Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadow Warrior na premierowym trailerze; darmowy Penetrator dla posiadaczy Saints Row IV

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Dziś za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji debiutuje polska gra akcji Shadow Warrior. Przed ewentualnym zakupem możecie obejrzeć okolicznościowy materiał wideo, zawierający ujęcia prosto z rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Shadow Warrior na premierowym trailerze; darmowy Penetrator dla posiadaczy Saints Row IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poprzedni wpis. Ja zrozumiałem, że jak masz SW to w SRIV dostaniesz tą "broń", a to jak masz SRIV to penetratora dostajesz w SW. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z całym szacunkiem... młodzi czytelnicy zobaczcie klasykę i prawdziwym Lo Wangiem:
>
> http://www.wtube.pl/index.php/gry/item/87-shadow-warrior-klasyka-lat-90
>
> a dopiero później "zachwycajmy" się nowością... czyżby kolejny spartolony "Duke"?

Gdybyś choć trochę interesował się tematem, to nie byłoby tego komentarza. Na RPS czytamy, że to najlepszy FPS tego roku. TB z tego co pamiętam w swojej prezentacji mówił podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Z całym szacunkiem... młodzi czytelnicy zobaczcie klasykę i prawdziwym Lo Wangiem:
>
> >
> > http://www.wtube.pl/index.php/gry/item/87-shadow-warrior-klasyka-lat-90
> >
> > a dopiero później "zachwycajmy" się nowością... czyżby kolejny spartolony "Duke"?
>
>
> Gdybyś choć trochę interesował się tematem, to nie byłoby tego komentarza. Na RPS czytamy,
> że to najlepszy FPS tego roku. TB z tego co pamiętam w swojej prezentacji mówił podobnie.

I nie tylko TB, szkoda czasu wymieniać, powiem tylko, że nie wszyscy gracze tu są młodzi (no dobra stary nie jestem ale pamiętam czasy starsze niż pierwszego SW) i czasem faktycznie warto coś poczytać zanim się napisze. Mówią, że oto godny następca nie tylko starego Shadow Warriora ale i naszego pierwszego Painkillera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tekst na RPS i już wyjmowałem kartę kredytową aż tu nagle czytam, że...TB poleca. Bleh. No to ja jednak poczekam na więcej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytałem tekst na RPS i już wyjmowałem kartę kredytową aż tu nagle czytam, że...TB
> poleca. Bleh. No to ja jednak poczekam na więcej opinii.

A w czym konkretnie problem? Koleś lubi dobre shootery w klasycznym stylu. Chyba, że ktoś szuka gry podobnej dajmy na to do Bioshocka. Wtedy faktycznie lepiej szukać gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
gdybyś choć trochę interesował się tematem samej gry zamiast uzależniać swoją opinię od tego co powie ci RPS czy TB jak masz myśleć, to może byś zrozumiał problem.
I nie, nie chodzi o gameplay jako taki. Problem jest z wypraniem gry z połowy jej klimatu, co poniekąd przyznano również na gramie. W oryginalnym SW miałeś całą tę otoczkę najbardziej kiczowatych cliche azjatyckiego kina z równie idiotycznymi tekstami, co przekładało się również na arsenał jak czterolufowe shotguny. W nowym SW, choć twórcy pozują na ostatnich obrońców starych klimatów w FPSach to jest to.. pozerstwo właśnie. Główny bohater to jakiś technoninja w stylu komandora owczarka z ME zamiast stereotypowego mistrza walki, przerzucenie komizmu na ''rozmowy z diabłem'' zamiast pozwolić bohaterowi rzucać te głupoty, wyrzucenie cycków, wprowadzanie upgrade''ów broni w zasadzie niewiadomo po co, zostawiając z oryginału tylko flaki, brak autoregenu hp i baaaardzo ogólną koncepcję, co widzą i na gramie, i na zachodzie i nawet TB.
I nie, nie znaczy to, że będzie się w to źle grało. Nawet ME przy całej jego wewnętrznej biedzie był znośnym pew-pew jeśli zapominało się, że twórcy nazywają to drugim kotorem/BG2. Nowy SW jest po prostu strasznie ugrzeczniony by nikogo nie obrażać i przez to ma skrajnie inny, "współczesny" klimat, a nie o to chyba w tym wszystkim chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 08:41, dark_master napisał:



Grę kupiłem i bawię się świetnie. Krwawa masakra. Tego właśnie oczekuję od FPSów, szybkiej rozgrywki i możliwości rozprawiania się z wrogami w ciekawy i kreatywny sposób.

Natomiast za kiczem i idiotycznym humorem wcale nie tęsknie. SW od FWH bardziej kojarzy mi się z Hard Reset i Painkillerem niż FPSami z lat 90 i powiem, że jest to ogromna zaleta.

Inną sprawą jest, że obecnie w branży powszechna jest poprawność polityczna. Producenci boją się pojechać po bandzie, bo zaraz znajdzie się jakaś dziwna banda krytykująca za seksizm, rasizm i takie tam bzdury. Niestety ludziom na zachodzie odbija i będą drzeć mordy kiedy coś wyda im się obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować