poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 11:17, spider88 napisał:

Gratki ;D Ciasno się robi teraz może się zacznie ucieczka Delegatów ;))


Dzięki... Już chyba czas aby poznać nowy status... Będzie do czego dążyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 11:43, Wodzasty napisał:

Dzięki... Już chyba czas aby poznać nowy status... Będzie do czego dążyć...:)

Jeszcze z miesiąc może dwa lub trzy i poznamy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 11:50, spider88 napisał:

> Dzięki... Już chyba czas aby poznać nowy status... Będzie do czego dążyć...:)
Jeszcze z miesiąc może dwa lub trzy i poznamy ;))


Jestem ciekaw co to będzie, bo z tego co widzę to wypadałoby na sekretarza... W zasadzie powinien być Pierwszy Sekretarz, ale dziwnie byłoby widzieć np. ze dwudziestu takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:07, Wodzasty napisał:

Jestem ciekaw co to będzie, bo z tego co widzę to wypadałoby na sekretarza... W zasadzie powinien
być Pierwszy Sekretarz, ale dziwnie byłoby widzieć np. ze dwudziestu takich...

Myślę że CDP nas zaskoczy i będzie to coś czego się nie spodziewamy taka mała niespodzianka jak ogłoszenie kadry przez Janasa ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy jek już ktoś zdobędzie własny tytuł to będzie koniec forum?? Czy będzie potrzebna określona liczba takich ludzi?? Tak się zastanowiłem nad tym, bo wiadome jest mi że było stare forum, czyli to na którym teraz jesteśmy tez się kiedyś stanie starm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:13, spider88 napisał:

Myślę że CDP nas zaskoczy i będzie to coś czego się nie spodziewamy taka mała niespodzianka
jak ogłoszenie kadry przez Janasa ;DD

Dla mnie to był SZOK!!! I jak bym miał z 60 lat więcej skończyło by się pewnie zawałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:13, rolek85 napisał:

Mam pytanie: Czy jek już ktoś zdobędzie własny tytuł to będzie koniec forum?? Czy będzie potrzebna
określona liczba takich ludzi?? Tak się zastanowiłem nad tym, bo wiadome jest mi że było stare
forum, czyli to na którym teraz jesteśmy tez się kiedyś stanie starm.... :)

Uszy do góry po co się martwić na zapas ;)) Pewnie kiedyś zmiany będą ale zapewne nieprędko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:13, rolek85 napisał:

Mam pytanie: Czy jek już ktoś zdobędzie własny tytuł to będzie koniec forum?? Czy będzie potrzebna
określona liczba takich ludzi?? Tak się zastanowiłem nad tym, bo wiadome jest mi że było stare
forum, czyli to na którym teraz jesteśmy tez się kiedyś stanie starm.... :)


Nie będzie żadnego końca. Tamto wyłączono z powodu tego, że zrobiono gram.pl.
Po prostu jak dużo soób będzie mieć własny, to będzie go mieć i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:15, rolek85 napisał:

Dla mnie to był SZOK!!! I jak bym miał z 60 lat więcej skończyło by się pewnie zawałem :)

Krążą nawet takie głupie dowcipy o szoku, zawale i naszym wielkim trenerze który odszedł właśnie zaraz po ogłoszeniu składu [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:15, spider88 napisał:

Uszy do góry po co się martwić na zapas ;)) Pewnie kiedyś zmiany będą ale zapewne nieprędko
;D

Gdzieś to już słyszałem.... tak obiło mi się to już o USZY :):) Poczekamy zobaczymy.. :)

Vaxinar NIe wiedziałem jak to kiedyś było i dlaczego tak się działo wiec zapytałem :) Ale wtedy już może nie być takiej frajdy jak będzie powiedzmy 20 własnotytułowców.... Będą zmiany.... czuję to w powietrzu :)

spider88 Też słyszałem kilka dobrych dowcipów np po meczu z Kolumbią, albo o Rasiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:27, rolek85 napisał:

Vaxinar NIe wiedziałem jak to kiedyś było i dlaczego tak się działo wiec zapytałem :)
Ale wtedy już może nie być takiej frajdy jak będzie powiedzmy 20 własnotytułowców.... Będą
zmiany.... czuję to w powietrzu :)


Znaczy zmiany czego ? Tytułów ? Userzy dzielą się na trzy grupy - tych, którzy nigdy nie zmieniają tytułów, tych, którzy robią to BARDZO rzadko (takich jest na gram.pl najwięcej z tego co znam i ja wśród nich) i takich co zmieniają codzień. Jednak co to szkodzi ? Nic. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:31, Vaxinar napisał:

Znaczy zmiany czego ? Tytułów ? Userzy dzielą się na trzy grupy - tych, którzy nigdy nie zmieniają
tytułów, tych, którzy robią to BARDZO rzadko (takich jest na gram.pl najwięcej z tego co znam
i ja wśród nich) i takich co zmieniają codzień. Jednak co to szkodzi ? Nic. :]


Może szata graficzna, odmiana tytułów, bo niektóre tematy są zawsze mile widziane, więc by przesiąkły... Może piszę dlatego że lubię częste zmiany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:37, rolek85 napisał:

Może szata graficzna,

Tego typu zmiany już są przesądząne i czuję w nosie że będzie to w ten weekend może wizytówki może coś innego ale chyba idzie coś nowego poczekamy zobaczymy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się wizytówki, a co masz jakiś cynk od Modków o zmianach?? :)

Pssst cóż to za opis.... wiem że cuda się zdażają, ale MEGA cuda raczej żadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 13:21, rolek85 napisał:

Przydały by się wizytówki, a co masz jakiś cynk od Modków o zmianach?? :)

Gdzieś coś się o uszy obiło ale nic konkretnego ;)

Dnia 09.06.2006 o 13:21, rolek85 napisał:

Pssst cóż to za opis.... wiem że cuda się zdażają, ale MEGA cuda raczej żadko :)

Raz na trzydzieści lat cud się może zdarzyć , poza tym ostatnio nasz kraj ma takie dziwne złe przypadki ( [*] ) więc może chłopakom na mundialu się coś uda wskurać a optymistą trzeba być nawet takim niepokornym jak ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 13:29, spider88 napisał:

Raz na trzydzieści lat cud się może zdarzyć , poza tym ostatnio nasz kraj ma takie dziwne złe
przypadki ( [*] ) więc może chłopakom na mundialu się coś uda wskurać a optymistą trzeba być
nawet takim niepokornym jak ja ;D


Oczywiście;) wierzę w nich całym sercem!:) Popieram optymizm! Dzisiaj 2-0 dla polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:15, Piotrek K. napisał:

> Dzisiaj 2-0 dla polski:)
W golach... samobojczych ;-)?


Nie siej defetyzmu. Proponuję w przypadku dojscia Polski do półfinału podniesc wszystkim statusy o 1 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:31, gloody napisał:

Nie siej defetyzmu. Proponuję w przypadku dojscia Polski do półfinału podniesc wszystkim statusy
o 1 :]


A po zdobyciu mistrzostwa wszystkim obecnym własny tytuł:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:31, gloody napisał:

> > Dzisiaj 2-0 dla polski:)
> W golach... samobojczych ;-)?

Nie siej defetyzmu. Proponuję w przypadku dojscia Polski do półfinału podniesc wszystkim statusy
o 1 :]


Ciekawe, ciekawe :) Fajnie by wyglądali teraz Przewodniczący, którzy mieliby status "?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się