poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

/ciach/

Moderator też człowiek - mógł po prostu nie zauważyć. Zachowanie jak najbardziej naganne i teoretycznie podchodzące pod łamanie Konstytucji. Na drugi raz wal od razu na moderator@gram.pl, tak jak zasufgerowano Ci powyżej, albo porozglądaj się po moderatorach wypowiadających się na forum - niektórzy z nich mają w podpisie numer GG - co zdecydowanie przyspieszy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:20, Phelela napisał:

Zauwazylem ze modki od jakiegos czasu nieszleja to moze dlatego ze sa ferie jak sadzicie ??


Czy"nieszleja" znaczy nie szaleją? A czy oni kiedykolwiek szaleli/byli szaleni? Może społeczność gram.pl się zmobilizowała i moderatorzy nie muszą już karać tak często za łamanie regulaminu...taaaa też w to nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym, że jest to raczej spowodowane uruchomieniem GramIRCa i Gramsajtów, gdyż spora część Spamerów przeniosła się właśnie tam. I zapanował względny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:24, PolishWerewolf napisał:

Obstawiałbym, że jest to raczej spowodowane uruchomieniem GramIRCa i Gramsajtów, gdyż spora
część Spamerów przeniosła się właśnie tam. I zapanował względny spokój.


Tak min ja:) Nie ma Ponurego nie ma spanu wrócił Ponury jest szpan:P heh a tak in serious to blogi pochłaniają wiekszość z ludu żyjącego a forum sie przejadło już pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda czysta prawda :D.A tak na serio to moze i dlatego nie szaleja bo siedza na Ircu i zauwazylem ze niepotrzebne tematy nie sa zamykane gdybym ja był modkiem juz dawno bym to zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:25, Phelela napisał:

Prawda czysta prawda :D.A tak na serio to moze i dlatego nie szaleja bo siedza na Ircu i zauwazylem
ze niepotrzebne tematy nie sa zamykane gdybym ja był modkiem juz dawno bym to zrobił :)


No właśnie. Na przykład dzisiaj rano już kilka tematów łamiących regulamin zostało założonych, ale moderatorzy jeszcze ich na nie nie zwrócili uwagi :P Może stróże prawa na naszym forum postanowili wziąć sobie dzisiaj wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:50, Phelela napisał:

No musze o to zaapelowac na Ircu powiem ze chce byc strozem prawa :D


Dostaniesz moderatora...Konkurs już był więc nie przyjmą cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:50, Phelela napisał:

No musze o to zaapelowac na Ircu powiem ze chce byc strozem prawa :D

O_o ja chciałbym być moderatorem .\/.
Wprowadził bym terror ;] ahh! od razu ostrzeżenie! i nie ma litości dla Obywateli i Robotników :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:00, In The End napisał:

Wprowadził bym terror ;] ahh! od razu ostrzeżenie! i nie ma litości dla Obywateli i Robotników :*

No, no - dla obywateli i robotników będzie dobrze jeśli jedna nie zostaniesz moderatorem. Lekko zawiało dyskryminacją w Twojej wypowiedzi - czemuż to chcesz ich tak piętnować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:03, Phelela napisał:

Wiem juz mi Soleila wszystko wytłumaczyła nie bedzie naboru ale szkoda ze jest tak duzo modkow
a wszystkie spia :)


Sol już nigdy nie będzie prowadziła naboru. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:46, ko?nik napisał:

No właśnie. Na przykład dzisiaj rano już kilka tematów łamiących regulamin zostało założonych,
ale moderatorzy jeszcze ich na nie nie zwrócili uwagi :P Może stróże prawa na naszym forum
postanowili wziąć sobie dzisiaj wolne?

I po co tyle krzyku? Mody to nie roboty, mamy własne życie, więc zdarza się, że nie ma nikogo z nas na forum, ale spokojnie, prędzej czy później ktoś przybędzie i posprząta. Tymczasem wystarczy ignorować niepotrzebne wątki, posłać linki na maila modów i... czekać na efekty :)
PS. Modów nie ma, bo właśnie nie mają wolnego od szkół pracy itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, na przykład kibicują Bauerowi :P

Modzi i tak tutaj są szybcy (i nawet się nie wcinają jak to ma miejsce na takim jednym forum FW, tam to modzi 3/4 dyskusji tną :/) i nieźle mają "wyważone" czucie sprawiedliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:36, Adamzzz napisał:

Sol już nigdy nie będzie prowadziła naboru. Przykro mi.

Kto wie, może w przyszłości, ale na razie na forum jest tyle moderatorów, że nie potrzeba żadnych. Chociaż możliwe, że kiedyś powiedzmy za parę lat ;] ] będą znów potrzebowali. A wtedy- może kolejny nabór? ;)
Choć rzeczywiście - wtedy "ulubienica całego forum" [:p] może już go nie prowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:52, Liqid napisał:

Choć rzeczywiście - wtedy "ulubienica całego forum" [:p] może już go nie prowadzić...


Czyżbyś jej źle życzył? :P A tak serio to czemu nie? Jeszcze trochę pożyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:55, jabol666 napisał:

Nazwy rang troszku dziwne...

IMO normalne. Można się szybko przyzwyczaić :D

Dnia 31.01.2007 o 20:55, jabol666 napisał:

ale każde forum ma swoje schizy :P

Schizy? No nie wiem czy to odpowiednie określenie.

Dnia 31.01.2007 o 20:55, jabol666 napisał:

a jak można mieć minusową range ? xD

Łamać notorycznie regulamin, który zatwierdziłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:55, jabol666 napisał:

Nazwy rang troszku dziwne...


Dla mnie OK.

a jak można mieć minusową range

Spam, bluzganie, chamstwo, rasizm itp. (W regulaminie wszystko wyjaśnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się