Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Gry cyfrowe taniej nawet o 75 procent!

30 postów w tym temacie

Kurde, nie mogę już edytować posta powyżej - nie chodziło mi o pakiet Magica tylko Warlock.

Edit:
Ale macie coś powalone w tym sklepie, przy dodaniu Warlock Bundle wrzuciło mi 3 szt. Więc zwracam honor - bo cenę bez promocji macie w zasadzie taką samą jak na GMG. Cena promocyjna jednka się zgadza i jest o połowę niższa w GMG, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu mnóstwo osób postuluje wprowadzenie programu lojalnościowego - niestety, jak na razie bez odzewu. Widocznie sprzedaż jest na tak zadowalającym poziomie, że nic w tym systemie zmieniać nie trzeba :D
Cóż, kiedyś kupowałem znacznie mniej gier, ale jak już to właśnie w gram.pl. Teraz mnie stać, więc znacznie częściej kupuję gry w premierowych cenach, ale i tak wybieram najkorzystniejsze dla mnie oferty - niestety nie są to oferty gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty. Tak naprawdę już od momentu zlikwidowania WPLNów wszyscy oczekiwali nowego programu lojalnościowego na ich miejsce.

Co nie zmienia faktu jednak, że jeżeli już kupuję gry to kupuję je na gramie. Ostatnio akurat kupiłem coś ze sprzętu, tak więc tak wychodziłoby, że co rok coś kupuję.

Co do samej promocji - no faktycznie trochę średnio w porównaniu z innymi promocjami, które pojawiały się na przestrzeni lat. A potrafiłem na urodzinowej promocji trochę kasy wydać. Inna sprawa to to, że faktycznie ceny nie powalają, tym bardziej że są to wersje cyfrowe - które raczej powinny być o wiele tańsze. A nowy layout z promocjami podoba mi się, choć na początku nie wiedziałem jak się za niego zabrać. Ale to kwestia dopracowania projektu i będzie cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 05:58, Muradin_07 napisał:

Co do samej promocji - no faktycznie trochę średnio w porównaniu z innymi promocjami,
które pojawiały się na przestrzeni lat. A potrafiłem na urodzinowej promocji trochę kasy
wydać. Inna sprawa to to, że faktycznie ceny nie powalają, tym bardziej że są to wersje
cyfrowe - które raczej powinny być o wiele tańsze. A nowy layout z promocjami podoba
mi się, choć na początku nie wiedziałem jak się za niego zabrać. Ale to kwestia dopracowania
projektu i będzie cacy :)

Nie oceniajcie całej oferty po pierwszym dniu promocji ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 08:41, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Nie oceniajcie całej oferty po pierwszym dniu promocji ;>

Rozumiem, że wszystkie gry są DRM Free, tak? Bo informacji o tym czy dana gra się podpina pod Steam, Origin czy inne, próżno szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nawet nie oceniam ;) Bo kilka promocji nawet mi się spodobało. Problem jest taki, że już tyle nakupowałem, że na razie to mam grania może na rok nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie do sklepu od razu i patrze "promocja do 75%". Ok myśle fajnie ... zaznaczam co mnie interesuje i widzę FC3,w digital ...a to go nie chce. Ale niee skasować produktu nie możesz już. I teraz się zastanawiam klikam na crysisa 3 nic nie ma o tym ,ze to digital.... schodzę niżej wszędzie dopiski digital... W konia kogoś chcecie zrobić ? Nie mam zamiaru kupować gier,bez pudła. Dla mnie takie promocje są do niczego. Poza tym u konkurencji bywa taniej + w pudełku. Więc idę do nich...Ale po pierwsze nie róbcie klienta w ch*ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 10:46, mythaa napisał:

> Nie oceniajcie całej oferty po pierwszym dniu promocji ;>
Rozumiem, że wszystkie gry są DRM Free, tak? Bo informacji o tym czy dana gra się podpina
pod Steam, Origin czy inne, próżno szukać...


Dziś pojawi się stosowny mechanizm - sorry, że nie było go od początku.

Dnia 02.10.2013 o 10:46, mythaa napisał:

Wchodzę sobie do sklepu od razu i patrze "promocja do 75%". Ok myśle fajnie ... zaznaczam
co mnie interesuje i widzę FC3,w digital ...a to go nie chce. Ale niee skasować produktu
nie możesz już. I teraz się zastanawiam klikam na crysisa 3 nic nie ma o tym ,ze to digital....
schodzę niżej wszędzie dopiski digital... W konia kogoś chcecie zrobić ? Nie mam zamiaru
kupować gier,bez pudła. Dla mnie takie promocje są do niczego. Poza tym u konkurencji
bywa taniej + w pudełku. Więc idę do nich...Ale po pierwsze nie róbcie klienta w ch*ja


Promocje pudełkowe pojawią się później - stay tuned!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować