Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone: Shadow Fall wygląda fenomenalnie! Darmowe DLC, zwiastun, screeny, arty

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Sony przedstawiło podczas gamescomu 2013 rozgrywkę wieloosobową w Killzone: Shadow Fall. Moduł sieciowy będzie wspierał maksymalnie 24 graczy i doczeka się szeregu dodatków, także darmowych.

Przeczytaj cały tekst "Killzone: Shadow Fall wygląda fenomenalnie! Darmowe DLC, zwiastun, screeny, arty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak filmik, ale screeny wyglądają current-genowo. Mogliby chociaż jakieś AA dać żeby te ostre krawędzie tak po oczach nie dawały. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 sie chowa i robi lodzika bardzo realistycznie wyglada killzone a w crysisie tylko sie wszystko swieci jak psu jajca kazdy widze tylko zaglada za shaiderami nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 07:59, k13 napisał:

Nie wiem jak filmik, ale screeny wyglądają current-genowo.


Po pierwsze: current-genowo to wygląda, jeśli bierzemy pod uwagę PCta, który obsługuje dzisiejsze gry AAA w ustawieniach ultra ;)
Po drugie: to jest dopiero start konsoli. Porównaj sobie pierwsze gry z PS3 do takiego Uncharted 3 albo The Last of Us.
Po trzecie: i tak gra wygląda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 07:59, k13 napisał:

Nie wiem jak filmik, ale screeny wyglądają current-genowo.

Resistance: Fall of Man na PS3 wyglądał miejscami gorzej niż Black z PS2 (za wyjątkiem rozdzielczości). Nie oczekujmy wiele po tytułach startowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować