poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 15:33, Sephirath napisał:

Stary, żebyś ty widział co się wczoraj działo na wątku o moderatorach - 90% postów w 15 minut
;D


No trochę widziałem. Widziałem nominacje piewszych trzech moderatorów, ale potem już musiałem wyłączyć gram.pl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:13, marlin15 napisał:

a ja tam sobie zdobyłem delegata dosc szybko... z czego sie bardzo ciesze... ciekawe kiedy nast. awans...


Cóż, sam osobiście zostałem niedawno wysłany na delegację i moim zdaniem awansu na przewodniczącego mogę się spodziewać gdzieś tak za 3-4 miesiące (jak dobrze pójdzie).
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że mi do przewodniczącego nie zostało dużo, a na delegacji jestem już pół roku!! Przyznam że delegat już mi się znudził, ale nie będe nic pospieszał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mam pytanie. Czy będę ukarany za dawanie następujących po sobie postów w temacie którym ja się interesuje, a inni nie? Proszę sprawdzić, wpisać w wyszukiwarce "Militaria" i w tamtym wątku. Chciałbym dawaćtam interesujące mnie zdjęcia maszyn wojskowych, tylko nie wiem czy moge dawać posty pod postem. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deleatem jestem od 20.06.2006. Brygadzistą byłem nieco ponad miesiąc:D. Wtedy to byłem bardzo aktywny. Teraz też jestem o wiele bardziej, niż np 2 miesiące temu ale to nic w porównaniu do tego co było wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się już trochę statusy nudzą. Miło jest dostać awans, ale jakoś nie przeszkadza mi to, że jestem cały czas Brygadzistą :D Jednak forum bez statusów było by puste, a przez to bardziej byśmy się poznali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:52, vauxhall napisał:

Przepraszam, mam pytanie. Czy będę ukarany za dawanie następujących po sobie postów w temacie
którym ja się interesuje, a inni nie? Proszę sprawdzić, wpisać w wyszukiwarce "Militaria" i
w tamtym wątku. Chciałbym dawaćtam interesujące mnie zdjęcia maszyn wojskowych, tylko nie wiem
czy moge dawać posty pod postem. Proszę o szybką odpowiedź.

Skoro nikt poza toba nie zaiteresował się danym tematem, wtedy takie dodawanie postów jest niepotrzebne. Z nazwy jest to forum dyskusyjne, a przecież nie da sie dyskutować sam ze sobą, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:54, boogie85 napisał:

> Przepraszam, mam pytanie. Czy będę ukarany za dawanie następujących po sobie postów w
temacie
> którym ja się interesuje, a inni nie? Proszę sprawdzić, wpisać w wyszukiwarce "Militaria"
i
> w tamtym wątku. Chciałbym dawaćtam interesujące mnie zdjęcia maszyn wojskowych, tylko
nie wiem
> czy moge dawać posty pod postem. Proszę o szybką odpowiedź.
Skoro nikt poza toba nie zaiteresował się danym tematem, wtedy takie dodawanie postów jest
niepotrzebne. Z nazwy jest to forum dyskusyjne, a przecież nie da sie dyskutować sam ze sobą,
nieprawdaż?


Prawdaż, ale czasmi może ktoś napisze. A tak, to muszę czekać, nieraz bardzo długo na kogoś kto tam napisze, abym mógł dać rzeczy które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:55, ko?nik napisał:

Ten temat zostanie zamknięty ze względu na małe zainteresowanie :(

Popatrz, ile jest niezamkniętych tematów na samym końcu strony głównej.

Dnia 22.12.2006 o 16:55, ko?nik napisał:

A degrad jeszcze pewnie będzie.

To, że dałem tam dwa posty pod sobą, bo nie zmieściły się wszystkie zdjęcia było konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się