Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł zwiastun premierowy Call of Duty: Ghosts

16 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2013 o 11:41, Triderus napisał:

Słaby trailer ,może dlatego że nie lubię tego typu muzyki ,poprzednie były lepsze.
Ale sama gra wygląda świetnie ,więc prędzej czy później ją kupię.



Jakaś wersja beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Triderus
Jaka gra, taki trailer ;)

Do fanboyów, którzy mi tu pewnie zaraz pocisk zrobią ostry:
Tak, wiem, że Call of Duty to gra przeznaczona dla mas i dzięki swojej niezmienności działa na najstarszym złomie, ale litości... minęło 7 lat od premiery pierwszego Modern Warfare i przez te 7 lat grafika zatrzymała się w tej grze w miejscu. Może i się czepiam, ale to widać na powyższym trailerze. Gra jak na 2013 rok wygląda po prostu okropnie, nawet ten ich przereklamowany piesek nie wygląda tak, jak to prezentowali w filmie porównującym grafikę z MW3 do Ghosts, wygląda o wiele gorzej. Activision powinno dać sobie spokój z taśmą na 2-3 lata i napisać świeży silnik. Wymagania trochę skoczą - i co z tego? Wchodzi na rynek nowa generacja, za góra 2 lata i tak większość posiadaczy Core 2 Duo będzie zmuszona do zakupu mid-endowej i5 jeżeli będzie chciała dalej grać w cokolwiek, bo nawet Activision będzie w końcu zmuszone do podniesienia poprzeczki.
Tytuł króla shooterów to ta seria i tak straciła po premierze gównianego MW2 i jak widać nie prędko uda się jej go odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 12:56, Maciej2801 napisał:

A jak mam pytanie Ghost dzieje się podczas fabuły MW 2 ? czy MW 3 ?

Żadnej z nich, to nowa fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię, jak dorwę dobrą okazję na portalu aukcyjnym. Generalnie aspekty graficzne w ogóle mnie nie obchodzą, ważna dla mnie jest zabawa online, a tą CoD zapewnia. Szkoda tylko, że po pojawieniu się kolejnych odsłon wydawca "zapomina" o poprzednich i nie czyści serwerów z cheaterów i glitchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten trailer miałem wrażenie, że oglądam jakiś kiepski fanmade trailer z absolutnie beznadziejnie dobraną muzyką... Tak słabego trailera CoDa jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmowość! Skrypty! Eksplozje! Efekciarstwo! Tak, kolejny "hit" z segmentu AAA - czy to Activision, czy EA, czy Sony, czy MS - wszyscy hurtowo tłuką to samo. Sprzedaż na poziomie 10 milionów egzemplarzy gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypatrzmy się temu oryginalnemu zwiastunowi: rozwalający się lotniskowiec-BF4, gościu łapiący kumpla za rękę gdy ten spada-BF4(scena gdy umiera Hawkins), walący się wieżowiec-BF4(Siege of Shanghai). Czy aż tak muszą zrzynać że i nawet babkę w singlu walnęli?(Hannah w BF4) Ale nie zapominajmy że Activision jest pierwszym studiem który wprowadza do gry ryby i psy! toż to jest ogromny, nextgenowy postęp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co prawda, to prawda.Trailer słabiutki, a sama gra też się nie zapowiada zbyt dobrze.Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, ale sukcesu nie wróżę(nie mówię to oczywiście o sprzedaży)! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować