poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ty wiesz w ogóle co to noł lajf?

Wipu, Tyler: To na co odpowiadaliście, jest najsmutniejszą postawą na tym forum. Współczuje ludziom, którzy traktują statusy jak achievmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:13, Czarek188 napisał:

Nie, nie popłakałbym się. Byłem tylko ciekawy jak to jest z tym błędem. Ludzie są naprawdę
czasami "Yntelygentni" :/


Nie martw się Tyler tak ma ;). ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:13, Czarek188 napisał:

Nie, nie popłakałbym się.

No nie wiem, przejąłeś się tym jakby ci się jakaś tragedia miała przez to stać.
>Ludzie są naprawdę

Dnia 05.03.2010 o 14:13, Czarek188 napisał:

czasami "Yntelygentni" :/

Spójrz na swoje posty i jeszcze raz to powtórz.

Jalki -> tak, wolę być taki jaki jestem niż udawać pseudointeligenta walącego w każdym poście a nawet i zdaniu emotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wyciąłeś kawałek posta? Ten w którym tłumaczyłem, że byłem tylko ciekawy. Widać, jaki jesteś "Yntelygentny". Widzisz, jeszcze raz to powtórzyłem. Ale nie spokojnie, już nie będę odpowiadał na twoje posty a tym bardziej nie będę zniżał się do twojego poziomu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:20, Tyler_D napisał:

Jalki -> tak, wolę być taki jaki jestem niż udawać pseudointeligenta walącego
w każdym poście a nawet i zdaniu emotkę.


Tak tak miszczu. Jakli to raz, a dwa, że to czy piszę emotkę czy nie to moja sprawa i nijak oznacza to czy jestem debilem. ;) Udaje według Ciebie? Jesteś niestety źle doinformowany, bądź masz ograniczone przetwarzanie tego co czytasz...
Aby niewprowadzać flame'u ten post był ostatni ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ten w którym tłumaczyłem, że byłem tylko ciekawy.
Ciekawość to jedno ale ...

"Uf, już myślałem że "expa" są liczone od nowa" - przejąłeś się tym ergo ten śmieszny napis koło nicka jest dla ciebie czymś mniej lub bardziej ważnym . A co z tego wynika to już sam się domyśl. Na pewno dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a dwa, że to czy piszę emotkę czy nie to moja sprawa

Dnia 05.03.2010 o 14:25, Jakli napisał:

i nijak oznacza to czy jestem debilem. ;)

No chyba że ktoś używa jej w każdym poście czy tam zdaniu bo musi przecież pokazać czarno na białym co miał na myśli bo przecież nikt tego bez emot poprawnie nie rozczyta. Może nie zauważyłeś ale część ludzi jest na tyle inteligentna że nie trzeba im uwypuklać przesłania tekstu bez ";)" czy ";D" i tym podobnych. A nadużywanie takowych znaczków świadczy tylko o userze i jego ograniczeniach przy kontaktach w formie pisanej.
>Udaje według Ciebie?
Tak. Muah.
>Jesteś niestety źle doinformowany,
Raczej ty masz trudności z maskowaniem się. gl&hf :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chętnie bym spotkał osobę, która podczas normalnej rozmowy co chwila robi grymas. To byłoby ciekawe przeżycie, którym warto by było podzielić się na forum, ażeby nabić tego przysłowiowego +1 posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:38, Ostrowiak napisał:

Swoją drogą chętnie bym spotkał osobę, która podczas normalnej rozmowy co chwila robi grymas.


Język internetowy rządzi się zupełnie innymi prawami. Na forum też machasz łapami kiedy tłumaczysz komuś cokolwiek? To się komunikacja niewerbalna nazywa, a że jest stosowana świadomie to już inna sprawa.
Zwłaszcza że w wyżej omawianym przypadku podwójna emotka miała oczywiście ironiczno-prześmiewcze znaczenie.

Swoją drogą te jazdy ad personam w tym temacie dobitnie udowadniają do czego on się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mogę nie odpowiedzieć w tym momencie -.-.

Dnia 05.03.2010 o 14:36, Tyler_D napisał:

No chyba że ktoś używa jej w każdym poście czy tam zdaniu bo musi przecież pokazać czarno
na białym co miał na myśli bo przecież nikt tego bez emot poprawnie nie rozczyta. Może
nie zauważyłeś ale część ludzi jest na tyle inteligentna że nie trzeba im uwypuklać przesłania
tekstu bez ";)" czy ";D" i tym podobnych. A nadużywanie takowych znaczków świadczy tylko
o userze i jego ograniczeniach przy kontaktach w formie pisanej.

Mogę pisać jak chcę, jak mi się podoba i jak mam nawyk pisania ":D" albo innych znaczków to jest naprawdę moja sprawa. Jeśli walnę 10-20 emotów na post to będzie dziwne, ale tak chyba jeszcze nie było. Przy okazji oceniasz moją inteligencję po pisaniu "buziek" czy po całych postach? Bo mimo wszystko wydaje mi się, że są raczej zrozumiałe, a nie jakby były pisane przez jakiegoś młokosa. Przy okazji jesteś ostatnią osobą, której dałbym oceniać to, czy przez to piszę jak debil czy nie, bo widzę, że praktycznie nic Ci się nie podoba na tym forum, a dogryzanie innym użytkownikom to chyba Twój chleb powszedni. Wredny burak. xd

Dnia 05.03.2010 o 14:36, Tyler_D napisał:

Tak. Muah.

No cóż, wyprowadzę Cie z błędu. Wydaje Ci się. ;/

Dnia 05.03.2010 o 14:36, Tyler_D napisał:

Raczej ty masz trudności z maskowaniem się. gl&hf :*

Ojoj jakie to urocze, co jeszcze napiszesz by mi dogryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby tłumaczenia jak krowie na rowie, senior Drętwy. Wredota to przywilej i trzeba z niej korzystać.

Swoją drogą język internetowy naprawdę rządzi się swoimi prawami, bo wyjątkowo idiotycznie wyglądałby człowiek wołający LOL! ROTFL! OMG! (w formie skrótów), do tego wykonujący fejspalmy i robiący FFFUUUUFFUUU :D


BTW ja poruszę temat tematu - Zauważyliście, że z biegiem narostu rang człowiek coraz bardziej twierdzi, że je olewa, ale i bardziej ich pilnuje po kryjomu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

Dobra nie mogę nie odpowiedzieć w tym momencie -.-.

Oh ... so cute.

Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

Mogę pisać jak chcę, jak mi się podoba i jak mam nawyk pisania ":D" albo innych znaczków
to jest naprawdę moja sprawa.

Ależ oczywiście że to jest twoja sprawa, ja tu tylko ci próbuję pokazać że czasami te twoje posty wyglądają tak jak wyglądają. A co ty z tym fantem zrobisz to już mnie nadar niewiele obchodzi. RLY.
>Przy okazji oceniasz moją inteligencję po pisaniu "buziek"

Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

czy po całych postach?

Po wszystkim, to chyba oczywiste.
>Bo mimo wszystko wydaje mi się, że są raczej zrozumiałe, a nie

Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

jakby były pisane przez jakiegoś młokosa.

Czasami piszesz nieskładnie jeśli już o tym chcesz mówić.

Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

Wredny burak. xd

Zaległości ze szkoły podstawowej - buraki nie są wredne. To bardzo pożyteczne warzywa a tak na serio to nazywanie kogoś burakiem to jedna z bardziej żałosnych prób ubliżenia komuś. Niestety dla ciebie jak zawsze chybiona bo zwyczajnie pozbawiona sensu. A zamiast "xd" proponuję taką kombinację znaczków "xDD xP MuaHAahah!!!" - wydaje się być bardziej na miejscu w twoim przypadku.

Dnia 05.03.2010 o 14:49, Jakli napisał:

Ojoj jakie to urocze, co jeszcze napiszesz by mi dogryźć?

Nie masz Sekretarza i nie możesz założyć kanału na ircu!!!1111oneoneone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:53, Ostrowiak napisał:

Nie ma potrzeby tłumaczenia jak krowie na rowie, senior Drętwy. Wredota to przywilej i trzeba z niej korzystać.


Cóż, mam Cię za rozsądnego gościa, więc z tego tytułu nie będę sugerował, że ww. złośliwość tylko pogłębia żenujące wrażenie ostatniej strony.

Dnia 05.03.2010 o 14:53, Ostrowiak napisał:

wyjątkowo idiotycznie wyglądałby człowiek wołający LOL! ROTFL! OMG!


Wyjdź z domu i się rozejrzyj, to już się dzieje. :P
Z góry odcinam się od niedomówień, mam normalnych znajomych. :]

Dnia 05.03.2010 o 14:53, Ostrowiak napisał:

bardziej ich pilnuje po kryjomu? :D


Egzystuje sobie na świecie I forum jeszcze kilku gości którzy są chodzącym zaprzeczeniem (m.in. obok podpisany :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:59, Tyler_D napisał:

Ależ oczywiście że to jest twoja sprawa, ja tu tylko ci próbuję pokazać że czasami te
twoje posty wyglądają tak jak wyglądają. A co ty z tym fantem zrobisz to już mnie nadar
niewiele obchodzi. RLY.

Tylko Ty się o to plujesz. Jak o inne błachostki związane z użytkownikami.

Dnia 05.03.2010 o 14:59, Tyler_D napisał:

Po wszystkim, to chyba oczywiste.

Nie byłbym taki pewien czy oczywiste, bo potrafisz się przywalić do byle czego.

Dnia 05.03.2010 o 14:59, Tyler_D napisał:

Czasami piszesz nieskładnie jeśli już o tym chcesz mówić.

Czasami, ale nie zawsze. Tutaj przyznaje Ci rację, bo mam problemy ze stylem pisania.

Dnia 05.03.2010 o 14:59, Tyler_D napisał:

Zaległości ze szkoły podstawowej - buraki nie są wredne. To bardzo pożyteczne warzywa
a tak na serio to nazywanie kogoś burakiem to jedna z bardziej żałosnych prób ubliżenia
komuś. Niestety dla ciebie jak zawsze chybiona bo zwyczajnie pozbawiona sensu. A zamiast
"xd" proponuję taką kombinację znaczków "xDD xP MuaHAahah!!!" - wydaje się być bardziej
na miejscu w twoim przypadku.

O yeah, o niczym innym nie marzę tylko dać się sprowokować. Z chęcią bym Ci naubliżał tylko na tym forum są pewne zasady. Których Ty pewno nie respektujesz.... ;/

Dnia 05.03.2010 o 14:59, Tyler_D napisał:

Nie masz Sekretarza i nie możesz założyć kanału na ircu!!!1111oneoneone.

Jak przez ten nasz flame dostanę degrada to pewno nie będę mógł. Póki co wydaje mi się, że na sekretarza mam szansę. Ty za to, długo sobie poczekasz... Chociaż prędzej Cie zbanują ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:00, Shlafrok napisał:

Cóż, mam Cię za rozsądnego gościa, więc z tego tytułu nie będę sugerował, że ww. złośliwość
tylko pogłębia żenujące wrażenie ostatniej strony.

Z deka temat podupadł i zarósł schematem (awansowałem! gz, gz, ja też! gz, gz.... itepe), zdrowy offtop nie zaszkodzi. W rozsądnych i niezbyt obfitych dawkach, oczywiście!

Dnia 05.03.2010 o 15:00, Shlafrok napisał:

Wyjdź z domu i się rozejrzyj, to już się dzieje. :P
Z góry odcinam się od niedomówień, mam normalnych znajomych. :]

W normalnych rozmowach chwilowo (oj chwilowo) nie, na to cierpią obecnie paskudne przypadki pokemonizmu.

Dnia 05.03.2010 o 15:00, Shlafrok napisał:

Egzystuje sobie na świecie I forum jeszcze kilku gości którzy są chodzącym zaprzeczeniem
(m.in. obok podpisany :P).

Niepisana zasada logiki - wyjątek potwierdza regułę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:05, Jakli napisał:

Tylko Ty się o to plujesz.

Nope. Look closer.
>Jak o inne błachostki związane z użytkownikami.
Dla innych błahostki, dla innych nie. Heh.
>Z chęcią bym Ci naubliżał

Dnia 05.03.2010 o 15:05, Jakli napisał:

tylko na tym forum są pewne zasady. Których Ty pewno nie respektujesz.... ;/

No cóż ... myślałęm że w tym wieku i przy tym STATUSIE znasz już inne metody działania. :-D
>Ty za to, długo sobie poczekasz...
Nie muszę czekać na Sekretarza by móc założyć kanał bo już takowy zrobiłem.
>Chociaż prędzej Cie zbanują

Dnia 05.03.2010 o 15:05, Jakli napisał:

;D.

Nie ma takiej możliwości. Nie chce mi się już liczyć tych degradów ale do bana mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:10, Tyler_D napisał:

> Tylko Ty się o to plujesz.
Nope. Look closer.

Jesteś pierwszą osobą, która ma z tym problem, że piszę kilka emotów na post.

Dnia 05.03.2010 o 15:10, Tyler_D napisał:

Dla innych błahostki, dla innych nie. Heh.

Pokaż dla kogo nie. Z chęcią zobaczę ile jest osób podobnych do Ciebie.

Dnia 05.03.2010 o 15:10, Tyler_D napisał:

No cóż ... myślałęm że w tym wieku i przy tym STATUSIE znasz już inne metody działania.
:-D

Są, ale na twoje chamstwo i prostactwo chyba nie ma już innych sposobów, bo do Ciebie nie dociera, jak ktoś Ci próbuje coś wytłumaczyć, coś Ci udowodnić, bo Ty wiesz zawsze lepiej...

Dnia 05.03.2010 o 15:10, Tyler_D napisał:

Nie muszę czekać na Sekretarza by móc założyć kanał bo już takowy zrobiłem.

Ta, masz jeszcze jakieś inne osiągnięcia w swoim życiu?

Dnia 05.03.2010 o 15:10, Tyler_D napisał:

Nie ma takiej możliwości. Nie chce mi się już liczyć tych degradów ale do bana mi daleko.

Nie? A ja myślę, że co chwila dajesz ku temu powody moderatorom. Ale to tylko moje zdanie, wybacz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:15, Jakli napisał:

Są, ale na twoje chamstwo i prostactwo

Yeah ... mów mi tak jeszcze ... Może lepiej zapoznaj się z defnicjami tych terminów a potem ich używaj?

Dnia 05.03.2010 o 15:15, Jakli napisał:

Ta, masz jeszcze jakieś inne osiągnięcia w swoim życiu?

Oczywiście - za to ty jesteś mistrzem wyciągania zdań z kontekstu całej wypowiedzi. Mowa była o rangach i ircu więc po cholerę wplątujesz w to wycieczki osobiste? To chyba wiesz tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się