Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekipa Star Citizen chwali się statkiem Aurora 2944. Końca zbiórki nie widać

16 postów w tym temacie

Ciekawe kiedy twórca gry sobie pomyśli "hmm mam 24 miliony dolarów i żadnych prawnych zobowiązań co do tych pieniędzy. Kupuję sobie wyspę tropikalną, ustawiam się do końca życia i znikam".

Chyba, że to był jego pierwotny cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak się okaże największą porażką crowdfoundingu... Bo już teraz hype zaczyna obrastać kilometrami... Obawiam się o kompleks gry wymarzonej (który dotkną między innymi Diablo 3 i DNF). Ale jeśli wszystko wyjdzie jak trzeba ... To będzie gra która zapisze się w historii niczym tetris czy mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania są absurdalnie wysokie, to może naprawdę zaszkodzić tej grze. Ale z drugiej strony jest kierowana do fanów space simów, a ci są na tyle wygłodzeni, że wybaczą wiele.

Zobaczymy. Ja grze jak najbardziej kibicuję. Dziwne, że dopiero teraz gram robi newsa, i to pobieżnego. O Wastelandzie 2 co chwila było, a Star Citizen zbiera kilkakrotnie więcej pieniędzy i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie troszkę odstrasza świadomość tego, że tylu graczy będzie mieć super-wypasione statki za płacenie przed premierą, a ja - jako trochę sceptyczny człowiek w stosunku do tego projektu - będę musiał się zadowolić jakąś podstawową "łupinką", bo nie chciałem płacić w ciemno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie troszkę odstrasza świadomość tego, że tylu graczy będzie mieć super-wypasione statki
> za płacenie przed premierą, a ja - jako trochę sceptyczny człowiek w stosunku do tego
> projektu - będę musiał się zadowolić jakąś podstawową "łupinką", bo nie chciałem płacić
> w ciemno :p

Też będziesz mógł mieć te statki, tylko nie od początku (a może się to zmieni), oraz w przypadku śmierci zaczynasz od początku, a ci co zaufali mają dożywotnią polisę i zawsze zaczną z jakiś lepszym statkiem.
O ile oczywiście gra nie okaże się jedną wielką wtopą - wtedy to TY będziesz się śmial ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zawód w stosunku do tej gry może być ciężko z jednego powodu. Oni nie rzucają słów na wiatr, bez pokrycia że zrobimy to, to czy to. Oni na bieżąco pokazują co robią, co zrobili i co zamierzają zrobić. Sporą część jest już na samym silniku.
A co lepsze, gracze mają znaczący wpływ jak ta gra będzie wyglądać bo mają bezpośredni kontakt z twórcami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre robi Chris Roberts - wizjoner. Stworzyl Wing Commandera jeszcze na amidze. Jest juz troche starszym gosciem ale ma fajna zaloge ex-wspolpracownikow z czasow kiedy nie bylo konsol (oprocz nintendo i sega oczywiscie). Ja sam mam nadzieje ze sie nie przejedza tym wszystkim.... jedynym problemem sa coraz to dziwniejsze zyczenia fanow na forum RSI (pewnie tych mlodszych ''''nowej generacji'''') typu. : same sex, figurki do kokpitu :/ (na szczescie jeszcze nikt na to nie wpadl).

Maja sie skupic na tym co pokazali na 1szych trailerach i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2013 o 17:08, madjudge napisał:

Też będziesz mógł mieć te statki, tylko nie od początku (a może się to zmieni), oraz
w przypadku śmierci zaczynasz od początku, a ci co zaufali mają dożywotnią polisę i zawsze
zaczną z jakiś lepszym statkiem.
O ile oczywiście gra nie okaże się jedną wielką wtopą - wtedy to TY będziesz się śmial
ostatni :)


Czyli taki trochę P2W ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Też będziesz mógł mieć te statki, tylko nie od początku (a może się to zmieni),
> oraz
> > w przypadku śmierci zaczynasz od początku, a ci co zaufali mają dożywotnią polisę
> i zawsze
> > zaczną z jakiś lepszym statkiem.
> > O ile oczywiście gra nie okaże się jedną wielką wtopą - wtedy to TY będziesz się
> śmial
> > ostatni :)
>
> Czyli taki trochę P2W ;)

Nie, nie P2W ponieważ po wydaniu gry takich transakcji ma nie być. To bardziej takie wersja premium/deluxe gry dla tych co im zaufali i wsparli. Sam Chris Roberts podkreślał że nie chce robić gry P2W tylko taką, w której liczą się umiejętności a nie portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbiora ponad 20 milionow, zrobia slaba gre za 1 milion, zwala wszystko na przerost oczekiwan, a za pozostale xx milionow beda zyc sobie jak paczki w masle i smiac sie do konca zycia z naiwnosci ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2013 o 23:06, Mati-PL1993 napisał:

Nie, nie P2W ponieważ po wydaniu gry takich transakcji ma nie być. To bardziej takie
wersja premium/deluxe gry dla tych co im zaufali i wsparli. Sam Chris Roberts podkreślał
że nie chce robić gry P2W tylko taką, w której liczą się umiejętności a nie portfel.


We shall see ;) na razie po przeczytaniu tego artykułu mam mieszane uczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować