Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Pirates już oficjalnie. Zobacz trailer

26 postów w tym temacie

To się już robi żałosne.. każda ich gra to teraz będzie "Assassin''s Creed: Podtytuł". Dziwie się że że te ich wyścigi nie nazywają się Assassin''s Creed: The Crew (tak wiem są tylko wydawcą)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie doją tą markę, ale widać, że z tego papka się robi. Coraz gorsi bohaterowie, nijaka fabuła. Póki co to trzecia część jest dla mnie najgorsza i ma więcej wad niż zalet. Zobaczymy czy uczą się na błędach, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 00:46, Jarsston napisał:

A niech sobie doją tą markę, ale widać, że z tego papka się robi. Coraz gorsi bohaterowie,
nijaka fabuła. Póki co to trzecia część jest dla mnie najgorsza i ma więcej wad niż zalet.
Zobaczymy czy uczą się na błędach, ale wątpię.

Jak na ironię trzecia część wnosi najwięcej do serii pod względem fabularnym

Spoiler

(w końcu wszystko jest szare, Connor nie jest rycerzem na białym koniu jak Ezio czy Altair, Asasyni nie są wcale tacy dobrzy, a Templariusze tacy źli)

, ma najlepszy zwrot akcji w grach od dłuższego czasu i całkiem ciekawy "pre-finał"
Spoiler

(konfrontacja z ojcem)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mercuror no z tym początkiem, gdy gramy Haythamem to akurat mnie zaskoczyli. Ale jego

Spoiler

konfrontacje z Connorem

można było lepiej zrobić.
Spoiler

Mogli Haythamowi dać wygrać, a zamiast zabić syna, po prostu by uciekł ranny

. Pod względem nowości to trójka dla mnie słabo wypada. Bitwy morskie widać były tutaj próbą czy to się sprawdzi, ale dałem sobie z nimi spokój, handel też nijaki, bo po co mam na to poświęcać czas, skoro nie ma na co kasy wydawać? Na czwartą część się może skuszę, ale na pewno nie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 09:57, Jarsston napisał:

Mercuror no z tym początkiem, gdy gramy Haythamem to akurat mnie zaskoczyli.
Ale jego

Spoiler

konfrontacje z Connorem

można było lepiej zrobić.
Spoiler

Mogli Haythamowi
dać wygrać, a zamiast zabić syna, po prostu by uciekł ranny

.

Wtedy to dopiero byłoby płytkie, trolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować