie, życzę powodzenia, pożegnaj sie jak sie ze wszystkim uporasz i będziesz jechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:42, Budo napisał:

W każdym razie, życzę powodzenia, pożegnaj sie jak sie ze wszystkim uporasz i będziesz jechał
:D

A co - życzysz mi śmierci? :D Ja tam zabieram komputer ze sobą, więc Gram.pl się mnie tak łatwo nie pozbędzie ^_^

Dziekanów oczywiście żadnych nie ma, jeden będzie we wrześniu, szóstego... czyli w dzień kiedy wyjeżdżam :D Jeszcze nie wiem jak to załatwię, ale muszę coś wymyślić. Pewnie kobitka koordynatorka na mnie nawrzeszczy, będę się musiał nasłuchać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:19, Sand Wraith napisał:

Wkrótce sesja więc odświeżam temat ;]


U mnie sesja teoretycznie się zaczyna w poniedziałek, ale praktycznie walczę od początku stycznia... W końcu jak się ma 10 przedmiotów do zaliczenia/zdania to jest co robić - mam nadzieję, że uda mi się z tego wszystkiego wyjść po pierwszych terminach - inaczej chyba zwariuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sesja, można by powiedzieć że u mnie zaczyna się w ten poniedziałek.
A nie przepraszam-w poniedziałek to mi się Sajgon zaczyna. Poniedziałek: 1 egzamin; wtorek kolejny; środa: egzamin na którym nie da się ściągać...
A ja co robię? Siedzę na forach w necie...a tyle jest innych ciekawych rzeczy do robienia niż uczenie sie. Ale trzeba się spiąć kilkanaście dni żeby później przez 3 miesiące się obijać:)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować