Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - miliard dolarów w trzy dni; rekord Call of Duty: Black Ops II zmiażdżony!

53 postów w tym temacie

> GTA V to idealna masówka dlatego osiągnęła taki sukces i tylko w sumie ona sama może
> go pobić. To gra która tak na prawdę trafia do najszerszego grona graczy. Ponieważ ma
> elementy różnych ich gatunków gier. Do tego jest świetnie zrobiona, świetny klimat, fabuła.
> Kto nie lubi się pobawić w wirtualnym świecie. Spełnić swoje "małe marzenia" posiadania
> fajnego domu, samochodu, zrobienia napadu, czy zabicia kogoś. To gra która spełnia właśnie
> różne małe marzenia a i czasem zboczenia ;). Dlatego też tak dużo ludzi ją kupiło. W
> innych grach coś nas ogranicza. A to fakt że się tylko strzela, albo tylko jeździ i to
> zwykle w określonych z góry "tunelach". W GTA V człowiek ma swój mały świat, w którym
> może poczuć się "kimś ważny".
Również się zgadzam. Podobnym rozumowaniem można tłumaczyć sukces Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, bo jest proste, jest znane i łatwo się "masowemu graczowi" utożsamić z takimi światami czy postaciami. Wystarczy tylko stworzyć grę o gangsterach (jak GTA), wojnie (jak Modern Warfare lub Battlefield) lub sztampowe high fantasy (jak Skyrim) i opatrzyć to jakąś znaną marką. Sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, gratulacje. Przy Skyrim, GTAV to najbardziej dopracowana i wykonana gra na przestrzeni ostatnich 10 lat. W sumie jak każda ma wady, ale na tle tych gier co dostały oceny 9-9,5 wypada o kilka klas lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dajcie na PC to zarobicie tyle w rok :DD
>
> Jeśli gimbaza nie będzie ściągać po torrentach, to może tak.

typowa odpowiedż konsologłupka... o gta 5 w sieci to pewnie nie słyszał, bo przecież piractwo na konsolach nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 20:26, czopor napisał:

> > Dajcie na PC to zarobicie tyle w rok :DD
>
> Jeśli gimbaza nie będzie ściągać po torrentach, to może tak.

typowa odpowiedż konsologłupka... o gta 5 w sieci to pewnie nie słyszał, bo przecież
piractwo na konsolach nie istnieje...


Oj słaby trolling milordzie... Gadasz z PCtowym betonem i twierdzisz żem konsolowiec? Tsk tsk tsk. Może sobie jakieś PS kupię... Ale nieprędko.
Myślisz że jak wyjdzie na PC to na bank wszyscy to kupią? Widać sam jesteś jednym z tych gimbusów o których pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliard dolarów w trzy dni, więc Activision znów sfałszuje fakty i nowe Call of sh*t miliard uzyska w 1 dzień, bo przecież musi być najlepsze od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 21:57, Crew_900 napisał:

Miliard dolarów w trzy dni, więc Activision znów sfałszuje fakty i nowe Call of sh*t
miliard uzyska w 1 dzień, bo przecież musi być najlepsze od nich.

Kiedy poprzednio Acti sfałszowało fakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 22:07, Dared00 napisał:

> Cały czas.
Ahahahah.



Po takiej wypowiedzi nie widzę, sensu prowadzenia dalszej dyskusji. Ty wiesz swoje a ja swoje. Ale mogę cię zapewnić, że cudownym sposobem te nowe "rewolucyjne: call of duty pobije sprzedaż GTA V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 22:31, Crew_900 napisał:

Po takiej wypowiedzi nie widzę, sensu prowadzenia dalszej dyskusji. Ty wiesz swoje a
ja swoje. Ale mogę cię zapewnić, że cudownym sposobem te nowe "rewolucyjne: call of duty
pobije sprzedaż GTA V


Jeśli kogoś oskarżasz o jakieś przestępstwo, to musisz mieć dowody na poparcie tej tezy :) Inaczej jest to zwykłe oszczerstwo.
Ale zapomniałem...to jest internet, czyli strefa gdzie wolno wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować