Gram.pl

Magazyn Gramy! debiutuje na rynku

64 postów w tym temacie


W Empiku już dziś można kupić pierwszy numer Gramy!. Oczywiście zaopatrzyłem się w swój egzemplarz, tak jak obiecałem. Dopiero przekartkowałem, nic konkretnego nie czytałem, ale podoba się stonowana szata graficzna, nie wali kolorami po oczach jak CDA (za co też lubię CDA, ale po co mi dwa razy to samo). Co mnie rozbawiło i zdziwiło, nie ocenzurowano słowo "dupa". Niby detal, ale w innych pismach co najwyżej można spotkać "d*pę" :) Ot, ciekawostka. Poziom tekstów ocenię w dalszej przyszłości, bo ostatnio za dużo czasopism sobie kupiłem i teraz nie wiem które do wc brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 14:42, Perry_Cox napisał:

Co mnie rozbawiło i zdziwiło, nie ocenzurowano
słowo "dupa". Niby detal, ale w innych pismach co najwyżej można spotkać "d*pę" :)


Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie, żeby poważny człowiek, który ukończył piętnaście lat mógł napisać "d*pa" i nie robić sobie jaj. Ale może to dlatego, że nie mam styczności z tego rodzaju prasą.
BTW Lucas wybywa zagramanicę pisać do światowych pism, a na jego własnym podwórku regulaminu Gramu nie ma komu naprawić. Smutaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nowe pismo jest takie sobie: duży format, przez co mam wrażenie, że dużo miejsca się marnuje ;) - wolę jednak schemat z dużymi zdjęciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i powiem szczerze - tego mi brakowało :) Nie ma to jak na tronie z zacną gazetką usiąść :D

Tak naprawdę, bez żarrtów, kawał dobrego materiału - felietony i wywiady - czysty miód!!! Są potknięcia - ale uwagi to raczej gdzie indziej będę słać.

Oby kolejne nr trzymały poziom.

Pozdro dla ekipy grama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach