Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Usunięcie domu aukcyjnego z Diablo III nie oznacza dopuszczenia trybu offline

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeżeli liczyliście, że zamknięcie domu aukcyjnego w pecetowym Diablo III pociągnie za sobą kolejne tak pożądane przez graczy zmiany, to niestety czeka Was rozczarowanie i zacięta płyta Blizzarda.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard: Usunięcie domu aukcyjnego z Diablo III nie oznacza dopuszczenia trybu offline" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa ochrona przed oszustami (jedynie przed piratami) - a bot fest trwa w najlepsze, konta też były, są i będą przejmowane przez złodziei więc jakoś widzę tylko jednostronny dupochron w tej retoryce. Niemniej jednak gra pod nowym kierownictwem zmierza na właściwe tory jeżeli tylko przecieki na temat RoSa się sprawdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie potrzebny nam offline, tylko porządna infrastruktura serwerowa, a nie "wejdę, czy
> nie wejdę?".

Sorry, ale jakoś nie miałem z tym problemu, a gram praktycznie od premiery więc zdeczka przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry, ale jakoś nie miałem z tym problemu, a gram praktycznie od premiery więc zdeczka
> przesadzasz.

Ja to samo mam grę od premiery i żadnego problemu z wejściem do gry. Ani razu mnie nie wywaliło (nie licząc konserwacji ich serwera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 21:47, Robertcik1 napisał:

"Nie mamy w planach implementacji modułu offline" - oznajmia Blizzard.
"Nie mam w planach zakupienia Diablo 3" - oznajmiam ja.

"aha" - oznajmiają wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 21:49, Dared00 napisał:

> "Nie mamy w planach implementacji modułu offline" - oznajmia Blizzard.
> "Nie mam w planach zakupienia Diablo 3" - oznajmiam ja.
"aha" - oznajmiają wszyscy.

zdaję sobie sprawę z tego, że to nikogo nie obchodzi, nie martw się. po prostu czuję potrzebę wyrażania mojego rozczarowania takim podejściem. nigdy nie kupię żadnej gry, która wymusza na mnie bycie online. zbyt często nie mam takiej możliwości. dlatego zostaję przy perfekcji, którą jest D2. bardzo bym chciał móc legalnie pograć w D3 czy nowe Simcity, ale Blizz i EA bardo lubi karać uczciwych, kupujących gry graczy.
dobrze przynajmniej, że w The Sims 4 będę mógł normalnie grać bez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry, ale jakoś nie miałem z tym problemu, a gram praktycznie od premiery więc zdeczka
> przesadzasz.
A Widzisz, ja miałem i to nie raz i nawet standardowe sposoby nie pomagały (.tfil). Szczególnie sieci uczelniane na akademikach mają problemy z tego co wiem i to nie tylko w Polsce i Europie wschodniej. Z drugiej strony ja mam neta niezbyt stabilnego (tu gdzie mieszkam ciężko o inny) i o ile w innych grach występują najwyżej lagi to z diablo wywala mnie non-stop, więc mimo że mam ochotę czasem coś posiekać to nie jest mi dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jest spoko , problemy to ja miałem tylko z zalogowaniem się bo serwery nie dawały radę przez pierwsze godziny xD .
Nie zmienia to faktu , że mogli popracować nad grą trochę dłużej i dopracować conieco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> zdaję sobie sprawę z tego, że to nikogo nie obchodzi, nie martw się. po prostu czuję
> potrzebę wyrażania mojego rozczarowania takim podejściem. nigdy nie kupię żadnej gry,
> która wymusza na mnie bycie online. zbyt często nie mam takiej możliwości. dlatego zostaję
> przy perfekcji, którą jest D2. bardzo bym chciał móc legalnie pograć w D3 czy nowe Simcity,
> ale Blizz i EA bardo lubi karać uczciwych, kupujących gry graczy.
> dobrze przynajmniej, że w The Sims 4 będę mógł normalnie grać bez neta.

Widać, że nie grałeś w Diablo 2 od premiery.

@Topic
A co do ciągłych disconnectów i innych błędów to uważam, że przesadzacie. Mam na liczniku łącznie ok 400h przegranych w D3 od czasu premiery i nie licząc pierwszych dwóch dni nie miałem ani jednego disconnecta z winy blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować