poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 11:30, edeń napisał:

Ja się nie uda awansować do końca czerwca, to trudno, awansuję po wakacjach. Nie będę biadolił
jak niektórzy, że jeszcze nie awansowałem, tylko cierpliwie poczekam, to mnie nie ominie. Tylko
spróbuj awansować przede mną, to... :)

Do końca czerwca? Ja tam nie czekam na awans, a nawet jeśli zacząłbym to gdzieś tak pod koniec lipca. Wtedy to byłoby z 3 miesiące oczekiwania. Póki co to niecałe 2 miesiące na delegacie jesteś, piszesz więcej ode mnie póki co ;)
Podejrzewam, że igorinho cię prześcignie, a ja tylko mam nadzieje, że uda mi się przed nim, albo po nim wcisnąć w awans. Nie mniej jednak jeśli masz samozaparcie i cierpliwość, to w czerwcu jeszcze awansujesz... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że na dniach nie awansuję dalej :) jako delegat w końcu wyjeżdżam na 2 miesięczną delegację i głupio tak - przewodniczący na delegacji? na delegacji to miejsce delegatów jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:56, patrYX93 napisał:

Podejrzewam, że igorinho cię prześcignie, a ja tylko mam nadzieje, że uda mi się przed nim, albo po
nim wcisnąć w awans. Nie mniej jednak jeśli masz samozaparcie i cierpliwość, to w czerwcu jeszcze
awansujesz... ;p


Chlip ;( Wzruszyłem się... Widzę, że wierzysz we mnie, chociaż nie piszę tak często jakby sobie tego życzył... Powiem Ci coś - kiedy jeszcze byliśmy Brygadzistami, to Ty miałeś mały zastój w pisaniu i byłem niemal pewien, że awansuję na Delegata szybciej niż Ty i to bez żadnego problemu. Okazało się jednak, że wróciłeś i nadrobiłeś zaległości, a efekty tego znasz ;) Myślę, że nie uda mi się skoczyć szybciej od edenia, ponieważ pisze on naprawdę dużo. Szanse widziałbym, gdyby nie udało się awansować mu w Czerwcu, bo potem ma jakieś wyjazdy. Nie życzę mu źle, więc mam nadzieję, że opuści grono Delegatów jeszcze w tym miesiącu. Co się zaś nas tyczy, to sądzę, że kolejny raz mnie wyprzedzisz... Zróbmy jednak tak - poczekajmy i przekonajmy się jak będzie naprawdę :)

Saref ===> Nic, tylko gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szczerze mówiąc, też myślę, że awansujecie szybciej ode mnie. Szansa, że awansuję jeszcze w tym tygodniu jest naprawdę nikła, a wciąż nie jest pewne, kiedy nie będę miał internetu, a potem jeszcze wyjeżdżam za granicę, więc... awansujcie, chłopaki, życzę Wam jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:39, Saref napisał:

No nareszcie po 6 miechach dostałem awans ;). Delegat Saref jest wśród was :P.


Kągraczjuleszons, Saref :-P. Bardzo cieszę się, że się cieszysz - awans Ci się należał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:39, Saref napisał:

No nareszcie po 6 miechach dostałem awans ;). Delegat Saref jest wśród was :P.

Sporo czekałeś na awans. No ale nie ma co narzekać, bo w końcu jest:) Gratulacje, życzę szybkiego przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wy tu podniecacie się awansami a ja od kilku dni nie wiem co ze sobą zrobić:(
Przygnębiony, pozbawiony perspektyw;(...aż na gs nie mam ochoty wchodzić. Nie chce znowu się rozczulać przy filmiku;(
Zobaczymy za dwa tygodnie, może wtedy zainteresuje sie moim awansem*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:39, Saref napisał:

No nareszcie po 6 miechach dostałem awans ;). Delegat Saref jest wśród was :P.

Noooo, gratulacje!! Ja też się spodziewam awansu :D Może w tym tygodniu, może w następnym...
Co to ja miałem?? Aha. Swego czasu śmialiśmy się z tego, że A-cis siedzi na forum ze stoperem w ręku i pisze posta co godzinę, aby awansować przy jak najmniejszej ilości postów. Jednak okazało się, że jest ktoś jeszcze lepszy!!
"Co?? Niemożliwe!!"- powiecie. A właśnie że możliwe! Forumowicz ten jest świeżo upieczonym Przewodniczącym, bardzo lubi Morrowinda, ostatnio dużo się wypowiada w wątku o tej grze. Kto to taki?? napek!! Zajrzyjcie w jego statystyki ( http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=44163). Mnie aż zatkało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 20:53, Word up napisał:

Ehh wy tu podniecacie się awansami a ja od kilku dni nie wiem co ze sobą zrobić:(
Przygnębiony, pozbawiony perspektyw;(...aż na gs nie mam ochoty wchodzić. Nie chce znowu się
rozczulać przy filmiku;(
Zobaczymy za dwa tygodnie, może wtedy zainteresuje sie moim awansem*(

Nie łam sie... niedługo awansujesz... spoko będzie zobaczysz :) wchodz na gsa i forum bo inaczej nici. Ja też czekałam długo na Brygadzistę.

--> Damian14BO
Ej ten napek ma mniej postów odemnie :D a ja nawet delegatem nie jestem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 21:27, Word up napisał:

Eee? chyba nie do końca zrozumiałaś czemu jestem w takim stanie:(.

Oooo to przepraszam ;) mam nadzieję, że ten stan Ci szybko przejdzie i życzę poprawy humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 21:35, JackXP napisał:

Zerknijcie w statystyki i zobaczcie kto jest najbardziej aktywny ;)


No, pospamowało sie trochę, nie?:) Cały dzień na forum siedzisz, czy piszesz trzy posty naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 21:35, JackXP napisał:

Zerknijcie w statystyki i zobaczcie kto jest najbardziej aktywny ;)

Nie wiem czym się tu chwalić, to jest po prostu czysty spam, a za to nie dostaniesz tego upragnionego awansu. Ale mimo to rekordzistą nie jesteś... Stiffyone napisał w ciągu jednego dnia chyba 200 postów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 21:36, mroczny mrok napisał:

> Zerknijcie w statystyki i zobaczcie kto jest najbardziej aktywny ;)
Nie wiem czym się tu chwalić, to jest po prostu czysty spam, a za to nie dostaniesz tego upragnionego
awansu. Ale mimo to rekordzistą nie jesteś... Stiffyone napisał w ciągu jednego dnia chyba
200 postów....



Spokojnie, spokojnie nie spamuje. Jak można mówić, że ktoś spamuje, jak nawet się nie zobaczyło jego postów...? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się