poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 12:28, Leslaw555 napisał:

Muszę się skromnie pochwalić, że awansowałem sobie ;P


Gratuluje awansu na delegata ! ;D
To teraz tylko 3 kroki dzielą Cię od WT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:35, michu96 napisał:

Gratuluje awansu na delegata ! ;D
To teraz tylko 3 kroki dzielą Cię od WT. :)

Chyba 3 długaśne mile ;d

Meykan
Ja tam nawet nie wiem ocb. Wiem jednak ,że z resetem to są plotki jakieś i wcale a wcale się nimi nawet nie przejmuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:40, mlynar911 napisał:

Ja tam nawet nie wiem ocb. Wiem jednak ,że z resetem to są plotki jakieś i wcale a wcale
się nimi nawet nie przejmuje ;]


Ja bym się nawet cieszył jakby obejmowało to też nicki i wreszcie bym usunął to beznadziejne "PL" z mojego nicku. Przypuszczam jednak, że jak już będzie to obejmie tylko forum. Ciekawi mnie też czy cała zawartość forum zostanie wtedy usunięta razem z tematami. To by był sajgon jakby każdy chciał założyć popularny temat i w jeden dzień np. powstało by ich kilkaset. Istny forumowy Armageddon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:28, Leslaw555 napisał:

Muszę się skromnie pochwalić, że awansowałem sobie ;P

No no Lesiu, pniesz się do góry, gratuluję ;) Jeszcze tylko ładna trzyseta, złamać 38 i będzie wspaniale :P

@YahooPL

No i tematy zakładaliby inne osoby niż pierwotnie na obecnym forum, to byłoby niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:48, YahooPL napisał:

> Ja tam nawet nie wiem ocb. Wiem jednak ,że z resetem to są plotki jakieś i wcale
a wcale
> się nimi nawet nie przejmuje ;]

Ja bym się nawet cieszył jakby obejmowało to też nicki i wreszcie bym usunął to beznadziejne
"PL" z mojego nicku. Przypuszczam jednak, że jak już będzie to obejmie tylko forum. Ciekawi
mnie też czy cała zawartość forum zostanie wtedy usunięta razem z tematami. To by był
sajgon jakby każdy chciał założyć popularny temat i w jeden dzień np. powstało by ich
kilkaset. Istny forumowy Armageddon ;)


Szczerze to ja też chciałbym usunąć to swoje "96" z nicka , ale jak narazie nie ma takiej opcji. :/
A co do tych tematów to najlepiej by było , jakby twórca wcześniejszego tematu założył nowy ,
ale skąd dowiedzieliby się , że to on ? Podają jakieś hasło twórcy tematu i jak tematy zostaną usunięte twórca podaje hasło moderatorom czy konsulowi i uruchamiają temat przypisując starego twórce , a jeżeli twórca tematu już od dawna nie pisał na forum to po prostu patrzą się kto najbardziej udziela się w danym temacie i jemu podają hasło i on zostaje twórcą tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:54, 143872 napisał:

No i tematy zakładaliby inne osoby niż pierwotnie na obecnym forum, to byłoby niesprawiedliwe.


Nawet w sytuacji, kiedy połowa z nich na forum już nie funkcjonuje? A co z popularnymi, ale oficjalnymi tematami? Założyłbyś drugi "Gothic 3 - oficjalny temat gry"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:48, YahooPL napisał:

Ja bym się nawet cieszył jakby obejmowało to też nicki i wreszcie bym usunął to beznadziejne
"PL" z mojego nicku. Przypuszczam jednak, że jak już będzie to obejmie tylko forum. Ciekawi
mnie też czy cała zawartość forum zostanie wtedy usunięta razem z tematami. To by był
sajgon jakby każdy chciał założyć popularny temat i w jeden dzień np. powstało by ich
kilkaset. Istny forumowy Armageddon ;)

Nie ja myśle ,że by to nie dotyczyło tematów. Tylko może samych userów. Taka czystka konta. Zostanie tylko data jego utworzenia prawdopodobnie ;p Myślę ,że moderatorzy i adminowie liczą się z ewentualnym sajgonem ;] i ich czujność będzie wzmożona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:59, mlynar911 napisał:

Nie ja myśle ,że by to nie dotyczyło tematów. Tylko może samych userów. Taka czystka
konta. Zostanie tylko data jego utworzenia prawdopodobnie ;p Myślę ,że moderatorzy i
adminowie liczą się z ewentualnym sajgonem ;] i ich czujność będzie wzmożona ;D


