poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 21:45, ArtuRPGpl napisał:

zaraz benda znow po mnie jechali ale co i tak zpaytam! to moje ktores konto a mam obywatela
od 2 dni i napsialem o wile wiecej psotow niz na tamtych na tamtych mialem szybko robotnika
czego to moze byc przyczyna?


Raz już odpowiedziałem, ale zrobię to poraz kolejny.
Nie chodzi o ilość postów, ale także o ich jakość i czas przebywania na forum. Trzeba także pisać z sensem i przemyślanie. Awans sam przyjdzie.

tak btw. Skoro piszesz, że na statucie Ci nie zależy tylko na tym żeby pogadać z ziomkami na temat gier to czemu tak się martwisz kiedy ten awans dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:52, Harmegidon napisał:

A co sądzicie o wymyśleniu własnych statusów i podania ich do rejestru webmastera tego
forum ?


Sądze że martwienie się czy dany tytuł będzie wolny w momencie gdy masz brygadzistę to tak jak martwienie się jakom samochodem będziesz jeździł gdy wygrasz w totolotka. Dojdź do własnego tytułu - nikomu nie mów jaki sobie upatrzyłeś coby nikt nie "zgapił" i już. Proponuję także nie podsuwać takich pomysłów webmasterowi bo "rejestracja" własnego tytułu może być za kasę :P i to realną;]

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:52, Harmegidon napisał:

A co sądzicie o wymyśleniu własnych statusów i podania ich do rejestru webmastera tego
forum ?


Wiesz a nawet jak ktoś by "zgapił" Twój tytuł to co się stanie ? Kiedyś było parę takich samych i nic się nie dzieło, tym bardziej, że byli tacy, że własny tytuł trzymali ciągle taki sam a niektórzy ciągle zmieniali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:57, Ninja Seba napisał:

> zaraz benda znow po mnie jechali ale co i tak zpaytam! to moje ktores konto a mam obywatela

> od 2 dni i napsialem o wile wiecej psotow niz na tamtych na tamtych mialem szybko robotnika

> czego to moze byc przyczyna?

Raz już odpowiedziałem, ale zrobię to poraz kolejny.
Nie chodzi o ilość postów, ale także o ich jakość i czas przebywania na forum. Trzeba także
pisać z sensem i przemyślanie. Awans sam przyjdzie.

tak btw. Skoro piszesz, że na statucie Ci nie zależy tylko na tym żeby pogadać z ziomkami na
temat gier to czemu tak się martwisz kiedy ten awans dostaniesz?


martwie? ja tylko pytam:) poprstu mam obywateal a na poprzednich mialem range w 1 dzien za 15 postow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:45, ArtuRPGpl napisał:

> > /.../> martwie? ja tylko pytam:) poprstu mam obywateal a na poprzednich mialem range w 1 dzien za
15 postow:)


A teraz zaczynasz jako Obywatel, ale Obywatel zadłużony (w poprzednim wcieleniu) i najpierw musisz odrobić dług... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: na straym forum jak sie zmienialo tytuł jak się doszlo do rangi: wlasny tytuł? pisało sie cos do administratora czy normalnie w "moje konto"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 21:57, Arar napisał:

Harmegidon>>>> chodzi ci o tworzenie takich statusów jak Obywatel, Robotnik ale
wymyślone przez forumowiczów??


Tak ale żeby każdy miał swoją skalę statusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 00:33, wikweb napisał:

mam takie pytanie: na straym forum jak sie zmienialo tytuł jak się doszlo do rangi: wlasny
tytuł? pisało sie cos do administratora czy normalnie w "moje konto"??


Z tego co wiem ustawiłeś to w ustawieniach konta :). Ale na nowym forum nie widze tej rubryki - może jeszcze nie dodali ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:45, ArtuRPGpl napisał:

ja tylko pytam:) poprstu mam obywateal a na poprzednich mialem range w 1 dzien za 15 postow:)

Tu możesz napisać i 100 postów a na wyższy stopień nie awansujesz.
W jeden dzień jest to niemożliwe technicznie, niezależnie ile byś postów napisał.

wikweb <---------
Gdy uzyskałeś prawo do własnego tytułu, to sobie sam go wpisywałeś w profilu. Musiałeś tylko zorientować się (najczęściej usłużni ludzie informowali :), że już nabyłeś uprawnienia.
(Było to widać w wykazie własnotytułowców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 08:29, GeoT napisał:

"Lepiej późno niż wcale", jak to mówią - witam jako delegat :)


Gratuluję! Witamy w gronie delegatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 08:56, Abi Dalzim napisał:

Gratuluję! Witamy w gronie delegatów :)


Dzięki! Wyprzedzasz mnie o jakieś dwa tygodnie (a "niestety" <joke> dużo w tym czasie napisałeśa ale piszesz mądrze to masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 08:57, GeoT napisał:

Heh, ja też! Pierwszy dzsiaj post jako brygadzista (na pożegnanie), drugi już jako delegat
(na powitanie) ...


Zdajesz sobie sprawę, że teraz czeka cię instlacja chipu i konieczność udzielania odpowiedzi na pytania na forum 24//h podczas stałych dyżurów ;P

Nie wiem, czy byłeś na bieząco ale ostatnio stanęło na tym, że pracownicy CDP montują nam w nocy chipy, które wymagają od nas dyspozycji - ot taka "niespodzianka" związana z delegatem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 09:13, Keroth napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że teraz czeka cię instlacja chipu i konieczność udzielania odpowiedzi
na pytania na forum 24//h podczas stałych dyżurów ;P


Wtorki mogę wziąć na siebie :) Ale tylu już jest delegatów, że dyżury pewnie wypadną raz na dwa tygodnie :D

Dnia 24.02.2006 o 09:13, Keroth napisał:

Nie wiem, czy byłeś na bieząco ale ostatnio stanęło na tym, że pracownicy CDP montują nam w
nocy chipy, które wymagają od nas dyspozycji - ot taka "niespodzianka" związana z delegatem
:].


Znam temat ;) a w nocy rzeczywiście coś mnie gniotło. Jak rano wstałem, to bałem się, że mnie żona uśpiła i sprzedała moją nerkę ... ale nie ... to tylko ten chip ...

------------
FRIDAY 24.02.2006
10.00
POST NR 4 REGISTERED
------------
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:10, paweusz napisał:

W końcu awans-jak miło. Nie ukrywam, że przyjemnie dostać nowy status(wyższy oczywiście). I
nie będę gadał, że nie zależy mi na tym jak niektórzy.


He, he. Dostałeś awans jak mnie odpowiadałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się