Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Origins

160 postów w tym temacie

Witam,
Czy ktoś jeszcze doświadczył drastycznego (teraz mam około 15 FPS) spadku klatek na sekundę po pobraniu łaty, która zajmowała 3 GB? Przed tym patchem miałem spokojnie 30 FPS i mogłem nawet nagrywać, by gra dalej była płynna. Teraz nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam, mam wyłącznie misję "Znajdź czarną maskę" i nic więcej, żadnego celu na mapie. Jedynie mogę niszczyć jakieś skrzynki człowieka zagadki, czy jak mu tam. O co chodzi? Czy musze to zrobić by kontynuować wątek główny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 12:14, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy ktoś jeszcze doświadczył drastycznego (teraz mam około 15 FPS) spadku klatek na sekundę
po pobraniu łaty, która zajmowała 3 GB? Przed tym patchem miałem spokojnie 30 FPS i mogłem
nawet nagrywać, by gra dalej była płynna. Teraz nie da się grać.

Jak dla mnie to z każdym patchem coraz gorzej się gra :P
Też miałem spadki podczas walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię kod do aktywacji gry od kogoś kto dostał go jako dodatek do kary graficznej to będę mógł grać normalnie bez żadnych problemów tak jakbym kupił grę od Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 15:52, Harrolfo napisał:

Z tego, co mi wiadomo, to do kart graficznych jest dodawany kod Steam - AO wymaga aktywowania
na tej platformie.

Wiem, ale wolałem się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 16:41, Harrolfo napisał:

Błąd z mojej strony.
Najpierw należy kod aktywować tutaj http://www.geforce.co.uk/games-applications/pc-games/batman-arkham-origins/deals-promotions

Trzeba tego dokonać do końca stycznia przyszłego roku.

Ale jak dostanę już dostanę kod steam to będę mógł grać bez żadnych przypałów no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co rozumiem (na stronie Nvidii brak szczegółowego wyjaśnienia), musisz wklepać swój kod na stronie, której adres Ci podałem. Na logikę - Nvidia musi wiedzieć, że kupiłeś kartę i wyraziłeś chęć skorzystania z promocji w czasie jej trwania - a więc do 31.1.2014.
"Przekonwertowany" kod Steam aktywujesz na tej platformie i tam oczywiście grasz bez żadnych haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bogowie, czy tylko ja mam tak zabugowaną walkę z

Spoiler

Deathstroke

?
W wielu przypadkach nie pokazuje mi się przycisk/niebieska otoczka kontry, przez co systematycznie obrywam i zabija mnie zanim zejdę z jego zdrowiem choćby do połowy. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 15:35, Inferno0009 napisał:

Ja tam nie miałem. Pokazywała mi się kontra, za to ciężko było mi butli z gazem uniknąć
;)

Przy butli mi się zawsze kontra pokazuje i już mi to wychodzi, ale co z tego skoro w tym momencie ledwie zipię po kilkunastu ciosach kijem, a nawet mam 3x upgrade zdrowia odblokowany. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jedyne co mogę polecić to sprawdzenie na youtube, poszukać na necie czy ktoś taki problem jeszcze ma/miał. Możesz też na tzw "pałę" klikać bez przerwy PPM ;)

Całą gra jest pełna błędów i często by je ominąć trzeba wykorzystywać inne. Gdybym wcześniej wiedział, że gra zostanie tak wykonana wstrzymałbym się z zakupem na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś również ma problem z kontrami? Jako (może trochę na wyrost to określenie, ale niech będzie) weteran serii Arkham czuję się w Origins jak....lama. O ile w Arkham City potrafiłem wykręcić na prawdę konkretnego kombosa o tyle tutaj podczas walk w kampanii nie mam się czym poszczycić. Mam wrażenie, że zwykli wrogowie są zbyt szybcy. Nie zdążę wyprowadzić ataku, jestem w połowie animacji i bach...dostaję od kogoś po łbie. Kontry wyprowadzane są ze strasznym opóźnieniem! W sytuacji gdy dobijam przeciwnika na ziemi to kolejny, który zdążył wstać i leżał kawał drogi ode mnie, zdąży podbiec i przerwać mi zarówno animację jak i kombosa. OK, Batman nigdy nie był szybki w wyprowadzaniu kontr z dobijania. Catwoman/Deathstroke są w stanie to zrobić w miarę szybo: dobijam, przeciwnik nadbiega, wciskam Y i jest kontra. Batman był w AC w tej kwestii strasznie powolny, ale tutaj to już jakiś absurd. Co więcej, gdy już jakiś przeciwnik przerwie nasz atak to wtedy wpadamy w istny młynek kiedy nie jesteśmy w stanie wyprowadzić żadnego ataku bo przeciwnicy przepychają nas między sobą silnymi ciosami. Nie wydaje mi się aby była to kwestia mojego lamienia, a niemożność nabicia fajnego kombosa znacząco wpływa na odbiór gry. W wyzwaniach nie mam problemu z wykręceniem ładnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że walka w AO jest znacznie szybsza. Problem w walkach miałem taki, że tylko kontrowałem, ponieważ przy zwykłym ataku dostawałem zazwyczaj cios albo dwa.

Widzę, że każdy ma inny problem z ta grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 14:28, Inferno0009 napisał:

Mi się wydaje, że walka w AO jest znacznie szybsza. Problem w walkach miałem taki, że
tylko kontrowałem, ponieważ przy zwykłym ataku dostawałem zazwyczaj cios albo dwa.

Widzę, że każdy ma inny problem z ta grą ;)

Walka jest szybsza, ale mam wrażenie, że przeciwnicy są wręcz za szybcy. Szybkość wrogów nie jest dostosowana do tempa wyprowadzania ciosów przez Batmana stąd kontry, których nie da się odbić.
Też próbowałem tej metody, ale niestety mnożnik szybko znika.
Ten cyrk z wolnymi kontrami sprawia, że każde moje posiedzenie przy grze kończy się po godzinie z chęcią rzucenia padem ze złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kontry wchodzą błyskawicznie wręcz. Zazwyczaj starałem się by kontrować jak najwięcej a gdy widzę lukę w atakach przeciwnika uderzać samemu. Batrang''i też są pomocne. Tylko licznik w ten sposób powoli się wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 16:10, MisticGohan_MODED napisał:

>cut
Słaby refleks panowie hłe hłe...

Ciężko tu mówić o jakimś refleksie skoro dobijasz przeciwnika a następny zdąży przez ten czas wstać, dobiec do ciebie (ze sporej odległości) i przerwać dobicie.
Grając Deathstrokiem w wyzwaniach nie ma takiego problemu. Fakt jednak, że on jest sporo szybszy niż Gacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 16:09, Inferno0009 napisał:

Mi kontry wchodzą błyskawicznie wręcz. Zazwyczaj starałem się by kontrować jak najwięcej
a gdy widzę lukę w atakach przeciwnika uderzać samemu. Batrang''i też są pomocne. Tylko
licznik w ten sposób powoli się wbija.

Tak, kontry zaskakują bez problemu. Chodzi mi jednak o to, że bardzo często zdarzają się sytuacje gdy walisz we wroga trzykrotnie: 1 animacja ciosu, 2 animacja ciosu, 3...... i w trakcie trzeciej (gdy Batman jest w powietrzu) nagle podbiega typ atakuje cię w ułamku sekundy przerywając kombo a ty nie masz nawet możliwości skontrowania bo trwała animacja wyprowadzania ciosu. Nawet ciężko mi to opisać. W AC ani razu nie spotkałem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować