Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog nie przeniesie The Last of Us na PlayStation 4

10 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Z jakiegoś powodu, sporo osób chciało widzieć The Last of Us, wydane wyłącznie na PlayStation 3, na nextgenowej konsoli od Sony. Naughty Dog skwitowało krótko - gry na PS4 nie będzie i nie ma co na nią liczyć.

Przeczytaj cały tekst "Naughty Dog nie przeniesie The Last of Us na PlayStation 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat The Last of Us to najpiękniejszy tytuł na konsole jaki widziałem, więc nie widzę sensu robienia jego nextgenowej wersji. Ludzie, no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa lata temu PS3 i dosyć pokaźną kolekcję gier, no ale coś podkusiło mnie, aby sprzedać. Gry, które ostatnio powychodziły sprawiają, że trochę żałuję tej decyzji. PS4 na pewno biorę na premierę i nie wiem czy jeszcze warto wziąć również PS3. Cholera wie jak dużą kolekcję zdążę odbudować, zanim zakończą produkcję trójki - a i niektóre starsze tytuły już ciężko znaleźć w nowym wydaniu (używek nie trawię). Model Super Slim także wydaje się być "dziwny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony, gram na X360 i miałem szczerą nadzieje że The Last Of Us I Beyond Two Souls ukażą się jednak na Ps4. Takie osoby jak ja miałby wówczas szansę ograć te tytuły no ale cóż. Oby zrobili tak samo dobre tytuły na Ps4. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uee, troche szkoda ;/ Myslalem, ze niewtajemniczeni, ktorzy zdecyduja sie dopiero na ps4 beda mieli okazje w to zagrac, bez potrzeby pakowania sie w stary system. Kupno konsoli (nawet uzywanej) dla jednej gry to wciaz przywilej dla nielicznych. Heh, dam sobie lape uciac ze mogliby na tym troche zarobic. Coz, widocznie maja inne zdanie (albo inny koncept zarabiania, nie wiem);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które pytają o tą grę to posiadacze Xboxa 360. Sam do nich należę i wydanie tej gry na PS4 przekonałoby mnie w 100% do zakupu konsoli made in Japan. I to nie jest jakiś tam byle powód tylko porządny powód do zastanowienia się Sony i Naughty Dog nad przeniesieniem gry na nową generację nawet bez specjalnego podbijania grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować