Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One - lista tytułów startowych ujawniona

26 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2013 o 16:12, elo-ziom napisał:

może mi ktoś napisać dlaczego PlayStation 4 kosztuje 100 euro mniej niż Xbox One

Bo nie ma kamerki, a X1 ma Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego
> ;/ (nie
> > mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa
> sony
> > ;)
> >
> > Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas
> bedzie
> > znów gonił czas ;/
>
> Jak to "zawsze wygrywa"? w czasach ps2, sony nie miało gier wartych uwagi dla Europejczyka,
> same japońskie exy, natomiast na xboxa powstało o dziwo wiele naprawdę świetnych gier.
> A w minionej generacji praktycznie nie było exclusive''ów, chociaż na początku ms strasznie
> zaskakiwał "przejmując" takie marki jak np. gta. A wtedy nie przypuszczano, że nadejdzie
> czas, gdy gry będą wychodziły w tym samym czasie na 3 platformy równolegle. jak patrzę
> z perspektywy czasu to imo ms miał lepszą ofertę, ale mało kto to w ogóle pamięta, bo
> zmieniła się polityka dystrybucji gier i gry takie jak mass effect przeszły na inne platformy.

Prawda, pierwszy klocek miał zacne tytuły, a przy tym jeżeli jakaś gra wychodziła na ps2 i xboxa, to wersja na tą drugą zamiatała graficznie playstation pod dywan (jak Just Cause). Co do x360, to początkowa oferta była fenomenalna, w porównaniu do ps3 kosmos. Niestety Mass Effect, Lost Planet, GoW i parę innych przeszło do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Jedno The Last of Us jest więcej warte niż wszystko co wyszło na xboxa 360. Sony dało ciała, że wczoraj chociaż nie dało krótkiego trailera w stylu tego co pokazał Microsoft o nowym Halo. Wystarczyłaby 30s zajawka Uncharted 4, by zakończyć dyskusję którą konsolę warto brać a którą nie.
Dziękuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)
>
> Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie
> znów gonił czas ;/
Wiemy już, że nie będzie nas gonił czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie infamous gniecie to wszystko wyglądem i swoim gameplay aha zauważyliście ze gry od sony są znacznie ładniejsze taka tylko uwaga. Ale Microsoft to porażka gdyby titanfall był exclusiveso to jeszcze miałbym jakiś powód do kupna ale tak to ps4 moim zdaniem gniecie konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować