poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 23:44, Artvr 4 napisał:

a dostałeś już raz degrada? za co go mogę dostać??


Ja też nie dostałem. Po prostu musisz pisać na temat i nie dodawać na siłę postów. Zakładanie tematów raczej też sobie daruj bo wątpie byś wymyślił coś czego nie ma. Nie przeklinaj i nie jedź po wiarze a powinno być dobrze. Powodzenia :)

Dnia 12.03.2008 o 23:44, Artvr 4 napisał:

p.S jak mam umieszczac scrreny na sajcie?


To nie temat do tego. Zapytaj się tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=12168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 23:44, Artvr 4 napisał:

> To ładnie, gratuluję :) Oby tak dalej aż do własnotytułowca, tylko uważaj żeby degrada

> nie dostać :)

a dostałeś już raz degrada? za co go mogę dostać??

p.S jak mam umieszczac scrreny na sajcie??

No to gratulacje :) z każdego awansu każdy sie cieszy :) żeby dostać nie dostać degrada to nie można spamować ! zakładać bezsensownych tematów nie kożystając przy tym z wyszukiwarki. Itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to dobrze że się tak cieszysz, bo naprawde krótka droga przed Tobą do przodownika, potem zas naprawdę długa do brygazdisty. Obys się nie zniechęcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 23:44, Artvr 4 napisał:

a dostałeś już raz degrada? za co go mogę dostać??


Z takimi pytaniami to źle zaczynasz forumową przygodę, w regulaminie pisze za co degradzia można dostać... widać, że regulaminu nie czytałeś albo nie dokładnie czytałeś... :)

Ja tylko daje pomocne rady na przyszłość, wiesz, nie chcę oglądać twoich postów w "kąciku zdegradowanych"... choć tak ogólnie rzecz biorą coraz rzadziej ludzie w tym kąciku piszą... ale to nie ten temat na takie wywody, choć i tak tu dużo spamu modziom "przeleci" :P


Tak czy tak gratuluję awansu na robola, niedługo na przodownika, i później WT (o ile dociagniesz :P) :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Po miesiącu i jednym dniu bycia Przodownikiem zostałem Brygadzistą. Nie żeby to był jakiś wielki powód do dumy ale zawsze to coś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:53, KŁEJK napisał:

No i stało się. Po miesiącu i jednym dniu bycia Przodownikiem zostałem Brygadzistą. Nie
żeby to był jakiś wielki powód do dumy ale zawsze to coś ;).


Teraz możesz sobie powiedzieć, że jesteś w połowie stawki i odtąd zaczną się prawdziwe schody i całe miesiące czekania na kolejny awans. W sumie to wyrobiłeś się nawet w krótkim czasie, że tak powiem. Możesz też się przerazić czasem jaki będzie potrzebny na kolejny stopień "delegata". Uważaj więc. Piszesz na tyle dobrze, że nie ma Cię co ostrzegać przed moderatorami więc tego nie zrobię. Zapomniałbym też o jakże magicznym słowie - Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:53, KŁEJK napisał:

No i stało się. Po miesiącu i jednym dniu bycia Przodownikiem zostałem Brygadzistą. Nie
żeby to był jakiś wielki powód do dumy ale zawsze to coś ;).


Pogratulować, znowu :P

Jeszcze trochę i WT złapiesz, byleś nie nabroił po drodze... bo nie będzie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim przedpiścom. Postaram się nie dostać degrada ;D a do następnego tytułu mi się nie spieszy. Najważniejsze to pisać i mieć z tego radochę, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:55, boduczek napisał:

Tego się po Tobie nie spodziewałem... Strażnik wielu tematów, człowiek, który zwalcza
spamerów każdym możliwym sposobem się poddaje? Nie wierzę :P Nie mów, że jakby coś Ci
się nie spodobało to Ty nie podzieliłbyś się tą opinią z innymi :D Hehe, święte
słowa ;] W każdym razie IMO nic nie przebije tych komentarzy od nośnie nowych gier czy
czegoś tam ''''To będzie wielkie wydarzenie'''' itd. to wg mnie już totalna porażka...
Ale jak to mówią, life is brutal :D