W sumie nie mogli by absolutnie wyczyścić kont w serwisie bo ci którzy korzystają tylko ze sklepu mogliby poczuć się dotknięci i stracić uciułane wirtualne pieniądze. Zdecydowanie dotknie to tylko okienka statystyki. A najważniejsze, żeby treść gramsajtów została bo jak wszystkie moje pracę pójdą w niebyt to nie pogniewamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz może niekoniecznie stracą. Jak słyszałem poprzednio jak przenosiło się forum to użytkownicy którzy mieli konto na starym forum dostali po 100 wPLNów, jeżeli teraz też jakieś przeniesienie będzie czy coś to też tak zapewne zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób na tym forum są przyznawane rangi, statusy? To zależy od ilości spędzonego czasu na forum, napisanych postów? Nie zależy mi na jakichś statusach, bo to tylko napis pod nickiem, ale dobrze się edukować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak jest jak mówisz. Żeby dostać awans musisz dostaćokreśloną ilość punktów, z każdym statusem ilość pkt rośnie więc jest "coraz trudniej" ;). Punkty dostajesz za napisane posty. Jak pamiętam jeden punkt z anapisanie posta, drugi punkt będzie dopiero po godzinie od napisanego pierwszego posta. W przeciągu godziny te posty nie punktują. Mniej więcej tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:13, MiejskiKlasyk napisał:

W jaki sposób na tym forum są przyznawane rangi, statusy? To zależy od ilości spędzonego
czasu na forum, napisanych postów? Nie zależy mi na jakichś statusach, bo to tylko napis
pod nickiem, ale dobrze się edukować ;]


Tak jak mówił 143872 punkty dostajesz za napisane posty co jakiś tam czas (bodajże 1 godzinę) , a więc jest to dobry sposób na spamowiczów , którzy w jedną godzinę potrafią z 20 postów napisać. :P Na każdy kolejny status potrzeba coraz większą ilości punktów aż w końcu dojdziesz do WT i wtedy już nie uzyskasz większej rangi (Oczywiście może się zdarzyć , że nawet na moderatora awansujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te punkty za posta co godzinę to dobry pomysł IMO ;] Przynajmniej spamujące dzieci (A na tym forum, z tego co widzę, jest ich dużo niestety) nie nabiją sobie szybciej statusów, niż ludzie którzy piszą sensownie i na temat ;] Dzięki za odpowiedzi, nowy tu jestem i nie bardzo to wszystko ogarniam, jestem przyzwyczajony do forum rapduma.pl, a tam to wszystko działa trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:54, 143872 napisał:

> Muszę się skromnie pochwalić, że awansowałem sobie ;P
No no Lesiu, pniesz się do góry, gratuluję ;) Jeszcze tylko ładna trzyseta, złamać 38
i będzie wspaniale :P


A jak ;P Dzięki, dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:47, MiejskiKlasyk napisał:

Te punkty za posta co godzinę to dobry pomysł IMO ;] Przynajmniej spamujące dzieci (A
na tym forum, z tego co widzę, jest ich dużo niestety)


Aczkolwiek te punkty nie powinny być przyznawane za pisanie postów w jakiś quizach czy innych zabawach forumowych. Posty napisane w tego typu tematach nie powinny mieć żadnego wpływu na awans. Owszem, niech one się liczą jako napisany post, ale nic poza tym. Z całą pewnością znacząco spadłoby wówczas zainteresowanie pisania w tych spamerskich tematach, a i nowe tego typu nie powstawałyby jak grzyby po deszczu. W tej chwili niestety to ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak większość tych dzieciaków-spamerów nie wie w jaki sposób są naliczane punkty a nawet zapewne o samych punktach nie wiedzą że wogóle istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

w sumie jest w tym co mówisz sporo prawdy ale te kwestię nie podliczania postów z zabaw i quizów do punktacji ogólnej danego użytkownika już nie raz przerabiano i zostało tak jak jest teraz. Być może tak jak piszesz spadłaby aktywność w tych tematach ale istniałoby ryzyko rozprzestrzenienia się spamu w innych tematach oraz to że ogólnie mniej by było forumowiczów na gramie a już wiadomo komu by to zaszkodziło najbardziej ... A z tym co napisałeś o tych nowopowstałych zabawach etc ... codziennie ( prawie ) widzę nowe zabawy i jak ktoś już w pewnym temacie zauważył "powstają one na siłę" ... :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:29, dave03 napisał:

> Te punkty za posta co godzinę to dobry pomysł IMO ;] Przynajmniej spamujące dzieci
(A
> na tym forum, z tego co widzę, jest ich dużo niestety)

Aczkolwiek te punkty nie powinny być przyznawane za pisanie postów w jakiś quizach czy
innych zabawach forumowych.


Dokładnie tak. Na innych forach są działy (np. Hyde Park) w których pisze się o wszystkim i o niczym - ot miejsce dla różnych gier forumowych itp. w których nie są naliczane posty. Na Gram.pl można pisać dziennie po 300 postów w różnych bezsensownych tematach i mieć szybszy awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się