Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2014 bez deszczu, edytora stadionów i hiszpańskich świątyń futbolu

15 postów w tym temacie

Nadal czekam właśnie na jedną rzecz - Liga Mistrzów w fifie. Jeżeli to się stanie to raczej PES już nie wygra z grą od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w PESa kupę czasu kiedyś, ale to śmieszne, że od 7 lat nie poczynili w zakresie licencji żadnych większych zmian (nie licząć LM, która jest olbrzymią zaletą PESa), dodam tylko, że nie interesują mnie nie-europejskie ligi.

A teraz na dodatek nie będzie deszczu i stadionów z Hiszpani. Cóż decyzja jest tylko jedna - FIFA 14 juz wygrała IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 18:03, Smooqu napisał:


A teraz na dodatek nie będzie deszczu i stadionów z Hiszpani. Cóż decyzja jest tylko
jedna - FIFA 14 juz wygrała IMO.


Wystarczy, że pes jest bardziej grywalny niż Fifa. Nikt poważny nie wybiera gry ze względu na deszcz, koszulki, poprawne nazwiska. Liczy się sama zabawa i mechanika gry, a ta daje więcej radości i satysfakcji w pesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 18:27, Essau napisał:

Liczy się sama zabawa i mechanika gry, a ta daje więcej radości i satysfakcji w pesie.


To twoje zdanie :) Jak patrzę na ruchy piłkarzy i zwłaszcza interwencje bramkarzy to widzę przed oczami starego dobrego PESa 6. Dla mnie PES to od PES 2008 upiększanie trupa, które nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak moze byc jeden stadion pogoda nie musi sie zmieniac byle gra wciagala i dawala
> frajde obojetnie czy to pes czy fifa wybiore to co mi da fan.
Chodzi ci o człowieka "fana" czy o wiatrak (z ang. fan). Bo jeśli miałeś na myśli "zabawę" to pisze się "fun" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. 3/4 osób nie wie co pisze, albo pisze bo nie ma co robić.

1. Brak licencji to nieczysta walka ze strony EA, która 3/4 ma na wyłączność. To samo zrobiło Konami z Ligą Mistrzów.
2. Nie kupienie gry bo nie ma deszczu? Turnieje odbywają się bez deszczu, ludzie w sieci biadolą na deszcz i nie chcą grać w deszczu, więc schowajcie sobie ten żal w buty bo i tak pewnie większość z Was by grała w normalnych warunkach pogodowych.
3. Stadiony? Również licencja EA.

W gra liczy sie ogólny feeling i przyjemność z gry a nie takie pierdoły. Wyjdą oba tytuły to się oceni. Co roku ta sama idiotyczna wojna, w której nie zamierzam brać udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrzy by było gdyby EA zdobyło jeszcze prawa do Ligi Mistrzów, bo tylko tego w fifie
> brakuje.
weź się odwal... konami ma tu bardzo duże problemy przez te zachłanne świnie z Ea -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem na forach w internecie, że wielu zawodników jest w ogóle do siebie niepodobnych (maja jakieś losowo generowane twarze). Tu wklejam kilka (bardziej znanych) przykładów:

Barcelona : Mascherano, Montoya, Adriano , Song, Sanchez, Affellay
Real : Diego Lopez, Marcelo, Modric, Isco,
MU: Evans, Rafael, Fletcher, Anderson
Arsenal (North London) : Szczesny, Vermaelen, Sagna, Arteta, Wilshere, Ramsey, Gervinho, Bendtner
Bayern Munich: Starke, Van Buyten, Rafinha, Contento, Pizarro, Weihrauch, Thiago
BVB isn''t included in the game (EA has exclusive licences)
Atletico Madrid : everyone except for David Villa has a faked face

Ktoś mógłby potwierdzić lub zdementować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować