Zaloguj się, aby obserwować  
S4nndr0

Dawn of War: Dark Crusade- Nowe Jednostki

11 postów w tym temacie

Słyszałem, że w Dark Crusade każda ze starych ras ma dostać nową jednostkę. Tak więc Space Marines pewnie dostaną Bikersów, a Chaos jakiegoś demona bo mają ich.. hmm.. bardzo dużo :). Eldarzy powinni mieć jakiegos nowego bohatera (np. Magnusa-Ra), bo gdy Marines mają ich 3, to Eldarzy tylko 1 na poziomie Chaos Socceser`a. Kończy się tym, że jak wpada nam do bazy dopakowany Chaos Commander (już, wiem na kogo ma umiejętnosć Demon Strenght :>), a nie ma się ciężkiego sprzętu to można już se darować. Ale może się mylę, ktoś ma inne, lepsze informacje o Dark Crusade`ie i mam nadzieję, że podzieli się ze mną tą wiedzą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, ze reszta zostanie z tym co ma.Ja bym chcial, zeby mozna bylo wykupowac upgradey do bohaterow, np jump pack, albo terminator armour dla chaplaina. To sie zapewne nie stanie, ale byloby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 00:36, Grond napisał:

Generalnie ''stare'' rasy nie dostaną żadnych nowych jednostek. I generalnie są już tematy
o Dark Crusade.


Muhehehe... I co, stare rasy nie będą miały nowych jednostek? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda rasa dostanie po 1 nowej jednostce i po pare nowych fajnych opcji, space marines dostana grey kniagh''ow, a chaos demon prince, co do reszty ras to sie nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o nowyc jednostkach to jednak prawda. Poszperałem chwile po internecie i w Wikipedii oraz w Game Previes AOL Games znalazłem informacje potwierdzające dodanie nowych jednostek.
Dark Crusade - Other Updates
http://en.wikipedia.org/wiki/Warhammer_40,000:_Dawn_of_War#Dark_Crusade
Aol Games
http://videogames.aol.com/videogame/warhammer-40000-dawn-of-war-dark-crusade/29995/game-previews?articleID=407504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:28, L3ed M4ster napisał:

> Generalnie ''stare'' rasy nie dostaną żadnych nowych jednostek. I generalnie są już tematy

> o Dark Crusade.

Muhehehe... I co, stare rasy nie będą miały nowych jednostek? :->


Tamten post był pisany z 2 miesiące temu, kiedy Relic nowe jednostki dla starych ras trzymał w tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować