poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Status czasami pokazuje jak dana osoba zachowuje się na forum. Znaczy, że wulgarnie się odzywa bardzo dużo spamuje itp. Ja też bym nie chciał być bumelantem ani wywrotowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:10, rybek napisał:

proste pytanie czy da się jeeli spadniesz do wywrotowca czy moesz wypowiadać się np na
forum?

Tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:50, szerszen-45 napisał:

> /.../ > Kto co lubi, osobiście miałem WT i nie jest to jakiś specjalny bajer. /.../

A tak z ciekawości - w jaki sposób go straciłeś? Bo przecież nie za dyskusje o ateiźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:02, AssaxoN napisał:

Nie ma za co xD
Gratulacje awansu !

^^
Taki temat, mówię sobie, pochwale się :D

dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w tym wątku powinienem zadać takie pytanie, ale uważam ten wątek za taki ogólny wątek o forum i wszelkich sprawach z nim związanych.
Czy większość ludzi z tego forum uczęszcza na forum cdprojekt.pl? Tam widziałem wiele wątków, ale nicków nie poznaję. Czy W korzystacie z tamtego forum ale pod innymi nickami? Czy w ogóle tam zaglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"czasami" jest tu słowem kluczowym - bo od pewnego czasu i pewnych wydarzeń i coraz niż... dziwniejszego poziomu moderowania tutejszego forum przez pewne osoby ta teoria iż status = swoisty "poziom" danego usera jest dość wątpliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:35, Gromo napisał:

Czy większość ludzi z tego forum uczęszcza na forum cdprojekt.pl?

Wydaje mi się że pewna część tak ale żeby to była większość tutejszych użytkowników? Dość wątpliwe.
>Czy W korzystacie z tamtego forum ale pod innymi nickami?
Ja nie korzystam bo odstrasza mnie brak takich podstawowych funkcji jak szukajka i brak możliwości podpinania sobie wybranych tematów ...

Dnia 27.11.2009 o 22:35, Gromo napisał:

Czy w ogóle tam zaglądacie?

Raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:17, AssaxoN napisał:

Status czasami pokazuje jak dana osoba zachowuje się na forum. Znaczy, że wulgarnie się
odzywa bardzo dużo spamuje itp. Ja też bym nie chciał być bumelantem ani wywrotowcem.

Ja mam sekretarza i co ? statusy kłamią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tamtego forum odstrasza szata graficzna, i brak podstawowych ustawień takich jak powiększenie wyświetlanej ilości wątków. Mam niezłego neta to wolę więcej wątków na raz a nie miliony stron. I trochę te rangi mi si tam nie podobają, no i brak statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 09:45, Gromo napisał:

Mnie z tamtego forum odstrasza szata graficzna, i brak podstawowych ustawień takich jak
powiększenie wyświetlanej ilości wątków. Mam niezłego neta to wolę więcej wątków na raz
a nie miliony stron. I trochę te rangi mi si tam nie podobają, no i brak statystyk.

No i nie ma tam możliwość dodania zdjęcia ;p Po prostu tam jest ponuro i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GS-ie mam "Stachanowiec", a w postach dalej "Sekretarz". Czy status "Stachanowiec" nie powinien ustawić się automatycznie? ;] A jeśli naprawdę awansowałem, to już sobie nie pospamuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:41, Gumisiek2 napisał:

Na GS-ie mam "Stachanowiec", a w postach dalej "Sekretarz". Czy status "Stachanowiec"
nie powinien ustawić się automatycznie? ;] A jeśli naprawdę awansowałem, to już sobie
nie pospamuję :(

Jeżeli masz na Gsie Stachanowiec, a na forum Sekretarz, to po prostu wejdź w ustawienia i sprawdź czy możesz, a potem zmień tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status przy wczesniejszych postach sie nie zmienia. Jesli dopiero co dostales e-mail, ze jest WT to wystarczy w opcach forum zmienic sobie tytul. Po napisaniu kolejnych postow bedziesz juz WT, a nie zadnym Stachanowcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:34, PsyhoSpider napisał:

> postęp jest... nie spodziewałem się, że dadzą mi robotnika.

Nikt Ci go nie dał. System sam zalicza punkty i awansuje, tu za zasługi rzadko można
coś dostać ;p


Prawdopodobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się