poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 09:23, mlynar911 napisał:

> To popatrz na moje staaty i zastanów się nad zakrzywieniem czasokontinuum słowa
trochę
> i zając:P
Może system nie daje Ci awansu za to ,że masz rozrzut pisanych postów jak ruski kałach
... ;]



O nie odkryłeś moje prawidziwe ja ruskiego kałacha (wanniaa kliennnt)

:P

Baluk :P to 666 mam od niedawna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:55, Ponury666 napisał:

O nie odkryłeś moje prawidziwe ja ruskiego kałacha (wanniaa kliennnt)

:P


No jakbyś bardziej to ukrywał to nikt by tego nie wiedział. A teraz to już po ptokach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:07, mlynar911 napisał:

> O nie odkryłeś moje prawidziwe ja ruskiego kałacha (wanniaa kliennnt)
>
> :P

No jakbyś bardziej to ukrywał to nikt by tego nie wiedział. A teraz to już po ptokach
;d



Ale ja to ukryłem!! Bardzo głęboko , około 2 metry pod ziemią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, podziałało ;-) Wielkie dzięki, sam w życiu bym na to nie wpadł. Tyle że ostatnim Sekrem już nie jestem ^^ Winnym Ci przysługę, choć wątpię, bym się w czymś kiedyś przydał. Ale kto wie, życie lubi zaskakiwać :) Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty byś nigdy nie wpadł, a ja musiałem się zastanowić kilka minut, by skumać o co kaman z tym sposobem. ;) Gratki awansu na sekretarza... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dodać ostatniego :D. Kiedy to ja awansuje to nie wiem. Już praktycznie jestem rok na przewodniczącym i narazie nic nie wskazuje, że zostanę Sekretarzem choć jestem codziennie na forum, bo przecież czas się liczy ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:51, Albii napisał:

Ty byś nigdy nie wpadł, a ja musiałem się zastanowić kilka minut, by skumać o co kaman z tym sposobem


Zapomniałeś dodać, że musiałeś się zastanowić te kilka minut dopiero po dodaniu posta Tylera_D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 15:19, Gumisiek2 napisał:

Zapomniałeś dodać, że musiałeś się zastanowić te kilka minut dopiero po dodaniu posta
Tylera_D ;-D

Przecie to oczywista oczywistość. ;) W takim razie samego "sekretarz"a można byłoby sobie ustawić, tak ? ;) Jak tak to fajny bajer byłby, ale tak myśląc logicznie to można by było, ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu ja mam WT. Mam też totalny brak pomysłu na WT, więc może jakieś propozycje? ;)

btw. Dzięki LESZ3u, gdyby nie twój komentarz pewnie minęło by kilka m-cy zanim bym to zauważył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 16:57, Rumcajsev napisał:

No i w końcu ja mam WT. Mam też totalny brak pomysłu na WT, więc może jakieś propozycje? ;)


Super Moderator, Super Admin, Admin, albo po prostu Administator. :)) Nikt sie nie powinien czepiac... chyba ze regulamin sie zmienil :-P w co watpie...
Albo najlepiej zostaw puste pole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, no proszę... razem spamowaliśmy o Halfie, ale najwyraźniej Ty skuteczniej. Pogratulować, wreszcie Gilmour na szczycie.

P.S. Swoją drogą, do czego to doszło. Żeby gram tak własnych pracowników promował...! Przyznaj się Zaitsev, dostałeś to w prezencie od góry ;>

EDIT: Wiem że dowcip zbiera już coraz dłuższą brodę, ale to "odkrycie" nie przestaje mnie dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 17:41, Dexter_McAaron napisał:

wreszcie Gilmour na szczycie.


Gilmour wróci za jakiś czas, na razie jest tylko główka strata. Nigdzie nie mogę znaleźć materiału na awatar takiego, żeby było widać i Dave''a i strata. Trudno tyle fajnych rzeczy zmieścić na kwadraciku 66x66 pikseli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 17:50, Rumcajsev napisał:

Gilmour wróci za jakiś czas, na razie jest tylko główka strata. Nigdzie nie mogę znaleźć
materiału na awatar takiego, żeby było widać i Dave''a i strata. Trudno tyle fajnych
rzeczy zmieścić na kwadraciku 66x66 pikseli ;)


Może to Ci styknie?

20091219180837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 17:59, Albii napisał:

Nie no wszyscy znajomi dostają WT, a największy spamer z tej grupki, czyli ja nic nie
dostaje. ;p Nie no, gratki. ;)


Od dawna wiadomo, że spamerom nie dają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, no spamuje i spamuje a tu dalej ten Brygadzista.... Ale to dziwne, że niektórzy mają już Delegata po napisaniu ok. 770 postów(widziałem na sajtach), a niektórzy po 1500....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale guómiś dostał, więc kłamież !!!!111oneone jak do 24-ego nie dostanę to będzie znaczyło o jakimś spisku, J(estem) P(ewien) na 100%. xD Szkoda, że statystyki tak wolno działają, bo tak bym popatrzył sobie na staty WTeków i porównał ze swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 20:04, konio1073 napisał:

Hej, no spamuje i spamuje a tu dalej ten Brygadzista.... Ale to dziwne, że niektórzy
mają już Delegata po napisaniu ok. 770 postów(widziałem na sajtach), a niektórzy po
1500....

Nie ilość, lecz jakość się liczy.
Rzekłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się