Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2013: relacja z konferencji Microsoftu już w sieci

6 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Microsoft zrezygnował w tym roku z tradycyjnego, transmitowanego w internecie prężenia muskułów. W zamian zorganizowali pokazówkę dla prasy, w której pełne deklaracji przemowy były tylko dodatkiem do sprawdzenia gier w akcji i ocierania się o zespół Xboksa One. Macie pół godziny?

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2013: relacja z konferencji Microsoftu już w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem z MS, że płakać się chce jak widzę co oni robią... nawet normalnej konferencji nie mogli poprowadzić, niech jeszcze sony wyda zamienniki dla obecnych padów, a mają mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"już w sieci" Ta relacja była w sieci jeszcze tego samego dnia. A szczerze to po tym co odstawiło Sony to stwierdzam że mogli sobie darować transmisję tak samo jak Microsoft. A nie godzina gadania o PS Vita, godzina o indykach i do tego kamera która pokazuje publikę za każdym razem jak leci trailer/gameplay :P

Odziwo najlepsza konferencja na GC to była EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co odwala MS to coraz większy śmiech na sali i żenada. Ale tak to jest jak się leci tylko na kasę i zyski nie myśląc o graczach w innych kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One broni się sam. Dla mnie ma zdecydowanie lepsze gry na wejściu. Problem jest taki, że to wejście będzie miało miejsce w Polsce dopiero na wiosnę. Jakbym miał kupować którąś z konsol to tylko Xboxa. Playstation 4 musi dostać nextgenowe Gran Turismo oraz ciekawego shootera, jakim Killzone po prostu nie jest. Konsoli od Sony nie skreślam, ale zwyczajnie nie ma dla mnie gier z tego co widzę. Chłodno patrzę na gameplaye i to czym były poprzednie edycje danych gier. Wychodzi mi na to, że kupuje GTA 5 oraz Fifę 14 na Xbox 360 i dalej czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować