poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 18:44, shinian napisał:

Za mało się cofacie. Spróbujcie poczytać własne posty z okresu kiedy byliście Obywatelami.
Ja tak wczoraj robiłem, genialna zabawa z cyklu ,,Przeżyjmy to jeszcze raz'''':P

Co to jest paź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:44, Lukis16 napisał:

Co to jest paź?


Masz napisane wytłuszczonym drukiem. To jest status ze starego forum. Poprzedni odpowiednik obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:44, shinian napisał:

Za mało się cofacie. Spróbujcie poczytać własne posty z okresu kiedy byliście Obywatelami.
Ja tak wczoraj robiłem, genialna zabawa z cyklu ,,Przeżyjmy to jeszcze raz'''':P

O tak, ale robiłem tak wcześniej. Mój pierwszy post jest tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2287&pid=1801
Trochę mineło zanim sobie go przypomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paź
Paź to chłopiec będacy zwykle członkiem rodu szlacheckiego, pełniący służbę przy określonej osobie na dworze panującego (króla, cesarza, księcia itp.), jak również magnata lub rycerza.

W średniowieczu mianem paź określano także młodego chłopca, który służył rycerzowi jednocześnie przyuczając się do pełnienia funkcji giermka. Od siódmego roku życia młodzi chłopcy przez kolejne siedem lat usługiwali rycerzowi jako paziowie aż do momentu ukończenia czternastu lat.
Prosze bardzo :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:44, Lukis16 napisał:

Co to jest paź?


Paź jest to staro-forumowy odpowiednik tutejszego obywatela. Dokładną tabele z porówniem statusów masz na szczycie każdej strony tego topic''u (chodzi mi oczywiście o wypowiedź Sarafan_Knight''a). Znaki ? oznaczają statusy jeszcze nieodkryte. Sa one jednym z powodów dla którego warto tu pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukis16 dostał degrada.. Jak dla mnie zasłużył sobie.. Teraz już nie jest obywatelem tylko bumelantem.. Ciekawe czy się poprawi czy będzie się.. echem.. Staczał w dół:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:05, Lukis16 napisał:

Juhhu awansowałwem, awansowałem byłem obywatelem a teraz jestem BIMNBELANTEM!! JUPI


Awansowałeś, ale w dół:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:05, Lukis16 napisał:

Juhhu awansowałwem, awansowałem byłem obywatelem a teraz jestem BIMNBELANTEM!! JUPI

Nie ciesz się zbyt długo. Przeczytałes post Sarafana_Knighta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:06, Stwór napisał:

Lukis16 dostał degrada.. Jak dla mnie zasłużył sobie.. Teraz już nie jest obywatelem tylko
bumelantem.. Ciekawe czy się poprawi czy będzie się.. echem.. Staczał w dół:P w

widzisz, jestem o stpopień wyżrej!!!!111 juchu! A ty jesteś dopiero delegatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:06, Wojtas94 napisał:

> Juhhu awansowałwem, awansowałem byłem obywatelem a teraz jestem BIMNBELANTEM!! JUPI
Nie ciesz się zbyt długo. Przeczytałes post Sarafana_Knighta?

a ko to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:07, Lukis16 napisał:

widzisz, jestem o stpopień wyżrej!!!!111 juchu! A ty jesteś dopiero delegatem...


Raczej stopień niżej, a delegat którego ma Stwór to najwyższy status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:07, Lukis16 napisał:

a ko to jest?

Jeden z użytkowników tego forum, który jest delegatem, czyli dosyć dużo czasu spędza na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:08, Kukowsky napisał:

> a ko to jest?
Jeden z użytkowników tego forum, który jest delegatem, czyli dosyć dużo czasu spędza na forum.

Ale ja jestem wyżej od niego!!! Mało kto może być BIMBBMELANTEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:08, Wojtas94 napisał:

On chyba myśli, że Wróg Ludu to jest najwyższy stopień. :))

Możliwe w końcu na liście jest na samej górze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:07, Lukis16 napisał:

widzisz, jestem o stpopień wyżrej!!!!111 juchu! A ty jesteś dopiero delegatem...


Cóż moja strata:P .. Można wiedzieć po co piszesz tak bez większoego sensu? Choć nie jednak rezygnuję bo i tak masz na to forum lekko "olewke".. Więc nie chcę znać czemu tak się zachowujesz.. Jedyna pociecha w tym że tak długo pisać nie będziesz - No chyba że nagle dostaniesz olśnienia i ci przejdą wygłupy:P w co wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumelantem a nastepnie WROGIEM LUDU staje się za nieprzestrzeganie regulaminu , są to statusy ujemne . Ty praktycznie w każdym poście łamiesz regulamin . Potem jest kolejno ( to już dodatnie są statusy ) : obywatel, robotnik, przodownik, brygadzista, delegat, i dalej jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:10, Stwór napisał:

> widzisz, jestem o stpopień wyżrej!!!!111 juchu! A ty jesteś dopiero delegatem...

Cóż moja strata:P .. Można wiedzieć po co piszesz tak bez większoego sensu? Choć nie jednak
rezygnuję bo i tak masz na to forum lekko "olewke".. Więc nie chcę znać czemu tak się zachowujesz..
Jedyna pociecha w tym że tak długo pisać nie będziesz - No chyba że nagle dostaniesz olśnienia
i ci przejdą wygłupy:P w co wątpię..

jesteś prawie najniżej drabiny biedaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 19:10, Lukis16 napisał:

jesteś prawie najniżej drabiny biedaku..


No trudno tak bywa.. Moja strata:P Ty natomiast możesz stać sie wrogiem ludu.. Jak na razie idzie ci całkiem nieźle

Ps. Nie odpisuj już na moje posty bo ja na twoje (bez większego sensu) przestaje.. Powodzenia.. tylko w czym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się