poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja Ci powiem jedno, na tym forum jest tylko jeden kolor zarezerwowany dla Vipów. Jest to kolor elitarny, jedyny w swoim rodzaju. Kolor określany w języku brytyjskim jako "smart", sprytny, radzący sobie zawsze. Ale również stonowany i elegancki. Po tym poznasz, prawdziwego forumowicza. Że pisze na... czarno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:42, Sephirath napisał:

Ja Ci powiem jedno, na tym forum jest tylko jeden kolor zarezerwowany dla Vipów. Jest to kolor
elitarny, jedyny w swoim rodzaju. Kolor określany w języku brytyjskim jako "smart", sprytny,
radzący sobie zawsze. Ale również stonowany i elegancki. Po tym poznasz, prawdziwego forumowicza.
Że pisze na... czarno ;)


Trafne stwierdzenie Seph, choć ja dodałbym do tego jeszcze fakt, że kolor ten uzależniony jest od skina forum, hehe. :> Czyli należałoby do tego dodać jeszcze biel. ^^
A co do koloru WT - nie wiem czemu, ale pasowałby fiolet. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:04, Budo napisał:

Pewnie sie nie dowiemy, póki ktoś WT nie dostanie- ale w zasadzie to już brakuje kolorów, mógłby
być np fioletowy chyba ;]

Fioletowy to będzie "Ekipa sprawcza" :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:34, boduczek napisał:

/.../

Hehe, gdyby nie to, byłbym teraz Księciem (odpowiednik Sekretarza), albo nawet szczęśliwym posiadaczem WT. Niestety, przy przeprowadzce skasowano nam dawne tytuły i wszystkie tematy. Jednak najbardziej szkoda mi wyglądu forum. Stary skin jakoś bardzie przypadł mi do gustu, tak samo zresztą jak stare tytuły.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To widze, żeś stary wyjadacz jest. Ja dołączyłem dopiero do forum gdy przeczytałem w jakimś czasopiśmie reklamę gram.pl. Było to wkrótce po premierze tej całej strony. Półtorej roku minęło a mi się nadal nie znudziło. Podziwiam siebie samego. Co do koloru czcionki "własnego tytułu" to ja głosuję na zielony, chociaż pewnie z ludźmi z kolektywu będzie się to pokrywać więc chyba odpada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 14:35, Budo napisał:

Zielony jest zajęty dla redaktorów z kolektywu, więc chyba odpada tak jak niebieski, czerwony
i zółty (nieczytelny).
;]

Acha,no też fakt:/ Ale pozostał nasz (czyli wszystkich urzytkowników-takich zwykłych-bez urazy:) ) Czyli czarny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:14, Jakub Wędrowycz napisał:

> /.../
Hehe, gdyby nie to, byłbym teraz Księciem (odpowiednik Sekretarza), albo nawet szczęśliwym
posiadaczem WT. Niestety, przy przeprowadzce skasowano nam dawne tytuły i wszystkie tematy.
Jednak najbardziej szkoda mi wyglądu forum. Stary skin jakoś bardzie przypadł mi do gustu,
tak samo zresztą jak stare tytuły.

A ja pozostałbym Brygadzista:P A co do wyglądy ,,starego'''' forum to nie wiem,bo go nie widziałem(jestem dopiero od 262 dni-czy coś koło tego:P ) A co to tytułów to mnie też jakoś te stare bardziej się podobają,choć trzeba przyznać że i te nie są złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych (skin) biały.
Budo- jak ci sie znudził mod i chcesz miec sekreta, możesz zawsze poprosić o oddanie moda MI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:58, Varras napisał:

Budo- jak ci sie znudził mod i chcesz miec sekreta, możesz zawsze poprosić o oddanie moda MI
:P


Rozumiem, że to był żart??? Żeby zostać moderatorem trzeba znać jeszcze zasady panujące na forum a co do Ciebie to miałbym spore wątpliwości. Poza tym Budo jest doskonałym moderatorem i raczej nie chciałby zrezygnować z modowania ...

Co do koloru to dla mnie mógłby w sumie być czarny i czuję, że właśnie taki bedzie. Czytelnie, prosto i dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:19, Varras napisał:

Nie rzucaj się tak, no...

Opanuj się!YahooPL tylko powiedział prawdę.No,czasami mi zamyka tematy,ale prawidłowo.Np.jest już taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:19, Varras napisał:

Nie rzucaj się tak, no...


Spoko to też był ironiczny żart. Niewielu z nas byłoby dobrymi moderatorami. Na przykład jak ja bym zobaczył jakiegoś kolesia, który zakłada temat, w którym tylko przeklina i jedzie na CDP to od razu dałbym mu bana a moderatorzy są jeszcze w stanie z takim kimś rozmawiać. Podziwiam ich za tą umiejętność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:30, YahooPL napisał:

> Nie rzucaj się tak, no...

Spoko to też był ironiczny żart. Niewielu z nas byłoby dobrymi moderatorami. Na przykład jak
ja bym zobaczył jakiegoś kolesia, który zakłada temat, w którym tylko przeklina i jedzie na
CDP to od razu dałbym mu bana a moderatorzy są jeszcze w stanie z takim kimś rozmawiać. Podziwiam
ich za tą umiejętność ...

No.Podziwiam też całą ekipę gram.pl że zatrudniają dobrych moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:33, Varras napisał:

A ty wejdź do Landrynki masz odpowiedź

Kolego,w ogóle ile ty masz lat?Bo piszesz coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Landrynką" nazywany jest tutaj przypięty pierwszy temat, którego kwadracik ma unikalne, różowe oznaczenie. Jest to temat dla początkujących na Forum. Polecam, bo można się bez problemu dowiedzieć paru istotnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jestem tu dość długo i jeszcze nie słyszałem tego określenia :P
Tak poza tym czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czemu jest tam napisane, że nie można dodawać (na wyższych statusach) postów skoro ja mogę? Jest to chyba jakaś nieaktualna informacja, albo coś w tym stylu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się