poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Moderator, tak jak każdy użytkownik dostaje punkty. TYHE pisała kiedyś, że gdyby odebrano jej stołek, to byłaby Przewodniczącym. Było to dosyć dawno, więc pewnie teraz ma już Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:49, Arclight napisał:

Moderator, tak jak każdy użytkownik dostaje punkty. TYHE pisała kiedyś, że gdyby odebrano jej
stołek, to byłaby Przewodniczącym. Było to dosyć dawno, więc pewnie teraz ma już Sekretarza.

A to ci dopiero, sam bym na to nie wpadł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:49, Arclight napisał:

Moderator, tak jak każdy użytkownik dostaje punkty.


Czyli jednak. Bo mi się gdzieś obiło, że nie dostaje i po utracie statusu Moderatora wraca do starego tytułu. Nawet miałem się o to pytać, bo nie zgadzało mi się to z chyba dwoma przypadkami. No i dobrze sie domyślałem - przysłyszało mi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:49, Arclight napisał:

Moderator, tak jak każdy użytkownik dostaje punkty. TYHE pisała kiedyś, że gdyby odebrano jej
stołek, to byłaby Przewodniczącym. Było to dosyć dawno, więc pewnie teraz ma już Sekretarza.

Albo nawet... Ale nie ne może mieć własnego tytułu... No masz rację ma Sekretarz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:43, Draxvoxdor napisał:

Tylko że mod nie awansuje, zostaje modem aż do degrada za jakąś głupote np zdegradowanie sekretarza
do bumelanta za 1 spam.


Jeśli ktoś strzeli w jednym poście naraz obrażenie papieża, prezydenta, moderacji i ekipy CDP to podejrzewam, że kim by nie był to i tak miałby degrada do zera ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 14:50, LordOfUndeads napisał:

Pamięta ktoś w ogóle na tym forum TYHE - niemoda? Nie pytam o stare forum.

Tyhe od początku nowego forum była moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:32, Budo napisał:

Hehe, dzięki za ciepłe słowa, wt jak na razie mieć nie będę, ino mam zakładzik z Humanem mały
:D /.../

Zaraz, zaraz... To Ty pewnie dlatego zgłosiłeś się na moda! Żeby móc spamować legalnie i wygrać zakład z Humanem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 14:52, matui1996 napisał:

Jak dużo trzeba się starać żeby awansować

Mówiłem duuużo pisać i dużo spędzać czasu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 14:59, Tomasz K. napisał:

Mówiłem duuużo pisać i dużo spędzać czasu na forum.

Eeee z tym dużo to bym się nie zgodził. Jeśli się nie mylę to żeby zdobyć danego dnia maks punktów danego dnia trzeba napisać około 15 postów (jeśli informacja że w kolejnych godzinach trzeba pisać dwa razy więcej postów jest prawdziwa) w odstępach
Pierwsza Godzina - 1 post
Druga Godzina - 2 posty
Trzecia Godzina - 4 posty
Czwarta godzina - 8 postów.
Maks można zdobyć 4 punkty dziennie, więc wcale nie ma konieczności duuuużo pisać, za to trzeba pisać z sensem bo inaczej zamiast awansu oberwie się degrada za spamowanie.
Wybaczcie ten przykrótki wykład planowałem dłuższy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:20, matui1996 napisał:

A kto mnie awansuje??


można powiedzieć, że Awansujesz Się Sam ;)
awans jest automatyczny - nawet się nie spostrzeżesz, a pod twoim nickiem zobaczysz nową rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:20, matui1996 napisał:

A kto mnie awansuje??


polecam jeszcze przejrzenie statystyk. Tam zobaczysz kto ile postów i ile czasu potrzebował na poszczególne awanse. Będziesz wtedy mógł łatwiej przewidzieć, ile mniej więcej czasu będziej potrzebował aby wskoczyć o jeden poziom do góry. Dokładniej się nie da, gdyż informacja o ilości punktów potrzebnych do poszczególnych awansów oraz o ilości posiadanych prze Ciebie punktów są tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się