Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy projekt Gas Powered Games przyćmi World of Tanks

10 postów w tym temacie

Pewnie kolejna MOBA, tylko w klimacie TA.

Oby nie... Chętnie zagrałbym w jakiegoś rasowego RTSa, a nie kolejną popierdółkę F2P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total World of Tanks Annihilation in Space :D W sumie jakby koljnego SupCom''a zrobili to bym jakos nie plakal specjalnie, byleby byl bardziej jak 1 niz jak 2-ka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadna gra, która była określana duchowym następcą TA nawet nie była bliska temu żeby się z nim równać. Chodzi głównie o tempo rozgrywki, w Ta było dość ślamazarne , a jednostki zmagały się z przeszkodami terenowymi, które również wpływały mocno na tory lotu pocisków. Generalnie na początku rozgrywki micro było całkiem istotne, a dopiero z czasem liczba fabryk i jednostek sprawiały, że gra nabierała rozmachu i tempa. W SupCom mamy od początku do końca siekę, jednostki giną na potęgę(poza kilkoma wyjątkami) nie mam tego uczucia, że walka jest zacięta, tylko pew pew i po sprawie. Niestety każdemu kolejnemu projektowi bliżej do SupComa niż do TA. Jeżeli to miałby być duchowy następca TA to mam nadzieję, że tym razem zrobią to dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GPG jest dość dobrą firmą, mam nadzieję, iż posiadają jakiegoś konkretnego asa w rękawie (albo i nawet dwa), gdyż zdecydowanie ciężko będzie im się przebić przez poprzeczki stawiane na rynku. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować