Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dokładka: Gawęda o najlepszej nauczycielce, porażce

7 postów w tym temacie

Fajny artykuł, o Halcyonie i 64DD nie słyszałem a lubię informacje o starych konsolach :)

Aż sobie nawet przesiedziałem godzinke na przeglądaniu filmów jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajny artykuł, o Halcyonie i 64DD nie słyszałem a lubię informacje o starych konsolach
> :)
>
> Aż sobie nawet przesiedziałem godzinke na przeglądaniu filmów jak to wyglądało.

Już nie musze pisać komentarza...miałem wytajpować to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne są klapy, ale chciałbym poczytać o czymś co było spektakularnym sukcesem gdzieś na jakimś zagranicznym rynku, a w Polsce nikt o tym nie słyszał... Coś takiego jak w filmie Sugar Man o Rodriguezie, który w RPA był w panteonie bogów rock''n''rolla, a na świecie poznano go dopiero po wręczeniu Oskarów... Znalazłyby się takie gry/urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia jako pierwsza (i w zasadzie ostatnia) poszła o krok dalej

Sony do spółki z Ericssonem wymyśliło jeszcze Xperie Play, też taki konsolofon. Nie miałem z nim osobistej styczności (w przeciwieństwie do N-Gage), nie wiem jak to się spisywało, nie wiem jak spisuje się usługa z tym telefonem związana (spróbuję jednak to jeszcze sprawdzić bo przed chwilą zobaczyłem że mój telefon jest PlayStationTCertified). Od produktu Nokii z całą pewnością Xperię odróżnia możliwość schowania panelu z padem i telefon nie różni się wtedy zbytnio od pozostałych ze swojej serii.

No tak. Nie popatrzyłem na datę artykułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować