poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2010 o 14:58, AssaxoN napisał:

Gratulacje teraz dwa razy tyle do Własnego tytułu :P.


Taa jakoś sie tym nie martwię, bo czas i tak szybko leci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do własnego tytułu to ja nawet nie czekam, gdyż już 2 rok czekam na sekretarza, ale ostatnio nie mam oczym pisać zatem pewnie trochę to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, WT wcale nie jest taki fajny. Czuję się tak samo jak gdy miałem niższy status. Respekt, szacunek ? Taa... I tak ludzie mają mnie tak samo gdzieś jak gdy byłem jakimś "niższym levelowcem". Żal mi siebie samego, że kiedyś, bardzooo dawno byłem taki głupi i nabijałem sobie posty w debilnych tematach do nabijania postów. Po co ? By mieć inne literki pod nickiem ? Głupota. Odradzam wszystkim gonitwy za statusem, bo chociaż to jest oczywista, oczywistość to przypomnę, to jest głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 15:47, Albii napisał:

E tam, WT wcale nie jest taki fajny. Czuję się tak samo jak gdy miałem niższy status.
Respekt, szacunek ? Taa... I tak ludzie mają mnie tak samo gdzieś jak gdy byłem jakimś
"niższym levelowcem". Żal mi siebie samego, że kiedyś, bardzooo dawno byłem taki głupi
i nabijałem sobie posty w debilnych tematach do nabijania postów. Po co ? By mieć inne
literki pod nickiem ? Głupota. Odradzam wszystkim gonitwy za statusem, bo chociaż to
jest oczywista, oczywistość to przypomnę, to jest głupota.

Szacunek to wyrabiają sobie tylko moderatorzy, którzy mają pewne "środki przymusu", natomiast dla przeciętnego forumowicza lepszy status innego oznacza tylko tyle iż jesteś "starym wyjadaczem" na forum i długo na nim jesteś(oczywiście jak ktoś złamie regulamin to ta zasada bierze w łeb bo status ci spada, ale napewno jak ktoś ma jeden z wyższych tytułów to wiadomo że na forum jest długo i jest w miarę grzeczny- nie zachodzi za skórę moderatorom). Natomiast co do najbijania bezsensownych postów to staram się tego nie robić i dlatego nie mam zbyt dużej liczby napisanych postów(wolę pisać na temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle kogoś denerwuję, robię awantury, moderatorów też czasami wnerwiam, najczęściej Wojmana etc. ,a mam WT! Jednak można, nie masz racji. ;D (wiem, że nic nie napisałeś o tym, że będąc awanturnikiem nie można mieć WT, więc się nie tłumacz ;p)

Co do "szacunku" to ja o tym wiem, ale nie wszyscy o tym wiedzą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 15:47, Albii napisał:

Po co ? By mieć inne literki pod nickiem ? Głupota. Odradzam wszystkim gonitwy za statusem, bo chociaż to
jest oczywista, oczywistość to przypomnę, to jest głupota.


A ta zmiana tytułu raz na dzień, która ustąpiła, ale jednak była? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:15, Albii napisał:

Ja tam ciągle kogoś denerwuję, robię awantury, moderatorów też czasami wnerwiam, najczęściej
Wojmana etc. ,a mam WT! Jednak można, nie masz racji. ;D (wiem, że nic nie napisałeś
o tym, że będąc awanturnikiem nie można mieć WT, więc się nie tłumacz ;p)


Nie no wiesz, trochę wnerwiania więcej, trochę mniej i mimo wszystko można stracić WT ;P, ale chyba za bardzo Cie lubią zdegradować ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwa mówi to tylko jedyny plus WT. Pobawiłem się trochę i teraz mam gdzieś czy mam WT, czy wywrotowca. :P Przynajmniej jak będę chciał zrobić sobie wakacje od gramu to wrzuci się link do craka jakiegoś i nie będzie szkoda statusu. ;D

Jakli@ Wiesz, ktoś musi hartować gramowiczów, by nie byli jakimiś, że tak powiem hmmm... "łamagami". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:22, Albii napisał:

Przynajmniej jak będę chciał zrobić sobie wakacje od gramu to
wrzuci się link do craka jakiegoś /.../

Zapewniam Cię, że są lepsze sposoby odpoczynku od forum. Choćby po prostu niewchodzenie na nie. Głównym plusem jest to, że przerwa się kończy kiedy tylko zechcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja jestem na gramie tak długo, że nawet z przyzwyczajenia na forum wchodzę, zresztą tak samo jest z innymi często odwiedzanymi przeze mnie stronami. Nawet jak nie chcę wejść to i tak odruchowo gmail, gram, OC etc. Muszę sprawdzić, czy to się da leczyć. No ale teraz piękna pogoda, normalnie jak w lato, więc komputer mniej kusi. ;D Zachęcam gramowiczów do nabijania statusów na podwórku. ;P Ja dzisiaj awansowałem na spacerowicza, może jutro wpadnie mi status gracza w piłkę nożną. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka. Chciałem się zapytać o to co jest na samym dole w przyklejonym poście. Nie zauważyłem, że jest to wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 14:05, byverter napisał:

Nawet nie zauważyłem, a awansowałem na Brygadzistę, może za rok uda mi się zostać delegatem
:)

No i zostałem delegatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:54, byverter napisał:

> Nawet nie zauważyłem, a awansowałem na Brygadzistę, może za rok uda mi się zostać
delegatem
> :)
No i zostałem delegatem :D


Gratulacje. Teraz czeka Cię długa droga do następnego statusu, ale powodzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się nie ma z czego cieszyć, jak zostaniesz przewodniczącym to dopiero zobaczysz, co to znaczy gnić na jednym tytule ;)

Gratki generalnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:58, Adidas66 napisał:

Ale się nie ma z czego cieszyć, jak zostaniesz przewodniczącym to dopiero zobaczysz,
co to znaczy gnić na jednym tytule ;)


E tam bez przesady, przewodniczący to naprawdę był miły okres ;). Przy okazji często są awarie więc nie do końca gnisz na jednym tytule, ale na 2 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się