E tam, jak mnie coś (ktoś ;P?) wybitnie drażni, to wtedy można się po mnie spodziewać frontu nie do odparcia ;P. Ale jeżeli wiem, że 90% społeczeństwa gram.pl będzie mieć inne zdanie na temat nadchodzących zmian w związku z forum, to wtedy dam sobie po prostu siana, bo jakich bym argumentów nie użył, mas przecież nie przekrzyczę. Logiczne ;).

Dnia 12.03.2008 o 17:55, boduczek napisał:

To ja sobie nie wyobrażam co by wyszło po Twojej przykładowo 2 miesięcznej nie obecności
na forum xD Przykładowo w czasie wakacji :P A tak nawiasem mówiąc to :

Aż 2 miesiące to bym chyba bez komputera i internetu nie wytrzymał, to po pierwsze ;P. Po drugie podobna sytuacja może się wywiązać, bo w wakacje będę miał remont w domu, to na minimum 2 tygodnie będę musiał gdzieś wybyć, więc wtedy się przekonamy, czy po takiej nieobecności zaspamowałbym forum na śmierć ;D.

Dnia 12.03.2008 o 17:55, boduczek napisał:

Kiedy awansuje!? ^^ <---- moje ulubione pytanie ;P

Prędzej niż ja :p.

KŁEJK

Dnia 12.03.2008 o 17:55, boduczek napisał:

Dziękuję wszystkim przedpiścom. Postaram się nie dostać degrada ;D a do następnego tytułu
mi się nie spieszy. Najważniejsze to pisać i mieć z tego radochę, co nie ?

No raczej ;P. Gratsy ;). Ale przy takiej ilości postów, które napisałeś na Przodowniku wiadome było, że awansujesz w miesiąc ;D. A jeżeli utrzymasz tą porażającą średnią, to za jakieś 45 dni wskoczysz na kolejną rangę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:03, KŁEJK napisał:

Dziękuję wszystkim przedpiścom. Postaram się nie dostać degrada ;D a do następnego tytułu
mi się nie spieszy. Najważniejsze to pisać i mieć z tego radochę, co nie ?


Wielkie gratulację oby tak dalej teraz tylko do przodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:03, KŁEJK napisał:

Dziękuję wszystkim przedpiścom. Postaram się nie dostać degrada ;D a do następnego tytułu
mi się nie spieszy. Najważniejsze to pisać i mieć z tego radochę, co nie ?



No na jak powyżej 500 dni na forum należał się awans, gratulację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:53, KŁEJK napisał:

No i stało się. Po miesiącu i jednym dniu bycia Przodownikiem zostałem Brygadzistą. Nie
żeby to był jakiś wielki powód do dumy ale zawsze to coś ;).

Gratuluje awansu:D Ja nadal czekam na Brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się komentarzy posypało ;D. Dzięki raz jeszcze wszystkim za ciepłe słowa.

songohanssj2 - czekaj cierpliwie a się doczekasz, wtedy będziesz się cieszył z awansu a i satysfakcja będzie większa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:16, PRINCE JANEK napisał:

Ech gratki, jakby większość powiedziała "Wkroczyłeś na tą cięższą drogę"...

Czy ja wiem?? Jaka ona tam ciężka ;p nic tu nie jest trudnego ;] Wystarczy pisac posty i być cierpliwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:50, mlynar911 napisał:

Czy ja wiem?? Jaka ona tam ciężka ;p nic tu nie jest trudnego ;] Wystarczy pisac posty
i być cierpliwym ;)


No tak ale jest spora grupa osób na forum dla których RANGA jest ważniejsza od pisania...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się