poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

No wiesz ... hm ... teoria to jedno a praktyka to drugie, zamkną - źle, jest otwarty - też ponoć niedobrze. Ale chociaż tu panuje względny spokój ofkorz if you know what I mean. :-P

rob006 - tak, dokładnie tak. Zazdroszczę jak cholera ale uda mi się. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:36, Tyler_D napisał:

rob006 - tak, dokładnie tak. Zazdroszczę jak cholera ale uda mi się. ;-P


Jaaaaaasne... Zresztą idę sobie, nie rozmawiam z przodownikami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:30, Ostrowiak napisał:

A obrady zasłużonych siłą rzeczy kierują się w stronę oligarchii, ale szczerze - demokracja nie działa.


Chciałbym przypomnieć, że zieloni zawsze z uporem maniaków przypominają, iż porównania gramu do systemów politycznych są nie na miejscu oraz także gram będąc prywatnym przedsięwzięciem z demokracją nic wspólnego mieć nie ma i mieć nie może. A zatem... fook democracy!

Zresztą, Rosjanie już nam pokazali, że oligarchia jest fajna.

O ile jest się oligarchą.

Ja chcę do oligarchii!

Dnia 22.12.2009 o 23:30, Ostrowiak napisał:

BTW, zamiast groszku i popcornu polecam podczas przeglądania forum czekoladę - niweluje
żółć tryskającą podczas dyskusji "która godzina?".


Iiii tam. Panie, takie rzeczy to po mnie spływają jak kotek po mleczku... Po tym co przerabia się czasami w życiu "realnym" ten internet, przy całej jego gwarantowanej anonimowością nienawiści, wydaję się niemal Edenem. Co jest troszkę smutnym wnioskiem, ale who cares?

Poza tym, woreczek groszku ma o ponad połowę mniej kalorii niż tabliczka czekolady. A ja czekoladę na tabliczki tylko wcinam. Więc... rachunek ekonomiczny mi każe. O zdrowiu nie wspomnę. O późniejszych efektach wizualnych tym bardziej.


rob006 --->

Burżuj. A fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:43, Dexter_McAaron napisał:

Ja chcę do oligarchii!

No to tylko odbębnić staż w jakichś Fajnych Tajnych Służbach, siedzieć na wysokim stołku kilka lat i zyskac opinię półboga i dorwać atomowy guzik. Całe popołudnie roboty :O

Dnia 22.12.2009 o 23:43, Dexter_McAaron napisał:

Poza tym, woreczek groszku ma o ponad połowę mniej kalorii niż tabliczka czekolady. A
ja czekoladę na tabliczki tylko wcinam. Więc... rachunek ekonomiczny mi każe. O zdrowiu
nie wspomnę. O późniejszych efektach wizualnych tym bardziej.

Ewentualnie tania alternatywa - kartka, na której eleganckim staroangielskim pismem wypisac należy co mondżejsze tematy, po czym zawiesić ja na powierzchni płaskiej i bawić się w "kto trafi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:46, Tyler_D napisał:

W dodatku zakosiłeś "tytuł" S1Gowi. I nawet nie wciskaj kitu że byłeś pierwszy. ;-D


Nie muszę wciskać - byłem pierwszy i dobrze o tym wiesz. Poza tym jako pierwszy (i chyba jedyny) dorobiłem się na tym forum dwóch WT, więc jestem pr0-spamer a taki gość jak ty może mi co najwyżej buty czyścić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:51, rob006 napisał:

Nie muszę wciskać - byłem pierwszy i dobrze o tym wiesz.

Nic mi nie udowodnisz.
>Poza tym jako pierwszy (i chyba

Dnia 22.12.2009 o 23:51, rob006 napisał:

jedyny) dorobiłem się na tym forum dwóch WT,

Nie. :-P Od zera do WT, potem - 1 do Sekretarza i znowu WT to nie są dwa WuTe. Musieliby cię zbanować i odbanować albo zdegradować do Obywatela żebyś mógł tak napisać. ;-P

Za to ja chyba wygrałem w kategorii - najszybciej utracony WT. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:55, Tyler_D napisał:

Nie. :-P Od zera do WT, potem - 1 do Sekretarza i znowu WT to nie są dwa WuTe. Musieliby
cię zbanować i odbanować albo zdegradować do Obywatela żebyś mógł tak napisać. ;-P


Dwa WT to dwa WT, nikt inny nie osiągnął nawet tego. Zresztą dzieci, ryby i przodownicy głosu nie mają, więc możesz sobie gadać co chcesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Widzę tu rozmowę typową dla polskich polityków... Przyznać mi się w tej chwili, który to który!
A tak na poważnie to dajcie sobie już spokój... Starczy, że szaleją nowi, więc po co mają to robić doświadczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Err... I ain''t see any quarrel ''ere?

Ja tu widzę póki co słowną przepychankę kilku znajomych, którzy dobrze się przy tym bawią. Tak samo jak grupka kumpli przekomarzająca się dla jaj w bimbaju czy na ulicy.

Do nich też podchodzisz "ej, nie bijcie się"?

Ale +1 jest, nie? Misja wykonana, na tę godzinę powinność spełniona. Juhu i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 00:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

A tak na poważnie to dajcie sobie już spokój... Starczy, że szaleją nowi, więc po co
mają to robić doświadczeni?


No jak to po co? Trzeba pokazać młodym jak to się powinno robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O rany rob 2x WT jesteś moim bogiem, jak Ty to robisz... mogę Cię dotknąć?
Raany, skończcie bo żal czytać, niektórzy chyba zapominają, że forum to tylko forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tobie to się chyba wyłączył wykrywacz żartu ... ale jak widać chociaż Dexter_McAaron załapał o co kaman.

Piterus_Von_Drackus - robisz z czegoś problem? ;-) Zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:33, Budo napisał:

O rany rob 2x WT jesteś moim bogiem, jak Ty to robisz... mogę Cię dotknąć?

Nie, dotykać mogą osoby od moderatora w górę. Ty możesz tylko popatrzeć.

Dnia 23.12.2009 o 10:33, Budo napisał:

Raany, skończcie bo żal czytać, niektórzy chyba zapominają, że forum to tylko forum...

Powiedziałbym raczej że niektórym wydaje się że inni zapomnieli że forum to tylko forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare rangi i stare forum to było coś, karty informacyjne (aż się łezka w oku kręci). O tym że aktywni użytkownicy starego forum w najdelikatniejszy sposób mówiąc zostali "olani" i zrównani do innych "just loged" nie wspominając ;< Poza tym, skąd w ogóle pomysł na te rangi? 20-lecie PRLu czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:20, daemonaray napisał:

Stare rangi i stare forum to było coś, karty informacyjne (aż się łezka w oku kręci).
O tym że aktywni użytkownicy starego forum w najdelikatniejszy sposób mówiąc zostali
"olani" i zrównani do innych "just loged" nie wspominając ;< Poza tym, skąd w ogóle
pomysł na te rangi? 20-lecie PRLu czy co...



Hehe, no cóż, całe gram.pl ma klimat komunistyczny i wiele osób pisało, że się im to nie podoba. No, ale tak zrobili i tak jest. Możesz sobie dobić do WT i ustawić baron, książę, czy co tam kiedyś na cedepie miałeś :)

rob006, Tyler D---> sorki sorki, nie zawsze się żart przez internet wychwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się