poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A dlaczego w statystykach przy uzytkowniku bartheez jest napisane ze byl przodownikiem i brygadzista? To on nie byl obywatelem ani robotnikiem? Moze to jakis blad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:27, Piotrek K. napisał:

> Piotrek K. ---> dobrze? czy ja też coś pominąłem...?
Generalnie to jest jeszcze,_chyba_, limit punktow/dzien. Do tego, nie wiadomo czy rzeczywiscie
jest godzinny odstep. To wszystko spekulacje, wiec nie ma co podwieszac, bo OFICJALNEJ informacji
JAK dziala system awansow nie ma...


>>> jakub Wędrowycz
Chcesz? Moge Cie zdegradowac poziom nizej ;)?*

ale teraz to wiesz chodzi że był 365 dni na forum :P nie degraduj go bo może sie na mnie za degrad odegrać xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:27, Piotrek K. napisał:

Generalnie to jest jeszcze,_chyba_, limit punktow/dzien. Do tego, nie wiadomo czy rzeczywiscie
jest godzinny odstep. To wszystko spekulacje, wiec nie ma co podwieszac, bo OFICJALNEJ informacji
JAK dziala system awansow nie ma...


i druga sprawa - pewnie znalazło by się mnóstwo forumowiczów, którzy z zegarkiem w ręku by "expili" statusy pisząc posty co godzinę i jedną minutę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:27, darth 16 napisał:

zabrakło ci dziesięciu dni!? to ja na twoim miejscu poprosił CDP żeby zmienili rangę po tym
roku z przodownikiem :P

albo jakąś specjalną, np. "Honorowy Przodownik", albo "Przodownik Honoris Causa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:39, Jakub Wędrowycz napisał:

> zabrakło ci dziesięciu dni!? to ja na twoim miejscu poprosił CDP żeby zmienili rangę po
tym
> roku z przodownikiem :P
albo jakąś specjalną, np. "Honorowy Przodownik", albo "Przodownik Honoris Causa" ;)

heh ale wtedy żal było by sie żegnać z tak fajną ranką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:27, Piotrek K. napisał:

Do tego, nie wiadomo czy rzeczywiscie jest godzinny odstep.

Zdaje się, że nie ma. Wczoraj napisałem jedną wiadomość, a po pięciu minutach drugą. I właśnie druga przyniosła mi ten awans :)

Dnia 18.10.2006 o 16:27, Piotrek K. napisał:

Chcesz? Moge Cie zdegradowac poziom nizej ;)?

Na 10 dni? Zgoda, ale po tych 10 dniach poproszę już Delegata* :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:39, Jakub Wędrowycz napisał:

> zabrakło ci dziesięciu dni!? to ja na twoim miejscu poprosił CDP żeby zmienili rangę po
tym
> roku z przodownikiem :P
albo jakąś specjalną, np. "Honorowy Przodownik", albo "Przodownik Honoris Causa" ;)


no a na moderatorow mowic spaminator od terminatora ;) łeeeee zarzucilem sucharem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:47, Jakub Wędrowycz napisał:

Zdaje się, że nie ma. Wczoraj napisałem jedną wiadomość, a po pięciu minutach drugą. I właśnie
druga przyniosła mi ten awans :)


Może się nad toba po prostu zlitowali , bo już od roku na przodowniku siedzisz i należy ci się w końcu brygadzista w końcu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:54, Daniel DazZy napisał:

> Zdaje się, że nie ma. Wczoraj napisałem jedną wiadomość, a po pięciu minutach drugą. I
właśnie
> druga przyniosła mi ten awans :)

Może się nad toba po prostu zlitowali , bo już od roku na przodowniku siedzisz i należy ci
się w końcu brygadzista w końcu : )

ale mu 10 dni do bycia rok przodownikiem brakowałoja bym wytrzymał żeby być pierwszym/ jednym z niewielu którzy tego dokonali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:47, Jakub Wędrowycz napisał:

I właśnie druga przyniosła mi ten awans :)

Czy byly to Twoje PIERWSZE posty na forum tego dnia? Pytanie reotyrczne ;).
Sytuacja mogla byc tez inna. Napisales post, system doliczyl Ci punkt i wyszlo na to, ze otrzymales awans. Tyle, ze zmiana statusow przy postach nie dziala wstecz. Nowy stopien pojawil sie dopiero przy poscie z 18:28...

PS. To, ze nie wszystkie posty przelicza na punkty jest OCZYWISTE. Inaczej awanse wypadalaby na taka sama liczbe postow. A tak nie jest. Dodajmy do tego, ze akurat w tej kwestii mam troche wieksze rozeznanie niz przecietny user na forum. Mozesz mi wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:22, Deejay napisał:

> A czy prawdą jest mit, że "FM pomaga w awansowaniu"? Bo to by oznaczało, że inaczej by
naliczał
> punkty wtedy.
> > a cóż to jest FM...?


Fm to Forumowa mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:23, kowboj3 napisał:

Fm to Forumowa mafia


;) to raczej mit... może pomaga, ale w taki tylko sposób ż można tam duuużo postów pisać... tak jak w każdej forumowej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:58, Piotrek K. napisał:

Dodajmy do tego, ze akurat w tej kwestii mam troche wieksze rozeznanie niz przecietny user na forum. Mozesz mi wierzyc...

W to akurat nie wątpię. W końcu bycie Moderatorem prócz wad musi mieć też jakieś zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:32, Jakub Wędrowycz napisał:

> Dodajmy do tego, ze akurat w tej kwestii mam troche wieksze rozeznanie niz przecietny
user na forum. Mozesz mi wierzyc...
W to akurat nie wątpię. W końcu bycie Moderatorem prócz wad musi mieć też jakieś zalety ;)

no pewnie!!! może blokować forum itp. i ma wielką władzę na forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:57, darth 16 napisał:

no pewnie!!! może blokować forum itp. i ma wielką władzę na forum xD


Sam kiedyś poznałem smak bycia Moderatorem...Co prawda,nie miałem w sumie wtedy wiele do roboty,ale wystarczy sam fakt,że nim byłem:).Poczułem się wtedy,jakbym miał władzę w ręku (no bo miałem...:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:57, darth 16 napisał:

no pewnie!!! może blokować forum itp. i ma wielką władzę na forum xD


no, forum raczej zablokować nie może... ;) co najwyżej pojedyncze tematy :) poza tym może degradować, banować, edytować i usuwać posty i.. i to by chyba na tyle było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się