Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: przełożenie premiery Watch Dogs słuszną decyzją

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Decyzja o przełożeniu premiery Watch Dogs wywołała w branży niemałe poruszenie, ale analitycy postrzegają ją jako słuszną. - Jest tylko jedna szansa na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia - mówią.

Przeczytaj cały tekst "Analitycy: przełożenie premiery Watch Dogs słuszną decyzją" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Watch Dogs od samego początku wiązałem większe nadzieje niż z GTA V które moim zdaniem jest produktem średnio udanym. I jeżeli obie gry na PC wyjdą w podobnym czasie to w pierwszej kolejności zagram w Watch Dogs a dopiero potem w GTA. Jedyne na co liczę to na to że Ubi zdoła jeszcze zmniejszyć wymagania Watch Dogs tak by można go było płynnie uruchomić na każdym komputerze nie mającym więcej niż 3 lata. Więcej o nic w tej grze się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja z Watch Dogs od samego początku wiązałem większe nadzieje niż z GTA V które moim zdaniem
> jest produktem średnio udanym. I jeżeli obie gry na PC wyjdą w podobnym czasie to w pierwszej
> kolejności zagram w Watch Dogs a dopiero potem w GTA. Jedyne na co liczę to na to że
> Ubi zdoła jeszcze zmniejszyć wymagania Watch Dogs tak by można go było płynnie uruchomić
> na każdym komputerze nie mającym więcej niż 3 lata. Więcej o nic w tej grze się nie martwię.
Jak można powiedzieć że GTA V jest produktem średnio udanym!? Już naprawdę nie wiem, ta gra jest dopracowana praktycznie pod każdym względem i nic się nie może z tym równać taka prawda. Żaden Saints Row, Watch Dogs, Sleeping Dogs. Skoro w sklepach był ogrom ludzi na premierę to znaczy, że gra jest niesamowita, nie słyszałem by był taki szał na jakąkolwiek inną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można powiedzieć że GTA V jest produktem średnio udanym!? Już naprawdę nie wiem,
> ta gra jest dopracowana praktycznie pod każdym względem i nic się nie może z tym równać
> taka prawda. Żaden Saints Row, Watch Dogs, Sleeping Dogs. Skoro w sklepach był ogrom
> ludzi na premierę to znaczy, że gra jest niesamowita, nie słyszałem by był taki szał
> na jakąkolwiek inną produkcję.

I tu mam dla ciebie niespodziankę.Komuś wcale nie musi się podobać GTA.Ja osobiście się znacznie lepiej bawiłem przy Saints row niż przy VI, a piątka z mojego punktu widzenia jest nieco przereklamowana.A wyznacznikiem jakości gry nie jest to ile osób kupiło.A tak pro po szału.Pamiętasz premierę Diablo 3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym dowodem na to, że liczba sprzedanych kopii nic nie znaczy, jest sukces takiego tytułu jak CoD: MF 2. Tak gniotowej strzelanki seria CoD nie pamięta, a nawet na gram.pl pewien Redaktorzyna dał 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być analitykiem by się domyślić, że przełożenie daty premiery było dobrym ruchem. Ten rok jest pełen sandbox''ów oraz "Gier roku". Lepiej wystartować później gdy konkurencja będzie mniejsza a ludzie już ograją te połowę tych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tu mam dla ciebie niespodziankę.Komuś wcale nie musi się podobać GTA.Ja osobiście się
> znacznie lepiej bawiłem przy Saints row niż przy VI, a piątka z mojego punktu widzenia
> jest nieco przereklamowana.A wyznacznikiem jakości gry nie jest to ile osób kupiło.A
> tak pro po szału.Pamiętasz premierę Diablo 3? :)
Przereklamowana? Bo było dużo reklam i banerów? To nic, że gra dostała same najwyższe noty i jest jedną z najlepszych w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dla mnie okazja ulepszyć niestety komputer nis kupić z "ręki" .
p.s:jeśli chodzi o gta 5 to racja przereklamowana w niektórych aspektach wiec sam osobiście cudów raczej nie spodziewam jeśli już tą gre kupię/ominę z powodów technicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 21:07, WojtasX360pl napisał:

Skoro w sklepach był ogrom
ludzi na premierę to znaczy, że gra jest niesamowita, nie słyszałem by był taki szał
na jakąkolwiek inną produkcję.


Nie, to oznacza tylko tyle, że reklama zrobiła swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu mam dla ciebie niespodziankę.Komuś wcale nie musi się podobać GTA

Ok, każda gra każdemu może się nie podobać, to jest jasne. Ale nazwanie GTA V jako produktu średnio udanego to jest wielkie nadużycie. To GTA jest najlepszą częścią serii, najbardziej rozbudowaną, dopracowaną, z najlepszą grafiką, dobrą fabułą... tak wielkiej gdy nie było od lat.

Trzeba rozróżniać co jest dobre ale mi się nie podoba a co jest słabe. Ja np. serie Harrego Pottera uważam, za świetne filmy, bo takie były (może poza jedynką), ale mimo że były świetne to mi sie nie podobały bo to nie moje gusta.

GTA V to jest po prostu esencja GTA, jeśli ktoś sobie mógł wyobrazić jakie najlepsze GTA można by zrobić na konsolę... to ten ideał myślę, że by odbiegał nawet od tego co zrobił Rockstar.

Chyba, że ktoś oczekuję w misjach prowadzenia dochodzeń, realizmu, otwartości w misjach, ale jeśli oczekuje tego od GTA to się trochę rozmija z gatunkiem bo GTA nigdy takie nie było i nikt nie zapowiadał, że takie będzie, czy w ogóle, że takie kiedykolwiek będzie.... bo to nie jest idea GTA.

I rozumiem, że GTA V może się nie podobać, ale ciężko wg. mnie nie docenić tego jak ta gra jest gigantyczna i dopracowana zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać te wypowiedzi odkrywczymi. Przesunięcie premiery może mieć daleko idące konsekwencje - kolejne wydatki na marketing żeby podtrzymać zainteresowanie tytułem, które obecnie jest już wysokie, ale w przeciągu kilku miesięcy może trochę opaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja z Watch Dogs od samego początku wiązałem większe nadzieje niż z GTA V które moim zdaniem
> jest produktem średnio udanym. I jeżeli obie gry na PC wyjdą w podobnym czasie to w pierwszej
> kolejności zagram w Watch Dogs a dopiero potem w GTA. Jedyne na co liczę to na to że
> Ubi zdoła jeszcze zmniejszyć wymagania Watch Dogs tak by można go było płynnie uruchomić
> na każdym komputerze nie mającym więcej niż 3 lata. Więcej o nic w tej grze się nie martwię.
Nie grałeś, ale już wiesz że jest "produktem średnio udanym". Gratuluje -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z początku, też tak miałem. GTA V jest wspaniałe i w ogóle super - tak sobie myślałem, ale czym są spowodowane wszechobecne oceny i komentarze na temat tej gry? HYPEM. Otóż to - Rockstar wywołał chyba największy HYPE jaki do tej pory widziałem. Mogli nawet pół gry dać w DLC, a wy i tak byście na to przystanęli, bo tu zadziałał Hype, który zmydlił oczy każdemu (mi także). W sumie do GTA Online wprowadzili mikrotransakcje, a wy jakby nigdy nic. No bo przecież to je Rockstar. Nie mówię, że ta gra jest słaba, jest dobra, ale nie jest taka 10/10 jak wszyscy opisują. Minusy według mnie to ,np. słabo wykorzystany świat, za mało skoków, misje wydawały się takie trochę bezcelowe (jak początek był strasznie klimatyczny, gdzie graliśmy Franklinem to potem już wszystko prysło i tak do końca gry), wszytko było sztucznie rozdmuchiwane (chwalone było, jakich to rzeczy nie będzie, choćby polowanie, a skończyło się na tym, że 1 misja poboczna na tym oparta i tyle, nie wspominając w ogóle jakie to "polowanie" było nieopłacalne). Ja się trochę zawiodłem, bo po tym gadaniu jak to będzie super wyszło tak średnio-fajnie. Smuteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest jeszcze co najmniej Knack, Contrast oraz Resogun. A Resogun moze byc naprawde mega:
> http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=79099513
> Dodatkowo, Resogun bedzie dodawany do PS+, wieeeec moze skusic sporo ludzi. Nowy NFS
> chyba tez jakos wychodzi na premiere.
Resogun tak ok wyglada ale to gra ktora spokojnie mogla wyjsc na ps3 a nie tyul dla ktorego warto kupic nowa konsole.
Ja osobiscie kupuje xbox one mam tam forze5 gre dla ktorej juz warto kupic xboxa potem dead rising 3 gameplay z e3 po prostu wgniatal w fotel no i bf4 ktory na nowej generacji jest wart kupienia w porownaniu z wersja dzisiejszych konsol.
Do tego dostaje fife14 za preorder.
Jedyny problem jest w tym ze konsole bede mial dopiero 23 listopada nim dojedzie do mnie z niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO nie wiem ja tam lubię PC może dla tego że mnie na konsole chwilowo nie stać ale Przełożenie WD to i może dobra decyzja GTA5 robi furorę w śród graczy choć ja nie przepadam za GTA - niestety jestem w mniejszości - no cóż.. Ala czekam na WD lubię gry Ubisoftu dla tego mam np: Drivera i uważam że jest zajebiście wykonany- śmiem powiedzieć że graficznie zgniótł GTA IV i wielkim plusem także jest to iż ma Licencjonowane Wozy z oryginalnymi Kokpitami(a wiem bo posiadam jeden z tych samochodzików które jeżdżą w Driverze). Ale nie stety GTA to już jest marka i ciężko będzie ją doścignąć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja z Watch Dogs od samego początku wiązałem większe nadzieje niż z GTA V które moim zdaniem
> jest produktem średnio udanym. I jeżeli obie gry na PC wyjdą w podobnym czasie to w pierwszej
> kolejności zagram w Watch Dogs a dopiero potem w GTA. Jedyne na co liczę to na to że
> Ubi zdoła jeszcze zmniejszyć wymagania Watch Dogs tak by można go było płynnie uruchomić
> na każdym komputerze nie mającym więcej niż 3 lata. Więcej o nic w tej grze się nie martwię.

kolejna osoba, która hejtuje GTA V, a żeby w ogóle zagrać czeka na wersję PC... Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować