poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 00:58, NyGgA MiLy napisał:

Nie bój się,nie tylko tobie się tak wyczynia.Widziałem raz kolesia,króremu wbiło 4 razy ten
sam post...


To chyba byłem ja...5 razy ten sam post mi się pojawił nie z mojej winy...
Ale zapewniam, że to ostatni raz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,mam do Ciebie takie pytanko:
Czy Ty myślisz że przez że tak powiem ten wasz ,,protest'''' coś zmienicie?Wątpie,to co będzie dalej w wPLN i z tym co Ci przeszkadza nie zależy w rzadnym stopniu od nas,tylko od CDP.I to że protestujecie nic nie zmieni-wręcz przeciwnie może się 6to dal was źle skończyć.Robicie z tego tematu coraz więszy szum,czy nie lepiej było by napisać e-mail''a do CDP i tak się wyżalić?Każdy kto to popiero mógłby się pod tym podpisać,a tak robicie z igły widły. Nie że nie masz w niczym racji,bo w wPLN masz bo niekiedy idzie taniej kupić w sklepeij bez straty tych ,,monet''''.Wydaje mi się że to jest chwyt marketingowy,a nam nic do tego.To forum jest moim zdanie najlepsze,a sztuczne zamieszanie jest po prostu zbędne.
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa! czemu ja jestem na 0(zerze:/). Przynajmniej niżej nie mam zamiaru schodzić:p
W jaki sposób można szybko avansować?...z tego co widzę trzeba przesiadywać na forum i oczywiście pisać posty ale czy długość ma znaczenie?[ są inne sposoby---> tajne?;]
Statystyki nie chcą mi się otworzyć:( i tak pewnie jeszcze nic tam nie ma ale chciałbym zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 08:40, NyGgA MiLy napisał:

Dlaczego dla nas może się to źle skończyć??Żaden Moderator Nas nie zbanuje anie nie zdegraduje.Ehhh....

Nie o to mi chodzi.Ale częśc userów tego forum może to odebrać za sztuczne zamieszanie oraz mieć do was jakieś pretensje.Bo wytłumacz mi: Na forum jesteś już kupe czasu-no bo w końcu jesteś Delegatem,i cały czas Ci to nie przeszkadzało,a teraz nagle robićie z tego problem i protestujecie przeciw...No właśnie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na jakikolwiek GS któregokolwiek z Resistance''owców i zobacz ich listę postulatów :> Trochę tego mają, ale nawet ciekawe :p

Ja tam ich nawet rozumiem, chociaż miejscami nie bardzo... Ale po wczorajszym Sajgonie się z akcji wycofuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


CDP mi w niczym poważnym nie zaszkodziło,ale jeśli jest jakaś akcja to staram się wesprzeć.A pozatym avatar jest fajny ;).Oraz w końcu degrada dostałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:49, Sephirath napisał:

Wejdź na jakikolwiek GS któregokolwiek z Resistance''owców i zobacz ich listę postulatów :>
Trochę tego mają, ale nawet ciekawe :p

No wiem,można przecież protestwować bo żyjemy w wolnym kraju,ale przecież wiadomo że nic z tym nie zrobią,bo to nie od nich zależy.

Dnia 06.03.2007 o 08:49, Sephirath napisał:

Ja tam ich nawet rozumiem, chociaż miejscami nie bardzo... Ale po wczorajszym Sajgonie się
z akcji wycofuję :)

To podobnie jak ja,no bo z kąd wiedzą że w CDp dziej się źle ? Wczoraj też chciałęm się przyłączyć,ale przez noc przemyślałem całą te sprawę,i mówie NIE.Bo moderator podkreślam może kogoś ukrać,bo przecież nie rozmawiamy o statusach tylko o proteście (to moę jakiś temat o tym założyć ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba miec postów zeby byc Robotnikiem????? Ta szczeze to juz nim bylem ale neiwiemdzialem ze niemozna pisac w postach starych i dostalem -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 08:52, NyGgA MiLy napisał:

CDP mi w niczym poważnym nie zaszkodziło,ale jeśli jest jakaś akcja to staram się wesprzeć.A
pozatym avatar jest fajny ;).Oraz w końcu degrada dostałem ;D

No właśnie,ale jak by byłą akcja ,,spamuj ile wleźie'''' to też byś się przyłączył ? :P
A za co ten degrad?
PS.Przepraszam za 2 posty pod rząd ale jak odpisałem Sephiratowi to twojego posta jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 08:57, NyGgA MiLy napisał:

Degrad podobno za Piractwo.Jeszcze tego nie zrozumiałem.

Z tego co wiem,za degrad jest ban,chyba że...pomogłeś innemu piratowi.
PS.A z kąd macie te awatary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:54, boduczek napisał:

To podobnie jak ja,

E, stary :p

Dnia 06.03.2007 o 08:54, boduczek napisał:

no bo z kąd wiedzą że w CDp dziej się źle ?

Quote from Ewa: "Czy musisz mieć wycięty wyrostek, aby móc go potem trafnie ocenić u innego pacjenta?"

Dnia 06.03.2007 o 08:54, boduczek napisał:

Wczoraj też chciałęm się przyłączyć,ale
przez noc przemyślałem całą te sprawę,i mówie NIE.Bo moderator podkreślam może kogoś
ukrać,bo przecież nie rozmawiamy o statusach tylko o proteście (to moę jakiś temat o tym założyć
;P )

Aj tam, ja powiedziałem co myślę, powstał przeogromny młyn, teraz przycichł, wszystko sprostowałęm i starczy. Niech to się dzieje beze mnie.

Fajnie by było jakby mnie usunęli ze swojej petycji też :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:59, boduczek napisał:


> Degrad podobno za Piractwo.Jeszcze tego nie zrozumiałem.
Z tego co wiem,za degrad jest ban,chyba że...pomogłeś innemu piratowi.



Nie,nie pomogłem żadnemu piratowi.

A avatara wzięłem z GS''a Speedraida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 09:00, Sephirath napisał:

E, stary :p

E,no takie stary to jeszcze nie jestem :P

Dnia 06.03.2007 o 09:00, Sephirath napisał:

Quote from Ewa: "Czy musisz mieć wycięty wyrostek, aby móc go potem trafnie ocenić u innego
pacjenta?"

No dobrze,ale przeciez nikt to ma tego awatara,nie jest jasnowidzem (chyba?) i raczej[/u takich rzeczy nie powiniem wiedzieć,chyba że ma znajomości w CDP :D

Dnia 06.03.2007 o 09:00, Sephirath napisał:

Aj tam, ja powiedziałem co myślę, powstał przeogromny młyn, teraz przycichł, wszystko sprostowałęm
i starczy. Niech to się dzieje beze mnie.

Popierem Cię,niech się dzieje co chce ;)

Dnia 06.03.2007 o 09:00, Sephirath napisał:

Fajnie by było jakby mnie usunęli ze swojej petycji też :>

Hehe,czy ja wiem czy było by tak fajnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się