Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drive Club oficjalnie opóźniony!

11 postów w tym temacie

Czyżby szansa na Xboxa One?

Ja i tak pozostanę przy PS4 bo podstawową grą jest Fifa 14 w moim przypadku. Do tego BF4. A do premiery DC będę zbierał na kierownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem, jak mniemam, słuszną decyzję, by ominąć burze braku w dostępnościach konsoli, ciekawych gier etc.

I zostać z kilkoma innymi platformami przez dłuższy czas. PS4 nabędę spokojnie w 2014, kiedy wyjdzie więcej ciekawych gier. O ile, np. wrzucą Yakuza: Ishin u nas, bo na razie SEGA jak dla mnie daje bardziej ciała niż wszyscy inni wydawcy razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety Battlefield 4 i Killzone to tytuły przez które nie będę mógł spać więc muszę szybko konsole nabyć i te dwie gry :( ale zazdroszczę, bo gdyby nie one też bym poczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:44, Kafar napisał:

No ja się ciesze z tych opóźnień, mniej kasy wydam na start a z tym byłby problem. Teraz
mam 3-4 must have to mi starczy ;)


Przecież ta gra miała być w ramach PS Plus ;/ Więc jak ktoś ma opłacony abonament ot żaden wydatek ;/ A jedna gierka na start mniej... Zwłaszcza mnie to boli bo lubię "ścigałki" fajne na start.
Trochę spalili z tym, o Ubi nie wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież ta gra miała być w ramach PS Plus ;/ Więc jak ktoś ma opłacony abonament ot
> żaden wydatek ;/ A jedna gierka na start mniej... Zwłaszcza mnie to boli bo lubię "ścigałki"
> fajne na start.
> Trochę spalili z tym, o Ubi nie wspominam...

Pełna wersja miała być za dopłatą. W PS Plus nie miało być wszystkich tras i samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:22, fenix00 napisał:

Pełna wersja miała być za dopłatą. W PS Plus nie miało być wszystkich tras i samochodów.


Ale to nadal miała być wersja w której można było zrobić wszystkie osiągnięcia, czyli taka pełna bez wszystkich aut i tras. I jej niestety w premierę nie dostaniemy, a NFS mnie nie kręci od bardzo dawna.
Szkoda Sony szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować