• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
UnRealny122

Potrzebuje pomocy

Pytanie

Niedawno nabyłem grę ,,assassin''s creed 3'''' lecz po spatchowaniu wszystkiego kiedy próbuje uruchomić grę wyskakuje mi błąd ,, nie znaleziono pliku d3.d11.dll.'''' nie wiem co mogę zrobić, jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o podanie rozwiązania. Z góry dziękuję za przeczytanie :). Pozdrawiam P.S. już reinstalowałem grę wielokrotnie to nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.09.2013 o 12:02, UnRealny122 napisał:

Niedawno nabyłem grę ,,assassin''s creed 3'''' lecz po spatchowaniu wszystkiego kiedy
próbuje uruchomić grę wyskakuje mi błąd ,, nie znaleziono pliku d3.d11.dll.'''' nie wiem
co mogę zrobić, jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o podanie rozwiązania. Z góry
dziękuję za przeczytanie :). Pozdrawiam P.S. już reinstalowałem grę wielokrotnie to nic
nie pomaga.

spróbuj zainstalować directx bo to chyba tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2013 o 14:35, Carter napisał:

> Niedawno nabyłem grę ,,assassin''s creed 3'''' lecz po spatchowaniu wszystkiego
kiedy
> próbuje uruchomić grę wyskakuje mi błąd ,, nie znaleziono pliku d3.d11.dll.''''
nie wiem
> co mogę zrobić, jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o podanie rozwiązania.
Z góry
> dziękuję za przeczytanie :). Pozdrawiam P.S. już reinstalowałem grę wielokrotnie
to nic
> nie pomaga.
spróbuj zainstalować directx bo to chyba tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Assasins Creed 3 wymaga Windows Vista lub nowszego (Windows 7 / Windows 8) i karty graficznej obsługującej DirectX10
Gra nie będzie działać na Windows XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.09.2013 o 02:01, Volvox napisał:

Assasins Creed 3 wymaga Windows Vista lub nowszego (Windows 7 / Windows 8) i karty graficznej
obsługującej DirectX10
Gra nie będzie działać na Windows XP.

Nie ma opcji obejscia tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam od niedawna mam problem z kompem podczas grania w wymagające gry po kilku minutach pojawia się zdeformowana grafika lub szybko migające czarne kwadraty a w mniej wymagające gry to się wiesza i musze resetować go dodam że dałem go do naprawy zrobili diagnostyke i okazało się że wszystko działa karta płyta itp
przed tym jak mi się spalił miałem 3gb ramu i zasilacz 600W i mimo że temperetura karty była 85 stopni podczas grania to wszystko mi chodziło jak złoto przez cztery lata dodam jeszcze że przeinstalowałem widnowsa
a oto mój komp

AMD Athlon X2 245 2,9Ghz
Ashrock N68C-Gs FX
ATI Radeon HD 4870 Power Color
Chiftech GPA 500s8 5ooW
1Gb OCZ Ram
Dysk 250GB

Sterowniki do karty graficznej to catalyst 10,5

a temperatura podzespołów to (używam SpeedFan 4,49)

CPU 32 w spoczynku jak nic nie robie a 40 jak gram
AUX 28
HDO 34
GPU 55-57 w spoczynku a do 70 jak gram
Core 29
Windows XP Professional SP3

Dodam jescze że starsze gry mi chodzą normalnie np GTA Vice City Super Shiny Mod chodziło mi bez problemu przez półtora godziny do czasu aż go wyłączyłem (wiadomo ały czas siedzieć nie można :P) podejrzewam że problem tkwi w małej ilości Ramu ale przecież zawsze jak było mało ramu to gry się muliły a nie występowały błędy lub wieszanie się kompa podczas gry ale potrzebuję rady znawców

PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować