Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z zestawami PlayStation 4 + Watch Dogs? Stanowisko Ubisoftu niewiele wyjaśnia

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przesunięcie terminu wydania Watch Dogs to problem nie tylko dla osób, które z wytęsknieniem wyczekują gry, ale także, a wręcz przede wszystkim tych, którzy zamówili zestawy z PS4. Znamy już stanowiska Ubisoftu i zachodnich sieci.

Przeczytaj cały tekst "Co z zestawami PlayStation 4 + Watch Dogs? Stanowisko Ubisoftu niewiele wyjaśnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ubi wiele się nie zmienia i nadal gracz ma za dojne krowy...
No cóż... od kilku lat nie bojkotowałem gry ubi i pomyślałem, że zrobię wyjątek dla Watch_Dogs, a później może znów zacznę grać w tytuły od Francuzów... ale teraz muszę to mocno przemyśleć... i nawet jeśli zdecyduję się na W_D to będzie to najpewniej ostatnia gra od ubi w jaką zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to przesunięcie wiele nie przeszkadza, trochę się zdenerwowałem, ale wole dostać lepszą i lepiej dopracowaną grę i zaczekać do wiosny. A co do "uznawania graczy jako dojne krowy" nie mogę się zgodzić jeśli przesuwają premierę to znaczy, że chcą jeszcze popracować nad grą. Jeśli chcieli by zrobić hajs to wydaliby Wd z pół roku temu przed innymi znanymi premierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 10:43, Adan napisał:

A jak ma się przesunięcie premiery do dojenia graczy, bo nie bardzo rozumiem?


Nie chodzi mi o przesunięcie tylko o zdawkową, a wręcz żadną informację odnośnie tematu newsa.
Ten news nie jest o obsuwie tylko o tym, że ubi ma klientów gdzieś i nie daje żadnej informacji o bundlach z PS4, na zasadzie "zmówiliście to się teraz martwcie sami".

Ina sprawa, że tłumaczenie "bo chcemy grę dopracować" to standardowa śpiewka w przypadku opóźnień, a wiadomo, że często jest o po prostu BS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 11:26, Phobos_s napisał:

Nie chodzi mi o przesunięcie tylko o zdawkową, a wręcz żadną informację odnośnie tematu
newsa.
Ten news nie jest o obsuwie tylko o tym, że ubi ma klientów gdzieś i nie daje żadnej
informacji o bundlach z PS4, na zasadzie "zmówiliście to się teraz martwcie sami".


Rozumiem, rzeczywiście nie spojrzałem na to z tej perspektywy. Cóż, Ubi wychodzi chyba z założenia, że to problem sklepów, a one coś zrobić muszą. Faktycznie, mocno chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ubi chce gre dopracować i dokonać ostatnich szlifów i szanuję tą decyzję. Jednak stwierdzam, że ktoś ostro tam dał dupy za przeproszeniem, że na miesiąc przed wydaniem (więc najpewniej na przeddzień wydania do tłoczni) ktoś zdecydował się aż na taka obsuwę, bo jednak dzień 16 maja 2014 to dość odległy termin. Z bólem musiałem wycofać pieniądze za swoją Vigilante Edition i myślę, że podobnie zrobiło miliony. Mam tylko nadzieję, że gra będzie tego warta, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A skąd ta data 16 maja 2014? Ubisoft podał ogólnie "wiosna 2014" i tylko tyle.
>
Powiedzmy, że jestem upoważniony by wiedzieć więcej.
Nie no żartuję ;P
Przeczytałem na stronie sklepu, w którym zamawiałem swoją wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 18:17, xJaJox napisał:

Powiedzmy, że jestem upoważniony by wiedzieć więcej.
Nie no żartuję ;P
Przeczytałem na stronie sklepu, w którym zamawiałem swoją wersję ;)

No chyba, że tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przesuwaniu premiery gry, której produkcja kosztowała grube miliony, Ubi na pewno wzięło pod uwagę niezadowolenie klientów. Przy takiej kasie i bazie potencjalnych odbiorców liczy się każdy krok. Ubi widocznie uznało za lepszą decyzję wypuszczenie gry później, ale za to lepszej. Nawet kosztem stracenia klientów w okresie premierowym, powinni ostatecznie wyjść na tym lepiej. Po prostu chcą mieć grę, którą każdy posiadacz konsoli nowej generacji w końcu kupi. Oczywiście zakładając, że będzie to taki hit, jakim go zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja rozumiem, że ubi chce gre dopracować i dokonać ostatnich szlifów i szanuję tą decyzję.
> Jednak stwierdzam, że ktoś ostro tam dał dupy za przeproszeniem, że na miesiąc przed
> wydaniem (więc najpewniej na przeddzień wydania do tłoczni) ktoś zdecydował się aż na
> taka obsuwę, bo jednak dzień 16 maja 2014 to dość odległy termin. Z bólem musiałem wycofać
> pieniądze za swoją Vigilante Edition i myślę, że podobnie zrobiło miliony. Mam tylko
> nadzieję, że gra będzie tego warta, mam nadzieję...

Dokładnie ta sama sytuacja u mnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować