poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

>/.../
O, właśnie o to mi chodziło :) Kurczę, nie pamiętam już, że moderatorzy i CDP również mieli wojskowe odpowiedniki swoich statusów...

Dnia 11.03.2008 o 22:44, olki77 napisał:

Ale jak mówili , to było specjalnie dlatego żeby COH się lepiej sprzedawał :P Taka reklama.
Następna taka akcja , pewnie kiedyś się pojawi .

Jedna z przyjemniejszych reklam jakie w życiu widziałem! Fajnie byłoby gdyby taka akcja sie powtórzyła... Tylko dosyć ciężko byłoby dopasować 12 stopniowanych tytułów z innych gier niż te o tematyce wojskowej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 22:57, Igor FCBayern napisał:

Tylko dosyć ciężko byłoby dopasować 12 stopniowanych tytułów z innych gier niż te o tematyce
wojskowej... :/

Bardzo ciężko. Ja to ocenim tak: Jeżeli nie wymyślili nic podczas premiery Wiedźmina, chociaż był wszędzie i tu Wiedxmin i tam Wiedxmin to jeżeli statusów odpowiednich do tego nie było to raczej nie wymyślą nawet do innych. W końcu zapał w reklamowaniu Wiedźmina byl bardzo duży a statusów nie dosięgnął.
Sam też nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

statystki to dobra rzecz aby sie z siebie pośmiać :) Naprawde jakie moje posty i tematy byly czasem inteligentne :)

Te stopnie wojskowe to było coś , dobre jest ze nawet ich nie zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 22:44, olki77 napisał:

Następna taka akcja , pewnie kiedyś się pojawi .

Wątpię, pytani o to Hulkowie sami zauważyli jaki burdel spowodowało wprowadzenie tamtych rang nawet na owy jeden tydzień. Ale zabawy i szpanu było co nie miara. Do dzisiaj mile wspominam swojego plutonowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zamieszanie było i to nie małe "Mam Sierżanta to na stare statusy kim jestem" itp :P Ale co znając CDP nie wróć znając gram.pl oni zawszę potrafią zaskoczyć userów . Ale co , ja tam nie tęsknie za tamtymi statusami :P Ty Seph chyba nawet kiedyś założyłeś temat o zmianie statusów , albo ktoś inny :P ale podobna akcja była taka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:22, olki77 napisał:

Zamieszanie było i to nie małe "Mam Sierżanta to na stare statusy kim jestem" itp :P
Ale co znając CDP nie wróć znając gram.pl oni zawszę potrafią zaskoczyć userów . Ale
co , ja tam nie tęsknie za tamtymi statusami :P Ty Seph chyba nawet kiedyś założyłeś
temat o zmianie statusów , albo ktoś inny :P ale podobna akcja była taka .


Faktycznie już sobie wyobrażam jakie musiało być zamieszanie. Akurat wtedy miałem przerwę od forum i ominęło mnie to przedstawienie, a szkoda. Ciekawe tylko czemu odnoście tej akurat gry zrobili coś takiego a nie np. Wiedźmina. Byłby to dobry okres na reklamę gry CDP. No ale już nie wymyślajmy ...
A i dobrą pamięć masz chłopie jak tak po prostu z głowy to wszystko wypisałeś. Ja tam nie mam takiego daru zapamiętywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bardzo możliwe że to był mój temat - ja lubię takie akcje. I masz rację - znając ludzi z CDP to by taka akcja wróciła - niestety CDP już za wiele wspólnego z merytoryką Gramu nie ma :P

Ale popieram głosy "z wyżej" - poza grami wojskowymi i futbolówkami byłoby strasznie ciężko logicznie i łatwo wprowadzić jakieś nowe rangi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 06:08, YahooPL napisał:

Akurat wtedy miałem przerwę od forum i ominęło mnie to przedstawienie, a szkoda.

To tak jak ja. Również miałem wtedy przerwę na gramie, ale na jeden czy dwa dni udało mi się wpaść.

Dnia 12.03.2008 o 06:08, YahooPL napisał:

Ciekawe tylko czemu odnoście tej akurat gry zrobili coś takiego a nie np. Wiedźmina. Byłby to dobry okres na
reklamę gry

Abo trudno byłoby wymyślić tyle statusów, które stopniowo rosną. W Wiedźminie mamy... wiedźminów. A co dalej? No, można by dodać jeszcze status Dziecko Niespodzianka dla obywateli. Chociaż z drugiej strony, na forum Witchera mamy właśnie takie Wiedźmińskie statusy czyli da się to zrobić ;) Nie wiem tylko ile jest tam statusów. Na pewno mniej niż na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 19:04, gothicsheep napisał:

Nie szprechasz? Szprechanie ist gut und einfach ;P. Potraktuj to jako pracę domową ;D.

Nie obrazisz się jeżeli powiem, że mam dość prac domowych? ;P A jeszcze Ty każesz mi coś zrobić :( ;D

Dnia 11.03.2008 o 19:04, gothicsheep napisał:

Może i tak, może i nie. Chociaż dobrymi zmianami są takie, w których każdy się odnajduje.

Cóż, lepiej zaakceptować ,aniżeli starać się zwalczać takie zmiany samotnie... ;P

Dnia 11.03.2008 o 19:04, gothicsheep napisał:

Dla oldschoolowców mogło by pozostać tak jak jest, co nie przeszkadzałoby jednak we wprowadzeniu
nowego wyglądu dla pozostałych userów, czyli krótko mówiąc, personalizacja forum mile
wskazana. Ale to już Sol zanotowała ;).

Hehe ;P To może ja zapytam inaczej, jaki wygląd forum by Cię satysfakcjonował?

Dnia 11.03.2008 o 19:04, gothicsheep napisał:

Od pewnego czasu aż sam się dobie dziwię, ile ostatnio piszę ;). Ale jak mam chęci, to
nie ma co się hamować, zważywszy na to, że spory czas moja aktywność była wręcz minimalna
;).

Cóż, masz rację. Ostatnio się zmieniłeś nie do poznania ;P Gdzie nie spojrzeć tam Twoje posty :D W Kwasach to masz chyba największy wkład ;P Swoją drogą nie chcesz chyba nadrobić tej minimalnej aktywności? ;> ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 07:58, Igor FCBayern napisał:

Abo trudno byłoby wymyślić tyle statusów, które stopniowo rosną. W Wiedźminie mamy...
wiedźminów. A co dalej? No, można by dodać jeszcze status Dziecko Niespodzianka dla obywateli.
Chociaż z drugiej strony, na forum Witchera mamy właśnie takie Wiedźmińskie statusy czyli
da się to zrobić ;) Nie wiem tylko ile jest tam statusów. Na pewno mniej niż na gram.pl


Tylko dałem przykład z tymi Wiedźmińskimi statusami. Można by tak było robic przy okazji większych premier. Do niejednej gry dałoby się ustawić taki system statusów a gramowicze na pewno nie mieli by nic przeciwko bo to fajna odmiana od tej trochę monotonnej sytuacji, która nas otacza. Dla mnie fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 09:02, boduczek napisał:

Nie obrazisz się jeżeli powiem, że mam dość prac domowych? ;P A jeszcze Ty każesz mi
coś zrobić :( ;D

Nie obrażę się, bo to normalne ;P. I sam doskonale wiem, jak to jest ;P.

Dnia 12.03.2008 o 09:02, boduczek napisał:

Cóż, lepiej zaakceptować ,aniżeli starać się zwalczać takie zmiany samotnie... ;P

Heh, nic nie będę zwalczał, ale też i zawziętą walkę o drobnostkę, która mi by tylko pasowała sobie odpuszczę, bo mija się to po prostu z celem. Jak będzie, zobaczymy. Wiadome jest to, że przez pierwszy tydzień komentarze będą się sypać co minutę, a potem wszystko już wróci do normy i przyzwyczajenie znów weźmie górę. Życie ;).

Dnia 12.03.2008 o 09:02, boduczek napisał:

Hehe ;P To może ja zapytam inaczej, jaki wygląd forum by Cię satysfakcjonował?

Obecnie jest wręcz idealnie. Aczkolwiek wiadomo, że wszystko można ulepszyć ;). U mnie jednak sprawy mają się jasno - stawiam na estetykę, prostotę oraz przerost treści nad resztą. I to, co można by jeszcze wprowadzić/ulepszyć, to z pewnością funkcjonalność.

Dnia 12.03.2008 o 09:02, boduczek napisał:

Cóż, masz rację. Ostatnio się zmieniłeś nie do poznania ;P Gdzie nie spojrzeć tam Twoje
posty :D W Kwasach to masz chyba największy wkład ;P Swoją drogą nie chcesz chyba nadrobić
tej minimalnej aktywności? ;> ^_^

To tak przy okazji wychodzi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 06:08, YahooPL napisał:

A i dobrą pamięć masz chłopie jak tak po prostu z głowy to wszystko wypisałeś. Ja tam
nie mam takiego daru zapamiętywania.


Od razu pamięć , wyszukiwarka sama znalazła , ale i tak coś się psuje , zawszę za drugim razem wyszuka ;/ To przydało by się dopracować.

Sephirath - Gram.pl to jak CDP tylko bez znaczka :) taka różnica ;) Nie odczułem tak tego usamodzielnienia gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:51, PRINCE JANEK napisał:

Eee wątpię żeby kogoś cieszył, no ale... Mnie tam by co innego cieszyło na przykład...
Hmm ale co ja będę spowiadał? Mimo wszystko gratuluję.


Z tego co wiem to dość spore grono na tym forum cieszy się z awansów w tym ja. Na tak wysokim etapie ten napis pod nickiem daje mi naprawdę dużo radości i lubię moment, w którym awansuje. Miły gest ze strony systemu. Nie da sie jednak ukryć, że awans na Brygadzistę to tak naprawdę początek długiej drogi (właściewie to od przodownika). Niemniej jednak również przyłączam się do gratulacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak jednych cieszy awans na forum, drugich zupełnie coś innego. Takie prawa natury, ot co. Mnie tam obecnie ranga zwisa, pisać się nie chcę, grać się nie chcę, ja już sam nie wiem. Owszem cieszyłbym się takim Przewodniczącym no ale długo pewnie nie, moja radość by zanikła. Osobiście awanse przestały mnie rajcować jakieś 3 miesiące temu, po tym banie i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 15:09, gothicsheep napisał:

Nie obrażę się, bo to normalne ;P. I sam doskonale wiem, jak to jest ;P.

Wiesz? To dobrze ;P Dzisiaj tylko z polskiego musiałem napisać 4 kartki pracy domowej... =/

Dnia 12.03.2008 o 15:09, gothicsheep napisał:

Heh, nic nie będę zwalczał, ale też i zawziętą walkę o drobnostkę, która mi by tylko
pasowała sobie odpuszczę, bo mija się to po prostu z celem. Jak będzie, zobaczymy. Wiadome
jest to, że przez pierwszy tydzień komentarze będą się sypać co minutę, a potem wszystko
już wróci do normy i przyzwyczajenie znów weźmie górę. Życie ;).

Tego się po Tobie nie spodziewałem... Strażnik wielu tematów, człowiek, który zwalcza spamerów każdym możliwym sposobem się poddaje? Nie wierzę :P Nie mów, że jakby coś Ci się nie spodobało to Ty nie podzieliłbyś się tą opinią z innymi :D Hehe, święte słowa ;] W każdym razie IMO nic nie przebije tych komentarzy od nośnie nowych gier czy czegoś tam ''''To będzie wielkie wydarzenie'''' itd. to wg mnie już totalna porażka... Ale jak to mówią, life is brutal :D

Dnia 12.03.2008 o 15:09, gothicsheep napisał:

Obecnie jest wręcz idealnie. Aczkolwiek wiadomo, że wszystko można ulepszyć ;). U mnie
jednak sprawy mają się jasno - stawiam na estetykę, prostotę oraz przerost treści nad
resztą. I to, co można by jeszcze wprowadzić/ulepszyć, to z pewnością funkcjonalność.

Wszystko można ulepszyć - racja, ale tak samo wszystko można zepsuć :P A z resztą to się zgadzam ;)

Dnia 12.03.2008 o 15:09, gothicsheep napisał:

To tak przy okazji wychodzi ;D.

To ja sobie nie wyobrażam co by wyszło po Twojej przykładowo 2 miesięcznej nie obecności na forum xD Przykładowo w czasie wakacji :P A tak nawiasem mówiąc to :
Kiedy awansuje!? ^^ <---- moje ulubione pytanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff:P przez problemy na gram.pl skasował mi się napisany post. Cóż... pozostaje mi oświadczyć, że awansowałem na Delegata - kosztował mnie 213 postów i około pięciu miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:05, Forgotten napisał:

Pff:P przez problemy na gram.pl skasował mi się napisany post. Cóż... pozostaje mi oświadczyć,
że awansowałem na Delegata - kosztował mnie 213 postów i około pięciu miesięcy.

gratki ;)... a co do 5 miesięcy... przygotuje się psychicznie... :D... bo może niedługo dostane brygadziste xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się