Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company powróci!

29 postów w tym temacie

Co jak co, ale multi w BC2 jest świetny. Powiem szczerze, że nawet lepszy niż w BF3. Szkoda tylko, że zaraz po premierze 3 serwery BC2 zaczęły świecić pustkami (mowa o Xboxowej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja też jestem za 2 wojną światową :/ artyleria zamiast zdalnie sterowanych rakiet które
> zabiją cię w każdym miejscu :/

Seria BFa powinna być w czasach obecnych lub w przyszłych jak BF2142, więc ja jestem temu przeciwny, niech BFBC3 będzie po prostu kolejnym krokiem BC2, tylko czasem nie taką samą grą jak np. BF4 w stosunku do 3... zamiast tego niech zrobią CoDa w czasach WWII, ta marka jest jaka jest właśnie dlatego że odeszło się od tej koncepcji, przecie taki CoD2, zjadał na śniadanie BFa2, a teraz? Obecny CoD to gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO kampania w BC2 była rewelacyjna. Strasznie fajni bohaterowie i humor który byłą taką miłą odmianą od patosu CoDa czy nowego Battlefielda. Świetna muzyka, świetne lokacje, system zniszczeń i świetny klimacik. Troszkę mi na myśl Indian Jones przywodził, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co jak co, ale multi w BC2 jest świetny. Powiem szczerze, że nawet lepszy niż w BF3.
> Szkoda tylko, że zaraz po premierze 3 serwery BC2 zaczęły świecić pustkami (mowa o Xboxowej
> wersji).
Tak bc był super :-) już pora na jego następce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:35, Veniu1 napisał:

Właśnie na takiego newsa czekałem! Oby go teraz nie spaprali tak jak Bf3 i Bf4.... Byłaby
wtedy wielka szkoda. :/


A jak spaprali Bf4 bo jeszcze nie gralem, cos u mnie w sklepach jeszcze tego nie ma, wiec jestem mocno ciekaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:42, TigerXP napisał:

A jak spaprali Bf4 bo jeszcze nie gralem, cos u mnie w sklepach jeszcze tego nie ma,
wiec jestem mocno ciekaw?


BF4 to praktycznie to samo co BF3, więc jeśli ktoś uważa, że BF3 jest beznadziejny, to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:50, pawbuk napisał:

> A jak spaprali Bf4 bo jeszcze nie gralem, cos u mnie w sklepach jeszcze tego nie
ma,
> wiec jestem mocno ciekaw?

BF4 to praktycznie to samo co BF3, więc jeśli ktoś uważa, że BF3 jest beznadziejny, to...
:D


Przeciez ta gra jeszcze nie wyszla. Ja wiem ze sa gameplaye na yt, trailery, zapowiedzi i inne cholerstwo ktore pomaga mniej wiecej w ocenieniu gry jeszcze przed jej premiera, ale litosci, nie popadajmy w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:58, TigerXP napisał:

Ktora ruszyla we wtorek? Ciekawe ilu z was w nia gralo :)


Podejrzewam, że dość sporo osób, które siedzą w temacie BF-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:58, TigerXP napisał:

> Przede wszystkim jest beta :D
>
Ktora ruszyla we wtorek? Ciekawe ilu z was w nia gralo :)

Od cholery, jeśli wierzyć statystykom.
I tak, to jest Bf3 z nowymi mapami. Wieżowiec ze zwiastuna można zniszczyć, ale głupiego małego mostu albo barierek już nie.
Co za badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bad company 2 byl dobry,ale tylko rush w multi.Wogole nie wiem czemu kazdy mowi ze bf4 to tylko paczka map i nazywaja go bf3,5.gralem trohe w bete i gralo sie inaczej niz w bf3 i sporo zmian jest.A jesli chcieliscie by zmian takich jak miedzy bf2 i bf3 to gra wydawana by musiala byc raz na 5 lat.to chyba proste.Sa inne dzwieki,nowe efekty graficzne,killcam,inny troche filing strzelania,lepszy hitbox,w pojazdach tez jest troche zmian,destrukcja owszem taka sama jak w trojce ale i tak wiecej niz w jakiej kolwiek innej grze,revoluton,na wodzie duze zmiany,reagujesz na fale i znajdzie sie wiele innych szczególow.Chcecie calkiem innej gry-to jest jeszcze cod i inne strzelanki i inne gry.tylko narzekacie i narzekacie.Ale nie mozecie sie przeciez spodziewac ze po 2 latach wyjdzie calkiem inna gra przeciez.ludzie ogarnijcie sie troche też,bez przesady.W cod przez 5 lat tyle zmian nawet nie wprowadzili.masakra ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema prosze was o odpowiedz mój kolega chce pograc w bf4 bete ma narazie predkosc internetu 15kb/s (narazie)
chce pobrac 6 gb .ile zajmie mi poobieranie tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować