poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 20:00, KrzysztofMarek napisał:

A tak z ciekawości - w jaki sposób go straciłeś? Bo przecież nie za dyskusje o ateiźmie?


Ostatnio w ogóle się na ten temat nie wypowiadam. Na poprzednim koncie zmieniłem nick, który po czasie mi się znudził, a że statusy to lipa a wolałem stary nick to założyłem nowe konto. I cała historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 09:43, szerszen-45 napisał:

Ostatnio w ogóle się na ten temat nie wypowiadam. Na poprzednim koncie zmieniłem nick,
który po czasie mi się znudził, a że statusy to lipa a wolałem stary nick to założyłem
nowe konto. I cała historia.


Co fakt, to fakt. Szerszeń o wiele bardziej do ciebie pasuje, lecz i tak jak miałeś ten "Ash" to i tak jak co to mówiłem szerszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 18:45, GringoG3 napisał:

Kiedyś istniała możliwość zmiany nazwy użytkownika. Jeśli ktoś nie skorzystał to nadal
można zmienić ? Jak tak to gdzie jest ta opcja.

Moje konto>moje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 18:45, GringoG3 napisał:

Kiedyś istniała możliwość zmiany nazwy użytkownika. Jeśli ktoś nie skorzystał to nadal
można zmienić ? Jak tak to gdzie jest ta opcja.

Dodam tylko ,że to jest jednorazowa zmiana. Więc na powrót do starej jak coś bym nie liczył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:50, szerszen-45 napisał:

> A można sobie dodać własną rangę? Wilkv ma własną, ja też bym chciał...:)

Kto co lubi, osobiście miałem WT i nie jest to jakiś specjalny bajer. Można sobie z czystym
sumieniem darować.


Avatar... dlaczego masz nieokreśloną płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. To Ty byłeś Ash''em ? xD Właśnie nigdzie szerszenia nie widziałem, a nie wiedziałem kto to ten Ash, oczywiście zanim był WT taki jak jest teraz. ;>

Gumiś@ oficjalnie tak, gratki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 22:30, nwn9 napisał:

Avatar... dlaczego masz nieokreśloną płeć?


To już teraz, w naszych pięknych wspaniałych czasach, trzeba wszystko określać...?

Płeć, przynależność religijną, afiliacje polityczne, orientacje i światopoglądy, miejsce pochodzenia i narodowość, grupę krwi, ulubioną muzykę i film, konto na n-k albo Facebooku... imię babci i chomika też...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 22:30, nwn9 napisał:

Avatar... dlaczego masz nieokreśloną płeć?


Bo jestem leniwy i nie chce mi się kliknąć w zakładkę ''''Moje konto'''' i to ustawić.

@Albii
Tak to ja.

@Piotrbov
No i bardzo dobrze, nie wiem co mi wtedy odbiło. ;) Ale na szczęście jest opcja ''''załóż nowe konto''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 23:05, Ostrowiak napisał:

Zapomniałeś o numerze buta. Bez tego jesteś "anonimowym internetowym zboczeńcem"!


Fakt, o numerze buta zapomniałem, za to przyszło mi na myśl jeszcze parę innych cielesnych wymiarów, których resztkami przyzwoitości postanowiłem już nie dołączać do mojej wyliczanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 23:09, szerszen-45 napisał:

@Albii Tak to ja.

W takim razie powinieneś dostać na tym koncie WT i nazwać się superszpieg! ;) Po za tym jak to mówią, lepszy szerszeń w garści niż Ash na dachu, coś pomieszałem, ale dobrze, że jesteś znowu szerszeniem. ;>

Obstawiamy zakłady kiedy dostanę WT:
A)Przed świętami.
B)Po świętach.
C)A uj kogo to obchodzi.
]:-> Chcę potwierdzić teorię, że każdy głupi może dostać WT, bym powiedział, że gumiś to potwierdził, ale będę dobrym kolegą i sam to spróbuję potwierdzić. ;) Pozdr, gumiś. ;* xD

Jeszcze takie pytanko: Czy to prawda, że jak dostanie się WT, to limit ostrzeżeń zmienia się z 2 na 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 00:09, Albii napisał:

Obstawiamy zakłady kiedy dostanę WT:
A)Przed świętami.
B)Po świętach.
C)A uj kogo to obchodzi.


To odpowiedź D) dostaniesz bana przed WT ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 09:01, mlynar911 napisał:

To odpowiedź D) dostaniesz bana przed WT ;d

Zbanować mnie nie zbanują, degrada dadzą jak już. ;p

Jeszcze jedno pytanie: Będąc sekretarką dostałem warna, czy przy awansie dostaję czyste konto, czy ten warn będzie mnie prześladować do końca ? ;D

No i pytanie z poprzedniego posta: "Czy to prawda, że jak dostanie się WT, to limit ostrzeżeń zmienia się z 2 na 3 ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się